Název: |
OAZA Cup |
Datum: |
12.-14.06. |
Pořadatel: |
SK OAZA Praha (C - 300) |
Kódové číslo: |
316018 |
Dvorců+povrch: |
9 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Vaníček Petr |
: |
Jeremenkova 106 |
: |
140 00 Praha 4 |
Tel. (1): |
731182152 |
E-mail: |
petrvanicek@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Pozor - změna prezentace!!!
Prezentace v pátek do 15 hod na tel. čísle: 777 776 230!!!
Opatření kvůli Covid 19: Budou upřesněna v pondělí, podle aktuálních podmínek
Hráči i jejich doprovod musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek:
a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT -PCR test s negativním výsledkem
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hod antigenní test s negativním výsledkem, samotest neplatí!
c) osobě byl vystaven certifikát MZ ČR o provedeném očkování
d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 a od pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní
!!! Výsledek testu mějte s sebou v papírové podobě!!!
Školní test nebude akceptován.
Děkujeme, že respektujete hygienická opatření.
Přijati budou všichni přihlášení hráči do počtu 64 účastníků.
Ing. Pavel Beneš, vrchní rozhodčí |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Ulrich Patrik |
26.11.2006 |
TK Neridé |
174 |
12 |
58 |
volná karta |
08.06.2021 20:53:45 |
2. |
Janko Antonín |
15.11.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
190 |
12 |
|
volná karta |
09.06.2021 16:48:05 |
3. |
Petrofský Martin |
01.11.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
196 |
9 |
|
|
28.05.2021 22:48:15 |
4. |
Starý Michal |
12.05.2005 |
LTC Modřany 2005 |
224 |
9 |
|
|
24.05.2021 22:40:30 |
5. |
Ledvina Jan |
06.04.2006 |
Slavoj Český Brod |
229 |
9 |
52 |
|
01.06.2021 22:57:39 |
6. |
Brož Dominik |
27.05.2004 |
LTC Rudná |
230 |
9 |
|
|
02.06.2021 09:16:43 |
7. |
Losman Matěj |
14.06.2005 |
LTC Houštka |
234 |
9 |
|
|
25.05.2021 11:43:38 |
8. |
Chvapil Viktor |
11.08.2004 |
Lokomotiva Praha |
257 |
9 |
|
|
01.06.2021 04:55:07 |
9. |
Doležel Alex |
14.09.2005 |
TK SK Kladno, z.s. |
259 |
9 |
|
|
13.05.2021 22:16:43 |
10. |
Burián Marek |
19.10.2006 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
271 |
9 |
315 |
|
01.06.2021 15:51:47 |
11. |
Elich Samuel |
01.12.2004 |
SK Aritma Praha |
277 |
9 |
|
volná karta |
08.06.2021 14:09:21 |
12. |
Volf Matěj |
04.08.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
362 |
6 |
141 |
|
31.05.2021 13:41:18 |
13. |
Augustýn Tadeáš |
06.05.2006 |
SK HAMR, z.s. |
383 |
6 |
106 |
|
30.05.2021 15:01:13 |
14. |
Brettl Filip |
12.12.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
393 |
6 |
93 |
|
09.05.2021 12:00:51 |
15. |
Kroutil Tomáš |
01.02.2005 |
TJ Solidarita Praha 10 |
398 |
6 |
|
|
30.05.2021 19:49:16 |
16. |
Ha Duc Hieu |
11.01.2006 |
TK Písnice |
428 |
4 |
109 |
|
28.05.2021 19:38:14 |
17. |
Stibůrek Filip |
13.04.2006 |
TK Benešov |
435 |
4 |
132 |
|
31.05.2021 20:43:29 |
18. |
Sina Jakub |
21.06.2006 |
TK Start Praha-Topolka |
435 |
4 |
222 |
volná karta |
09.06.2021 13:33:43 |
19. |
Přistoupil Marek |
11.07.2006 |
SK Aritma Praha |
453 |
4 |
91 |
|
11.05.2021 11:22:34 |
20. |
Dvořák Lukáš |
16.07.2006 |
SK HAMR, z.s. |
478 |
4 |
91 |
|
18.05.2021 14:40:36 |
21. |
Beneš Michal |
07.03.2003 |
SK OAZA Praha |
521 |
4 |
|
Přijat |
13.05.2021 23:16:40 |
22. |
Daněk Oldřich |
06.06.2006 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
553 |
4 |
184 |
Přijat |
10.05.2021 21:27:03 |
23. |
Žoldák Patrik |
02.06.2006 |
SK HAMR, z.s. |
580 |
4 |
47 |
|
29.05.2021 17:55:39 |
24. |
Šošolík Pavel |
27.04.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
657 |
3 |
83 |
|
23.05.2021 21:19:18 |
25. |
Císař Otakar |
23.07.2007 |
TK Ruzyně Praha |
875 |
3 |
445 |
Přijat |
28.05.2021 08:16:27 |
26. |
Stichenwirth Petr |
12.12.2006 |
TK Písek |
948 |
1 |
148 |
|
10.05.2021 19:13:55 |
27. |
Korolenko Kirill |
20.06.2008 |
TK Sparta Praha |
948 |
1 |
182 |
|
22.05.2021 18:08:35 |
28. |
Šmíd Jiří |
06.05.2005 |
SK OAZA Praha |
948 |
1 |
|
volná karta |
23.05.2021 11:27:09 |
29. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
948 |
1 |
221 |
Přijat |
01.06.2021 11:09:35 |
30. |
Herman David |
05.03.2007 |
SK OAZA Praha |
948 |
1 |
377 |
volná karta |
07.06.2021 19:52:56 |
31. |
Beneš Daniel |
27.02.2006 |
SK OAZA Praha |
948 |
1 |
694 |
volná karta |
09.06.2021 13:39:41 |
32. |
Klíma Jakub |
22.05.2007 |
SK OAZA Praha |
948 |
1 |
229 |
volná karta |
09.06.2021 16:06:58 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Studený Tomáš |
08.07.2004 |
TJ Solidarita Praha 10 |
716 |
3 |
|
přijat |
30.05.2021 21:19:22 |
2. |
Císař Šimon |
22.05.2005 |
TK Ruzyně Praha |
782 |
3 |
|
Přijat |
28.05.2021 08:18:06 |
3. |
Chizhenko Nikolay |
19.12.2004 |
Tenis Centrum Lužiny |
948 |
1 |
|
Přijat |
11.05.2021 09:30:08 |
4. |
Popravkin Andrej |
20.12.2005 |
TJ LTC Poděbrady |
948 |
1 |
|
Přijat |
18.05.2021 13:52:59 |
5. |
Páltik Richard |
22.02.2005 |
Sokol Čimice |
948 |
1 |
|
Přijat |
20.05.2021 15:43:39 |
6. |
Novotný Bruno |
27.07.2004 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
401 |
6 |
|
Přijat |
08.06.2021 14:10:20 |
7. |
Botek Radovan |
28.01.2005 |
Slavoj Český Brod |
515 |
4 |
|
Přijat |
08.06.2021 14:12:36 |
8. |
Zábelka Daniel |
21.02.2007 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
948 |
1 |
|
Přijat |
08.06.2021 14:14:01 |
9. |
Dostál Adam |
11.05.2006 |
TC ESO Praha z.s. |
544 |
4 |
163 |
Přijat |
09.06.2021 13:29:02 |
10. |
Bešťák Jiří |
04.05.2006 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
773 |
3 |
237 |
Přijat |
09.06.2021 13:29:43 |
11. |
Houdek Marek |
04.11.2006 |
TK Slavia Plzeň |
948 |
1 |
305 |
Přijat |
10.06.2021 13:20:06 |
12. |
Kločurek Daniel |
08.03.2007 |
TK Sparta Praha |
948 |
1 |
29 |
Přijat |
11.06.2021 11:20:49 |
13. |
Skřička Jan |
03.11.2004 |
TJ Radlice z.s. |
360 |
6 |
|
Přijat |
11.06.2021 11:57:30 |
14. |
Šafařík Jakub |
18.09.2005 |
TK Radošovice |
948 |
1 |
|
Přijat |
11.06.2021 14:04:34 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Sklenička Michal |
24.03.2006 |
TK EMA o.s. |
829 |
3 |
499 |
odhlášeno hráčem |
19.05.2021 18:30:34 |
2. |
Bureš Oliver |
04.04.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
875 |
3 |
94 |
odhlášeno hráčem |
21.05.2021 22:32:05 |
3. |
Adam Matěj |
02.06.2006 |
TK Spartak Jihlava |
550 |
4 |
90 |
odhlášeno hráčem |
28.05.2021 20:36:37 |
4. |
Rychlý Petr |
10.03.2005 |
TK Neridé |
692 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
01.06.2021 19:03:07 |
5. |
Kolářík Jakub |
13.04.2005 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
139 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2021 09:34:45 |
6. |
Šmejkal Jan |
04.10.2005 |
TK SK Kladno, z.s. |
423 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2021 07:59:18 |
7. |
Havránek Šimon |
04.02.2005 |
TJ Solidarita Praha 10 |
218 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2021 16:11:28 |
8. |
Picek Samuel |
01.12.2005 |
Slavoj Český Brod |
216 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
05.06.2021 20:06:10 |
9. |
Bien Daniel |
05.05.2006 |
TK Sparta Praha |
328 |
6 |
11 |
odhlášeno hráčem |
06.06.2021 10:58:25 |
10. |
Stauch Daniel |
27.08.2006 |
LTC Modřany 2005 |
395 |
6 |
24 |
odhlášeno hráčem |
06.06.2021 10:59:26 |
11. |
Hadaščok Vojtěch |
25.07.2005 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
274 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
06.06.2021 11:32:41 |
12. |
Škopek Martin |
18.06.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
468 |
4 |
86 |
odhlášeno hráčem |
06.06.2021 15:35:37 |
13. |
Bražina Michael |
12.03.2004 |
TK Písnice |
244 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
07.06.2021 20:46:33 |
14. |
Karásek David |
07.02.2006 |
Lokomotiva Praha |
948 |
1 |
668 |
odhlášeno hráčem |
10.06.2021 07:39:03 |
15. |
Krištůfek Lukáš |
16.08.2005 |
SK Aritma Praha |
376 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
10.06.2021 18:51:13 |
16. |
Jašek David |
06.06.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
171 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
11.06.2021 08:23:18 |
|