Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TK Zlín
Datum:  06.-10.06.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Kratochvíl Ondřej (1)
 
 
 
Vala Filip
6:2, 6:2
 
Pospíšil Matěj
6:1, 6:2
 
Križan Karol
6:3, 6:1
 
Kratochvíl Tomáš
7:5, 6:1
 
Juřena Michal (14)
7:5, 6:0
 
 
 
Doskočil Martin (12)
2:6, 7:6 (4), 6:2
 
 
 
Mojžíš Dominik
6:0, 6:1
 
Fröhlich Jan
6:2, 6:4
 
Blažka Daniel
6:4, 6:4
 
Pytel Šimon
6:1, 2:6, 6:2
 
Švojgr Kryštof (5)
6:2, 6:2
 
 
 
Kučera Jonáš (4)
6:4, 6:0
 
 
 
Luňák Maxim
6:4, 6:0
 
Šmejkal Šimon
6:1, 6:1
 
Černý Jan
6:3, 6:2
 
Lankočí Matyáš
1:6, 7:6 (3), 4:0, scr.
 
Frömel Karel (16)
3:6, 6:2, 6:2
 
 
 
Rosický Jan (9)
6:4, 6:7 (3), 7:5
 
 
 
Krupa Lukáš
6:3, 6:2
 
Raštica Jan
6:4, 5:7, 6:3
 
Bako Jan
6:2, 6:2
 
Prášek Vojtěch
6:3, 3:6, 7:5
 
Stauch Daniel (8)
6:1, 6:1
 
 
 
 
4:6, 6:2, 6:0
 
Vacula Filip (7)
 
Prusenovský Adam
6:4, 6:2
 
Šimeček David
6:2, 6:0
 
Novák Lukáš
6:4, 6:2
 
Leipner Petr
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Kozumplík Michal (10)
 
 
6:3, 0:6, 7:6 (6)
 
Laštovička Luboš (15)
 
Olšar Štěpán
6:1, 6:1
 
Prokeš Bedřich
6:0, 6:1
 
Budina Martin
6:4, 6:0
 
Váňa Tomáš
6:3, 6:3
 
 
6:0, 7:6 (4)
 
Brill Jindřich (3)
 
 
6:2, 6:0
 
Voleský Jakub (6)
 
Fröhlich Max
7:5, 6:3
 
Mojžíš Patrik
6:0, 6:3
 
Veigl Jakub
6:2, 6:1
 
Knesl David
6:3, 4:6, 6:4
 
 
6:7 (8), 7:6 (5), 6:0
 
Říha Matyáš (13)
 
 
6:3, 6:2
 
Paroulek Filip (11)
 
Blaška Sebastian
6:2, 6:3
 
Kolářík Jakub
6:1, 6:0
 
Makovský Jiří
6:3, 6:4
 
Zerai Rayen
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Pazdera Marek (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kutálek Radim (platná licence AV do 31.12.2024)

Hrací plán byl automaticky vylosován 06.06.2022 16:37:52
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kratochvíl Ondřej 2130
Pazdera Marek 2830
Brill Jindřich 3025
Kučera Jonáš 3525
Švojgr Kryštof 3625
Voleský Jakub 5420
Vacula Filip 5620
Stauch Daniel 6020
Kategorie : 12Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 312011

Kratochvíl Ondřej - Pazdera Marek (1)
 
 
 
Váňa Tomáš - Pytel Šimon
scr.
 
Raštica Jan - Križan Karol
6:1, 6:2
 
Mojžíš Patrik - Mojžíš Dominik
scr.
 
 
 
Leipner Petr - Paroulek Filip (6)
scr.
 
 
 
Rosický Jan - Stauch Daniel (4)
6:2, 6:1
 
 
 
Pospíšil Matěj - Novák Lukáš
6:2, 6:2
 
Fröhlich Max - Fröhlich Jan
6:2, 6:2
 
Prusenovský Adam - Juřena Michal
6:4, 6:7 (5), 1:0 (5)
 
Kolářík Jakub - Šmejkal Šimon
6:2, 6:3
 
Kratochvíl Tomáš - Laštovička Luboš (7)
scr.
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Krupa Lukáš - Vacula Filip (8)
 
Šimeček David - Olšar Štěpán
scr.
 
Makovský Jiří - Prokeš Bedřich
6:2, 4:6, 1:0 (8)
 
Zerai Rayen - Krňávek David
6:0, 6:2
 
Nagy Filip - Prášek Vojtěch
6:3, 6:7 (4), 1:0 (7)
 
 
6:1, 6:1
 
Kučera Jonáš - Voleský Jakub (3)
 
 
7:6 (5), 5:7, 1:0 (7)
 
Kozumplík Michal - Říha Matyáš (5)
 
 
6:4, 6:4
 
Lankočí Matyáš - Bako Jan
 
Melichar Ivan - Blaška Sebastian
6:0, 1:0, scr.
 
Veigl Jakub - Černý Jan
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:0
 
Brill Jindřich - Švojgr Kryštof (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kutálek Radim (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Skreče: Říha - rameno. K utkání nenastoupili následující hráči (odjeli z turnaje): Raštica, Križan, Mojžíš P., Mojžíš D., Kratochvíl T., Prokeš, Makovský, Leipner.

Hrací plán byl automaticky vylosován 07.06.2022 13:31:06
Počet dvojic22
NasazeníBH
Kratochvíl Ondřej 2130
Pazdera Marek 2830
Brill Jindřich 3025
Kučera Jonáš 3525
Švojgr Kryštof 3625
Voleský Jakub 5420
Vacula Filip 5620
Stauch Daniel 6020
Kategorie : 12Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 314011

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Duchoň Daniel12.06.2006ŽLTC Brno
Kozlovský Matyáš30.09.2007TK Sparta Praha
Wygona Jan Karol31.05.2007TK Na Dolině o.s.
Chvapil Viktor11.08.2004Lokomotiva Praha
Pečonka Jaromír03.10.2008TK SC OSTRAVA
Vašíř Adam09.01.2004I.ČLTK Praha
Sršeň Alexandr24.01.2007TK Frýdlant v Čechách
Kubalka Igor23.04.2005SK Vitality Slezsko o.s.
Petrofský Martin01.11.2005LOB S.A. Bohnice, z.s.
Petrofský David07.06.2007LOB S.A. Bohnice, z.s.
Jurda Tomáš30.09.2006TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šima Patrik16.03.2008Tenisový klub Studénka z.s.