Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Horní Měcholupy
Datum:  26.-29.03.
Věk. kategorie:  dorost
Čížek Jiří
 
 
 
Holada Jan
6:1, 6:0
 
Rieser Frederik William
6:1, 6:0
 
Burda Oliver Petr
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Ledvina Jan
 
Kneys Radek
7:6, 6:1
 
 
 
Duda Adam
3:6, 6:2, 6:1
 
Abrahám Nicolas
6:2, 6:4
 
Polák Michal
6:3, 6:4
 
Fröhlich Jan
6:0, 4:6, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Šiler Martin
 
Rosický Jan
6:2, 7:6
 
 
 
Škrlík Mathias
6:2, 6:3
 
Hrášek Jakub
6:2, 6:4
 
Jumar Jakub
2:6, 6:4, 6:3
 
Volšička Michal
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Petrofský David
 
Kesl Jan
6:2, 6:2
 
 
 
Košárko Filip
6:2, 6:2
 
Sanin Vladislav
6:0, 6:0
 
Fisk Nicholas
3:6, 6:4, 6:3
 
Zachař Jan
6:1, 6:2
 
 
642676
 
Hänel Tom
 
Beránek Ondřej
6:4, 4:6, 6:2
 
 
 
Burián Marek
5:7, 6:3, 6:2
 
Voleský Daniel
6:3, 6:3
 
Losman Matěj
6:3, 1:6, 6:1
 
Doležel Alex
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:4
 
Fröhlich Max
 
Němeček Václav
7:6, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Bořek-Dohalský Vojtěch
 
Brettl Filip
6:2, 7:5
 
Soukup Albert
scr.
 
 
6:2, 6:2
 
Paroulek Filip
 
Petrofský Martin
6:4, 3:6, 7:6
 
 
 
Fiala Martin
6:4, 6:4
 
Kolesár Matyáš
6:4, 6:0
 
Kozlovský Matyáš
5:3, scr.
 
Derenin Matyáš
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Havránek Šimon
 
Leipner Petr
6:1, 6:2
 
 
 
 
scr.
 
Mitáš Jakub
 
Kločurek Daniel
6:1, 6:1
 
Židů Petr
6:3, 6:4
 
 
6:3, 6:4
 
Voleský Jakub
 
Poznámka pořadatele: Program pondělí areál Hornoměcholupská 564 10:00 Čížek-Rosický, Paroulek-Voleský
Počet účastníků45
NasazeníBH
Čížek Jiří 3425
Voleský Jakub 5620
Rosický Jan 6420
Paroulek Filip 7115
Hänel Tom 7815
Šiler Martin 9615
Leipner Petr 10515
Beránek Ondřej 10515
Kategorie : 8Součet BH: 140
Kódové číslo akce: 302128

Čížek Jiří - Voleský Jakub
 
 
 
Burda Oliver Petr - Šiler Martin
6:3, 6:4
 
Petrofský David - Petrofský Martin
644610
 
Duda Adam - Košárko Filip
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Polák Michal - Zachař Jan
 
Ledvina Jan - Kesl Jan
6:0, 6:1
 
 
 
 
7:6, 5:7, 1:0
 
Derenin Matyáš - Škrlík Mathias
 
Mitáš Jakub - Brettl Filip
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Losman Matěj - Fisk Nicholas
 
Doležel Alex - Fiala Martin
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Volšička Michal - Kolesár Matyáš
 
Kozlovský Matyáš - Kločurek Daniel
3:6, 6:4, 1:0
 
 
 
 
7:6, 6:4
 
Burián Marek - Němeček Václav
 
Beránek Ondřej - Pešat Oliver
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:3, 3:6, 1:0
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
 
Jumar Jakub - Holada Jan
6:0, 7:5
 
Hrášek Jakub - Havránek Šimon
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Paroulek Filip - Rosický Jan
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Čížek Jiří 3425
Voleský Jakub 5620
Rosický Jan 6420
Paroulek Filip 7115
Šiler Martin 9615
Beránek Ondřej 10515
Ledvina Jan 11112
Němeček Václav 11312
Kategorie : 8Součet BH: 134
Kódové číslo akce: 304128

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vašíř Adam09.01.2004I.ČLTK Praha
Jumar Matěj22.07.2005TCM Dubeč, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Škrlík Mathias19.02.2008LTK Liberec
Kolesár Matyáš19.06.2008TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav