Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  OAZA Cup
Pořadatel:  SK OAZA Praha
Datum:  12.-14.06.
Věk. kategorie:  dorost
Ulrich Patrik
 
 
 
Chizhenko Nikolay
6:1, 6:3
 
Kločurek Daniel
6:0, 6:0
 
Novotný Bruno
scr.
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Ha Duc Hieu
 
Doležel Alex
6:3, 6:2
 
 
 
Přistoupil Marek
6:4, 6:3
 
Bešťák Jiří
6:1, 6:3
 
Korolenko Kirill
6:0, 6:2
 
Studený Tomáš
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:0
 
Losman Matěj
 
Petrofský Martin
scr.
 
 
 
Šmíd Jiří
7:5, 1:6, 7:6 (8)
 
Dostál Adam
6:1, 6:1
 
Stibůrek Filip
7:5, 6:0
 
Klíma Jakub
6:3, 5:7, 7:6 (5)
 
 
6:1, 6:2
 
Elich Samuel
 
Brettl Filip
6:4, 6:3
 
 
 
Beneš Daniel
7:5, 6:1
 
Císař Šimon
6:2, 6:3
 
Daněk Oldřich
6:2, 6:2
 
Sina Jakub
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:2
 
Chvapil Viktor
 
Ledvina Jan
6:3, 2:6, 6:0
 
 
 
Zábelka Daniel
6:0, 6:0
 
Beneš Michal
6:0, 6:0
 
Císař  Otakar
3:6, 6:0, 6:3
 
Dvořák Lukáš
6:2, 6:3
 
 
6:2, 4:6, 6:1
 
Volf Matěj
 
Burián Marek
6:2, 6:2
 
 
 
Buchanevyč Vladislav
6:0, 6:0
 
Páltik Richard
6:2, 6:3
 
Botek Radovan
6:3, 6:2
 
Šošolík Pavel
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Starý Michal
 
Brož Dominik
7:5, 5:3, scr.
 
 
 
Popravkin Andrej
6:3, 6:3
 
Skřička Jan
6:0, 6:1
 
Šafařík Jakub
6:3, 3:6, 6:3
 
Herman David
6:2, 6:1
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Augustýn Tadeáš
 
Kroutil Tomáš
7:5, 6:4
 
 
 
Houdek Marek
6:1, 6:0
 
 
 
Stichenwirth Petr
6:1, 6:1
 
Žoldák Patrik
6:0, 6:2
 
 
7:5, 4:0, scr.
 
Janko Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program: Pondělí 14.6. v 9,00 hod: semifinale NB 11,00 hod: Elich
Počet účastníků46
NasazeníBH
Ulrich Patrik 17412
Janko Antonín 19012
Petrofský Martin 1969
Starý Michal 2249
Ledvina Jan 2299
Brož Dominik 2309
Losman Matěj 2349
Chvapil Viktor 2579
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 312018

Janko Antonín - Brož Dominik
 
 
 
Chizhenko Nikolay - Šošolík Pavel
6:4, 6:3
 
Beneš Daniel - Beneš Michal
6:2, 6:2
 
Císař  Otakar - Císař Šimon
6:1, 6:1
 
 
 
Kroutil Tomáš - Studený Tomáš
6:1, 6:1
 
 
 
Chvapil Viktor - Doležel Alex
7:5, 4:6, 1:0 (6)
 
 
 
Ulrich Patrik - Ha Duc Hieu
6:4, 7:3 (3)
 
 
 
Augustýn Tadeáš - Stibůrek Filip
6:1, 6:3
 
 
 
Daněk Oldřich - Stichenwirth Petr
6:7 (5), 7:6 (5), 1:0 (6)
 
 
 
Klíma Jakub - Herman David
7:6 (5), 6:0
 
 
 
Petrofský Martin - Novotný Bruno
6:1, 6:2
 
 
 
Skřička Jan - Dušek Karel
6:3, 6:1
 
Korolenko Kirill - Přistoupil Marek
6:3, 3:6, 1:0 (13)
 
 
6:4, 6:1
 
Ledvina Jan - Losman Matěj
 
 
6:1, 6:1
 
Dvořák Lukáš - Brettl Filip
 
 
6:1, 6:1
 
Bešťák Jiří - Houdek Marek
 
Dostál Adam - Sina Jakub
6:1, 7:5
 
Volf Matěj - Burián Marek
7:5, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Havránek Šimon - Starý Michal
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic19
NasazeníBH
Ulrich Patrik 17412
Janko Antonín 19012
Petrofský Martin 1969
Havránek Šimon 2189
Starý Michal 2249
Ledvina Jan 2299
Brož Dominik 2309
Dušek Karel 2339
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 314018

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Havránek Šimon04.02.2005TJ Solidarita Praha 10
Dušek Karel25.02.2004TJ Radlice