Datum: |
18.-20.03. |
Pořadatel: |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 700) |
Kódové číslo: |
306124 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Pivoda Lukáš |
: |
Pustkovecká 18/13 |
: |
70800 Ostrava - Pustkovec |
Tel. (1): |
737916312 |
E-mail: |
lukaspivoda27@seznam.cz |
Internet: |
www.start-ostrava.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek 17.03. 2023 do 17:00 hodin na tel. čísle 737916312 po 19 hodině bude zveřejněn program na sobotu.
DVOUHRA i ČTYŘHRA – všechny zápasy se hrají na dvě vítězné sady, při stavu 1:1 následuje SUPER TIE BREAK do 10 bodů. Ve dvouhře se uplatňuje pravidlo NO LET. Ve čtyřhře se uplatňují pravidla NO AD i NO LET |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Fiala Jiří |
02.10.2006 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
144 |
12 |
|
|
30.12.2022 10:51:56 |
2. |
Postupa Martin |
26.04.2007 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
197 |
12 |
|
|
18.02.2023 19:00:10 |
3. |
Martinovič Filip |
27.06.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
245 |
9 |
|
|
04.02.2023 14:43:32 |
4. |
Špaček Jakub |
01.02.2006 |
TK Milo Olomouc |
247 |
9 |
|
|
26.02.2023 17:34:39 |
5. |
Lys Ondřej |
17.07.2006 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
301 |
6 |
|
|
05.03.2023 20:54:53 |
6. |
Jendřejek Daniel |
12.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
321 |
6 |
101 |
|
02.11.2022 17:40:52 |
7. |
Mróz Lukáš |
12.08.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
386 |
6 |
|
volná karta |
28.01.2023 18:38:34 |
8. |
Gawlik Julian Jan |
10.04.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
505 |
4 |
|
volná karta |
05.01.2023 13:35:01 |
9. |
Šindler Danielius |
25.12.2007 |
TK Bílovec |
512 |
4 |
|
|
03.03.2023 20:40:44 |
10. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
515 |
4 |
50 |
|
26.02.2023 14:04:49 |
11. |
Onderka Sebastian |
30.11.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
598 |
4 |
130 |
volná karta |
05.02.2023 12:54:49 |
12. |
Prokop Michael |
08.08.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
608 |
4 |
|
volná karta |
28.01.2023 19:46:01 |
13. |
Kalousek Šimon |
30.04.2007 |
TC Ostrava Nová Ves |
719 |
3 |
|
|
13.02.2023 18:17:29 |
14. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
780 |
3 |
120 |
|
25.01.2023 12:38:16 |
15. |
Malaník Lukáš |
16.09.2005 |
TK Sokol Vizovice |
1028 |
1 |
|
|
21.01.2023 14:42:08 |
16. |
Herman Richard |
21.10.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1028 |
1 |
357 |
|
24.01.2023 16:02:20 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Stablovic Igor |
11.04.2006 |
TOPTENNIS club |
1028 |
1 |
|
|
16.03.2023 08:46:45 |
2. |
Svoboda Daniel |
20.09.2007 |
TO VOKD Ostrava-Poruba |
1028 |
1 |
|
|
16.03.2023 14:49:09 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Lyčka Teodor |
10.09.2008 |
TJ Sokol Bílovice n.Svit. |
824 |
3 |
232 |
odhlášeno hráčem |
04.03.2023 21:41:44 |
2. |
Kuneta Tadeáš |
27.05.2008 |
I.NTC Olomouc |
711 |
3 |
202 |
odhlášeno hráčem |
05.03.2023 18:30:57 |
3. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
527 |
4 |
44 |
odhlášeno hráčem |
06.03.2023 09:29:08 |
4. |
Kalousek Kryštof |
20.02.2006 |
TK SC OSTRAVA |
135 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2023 21:36:44 |
5. |
Kuch Kristián |
16.08.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
780 |
3 |
347 |
odhlášeno hráčem |
11.03.2023 14:07:43 |
6. |
Pečonka Jaromír |
03.10.2008 |
TK SC OSTRAVA |
740 |
3 |
139 |
odhlášeno hráčem |
11.03.2023 16:42:30 |
7. |
Charvát Filip |
02.09.2005 |
TC Austerlitz |
680 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
11.03.2023 21:53:12 |
8. |
Beneš Daniel |
24.06.2006 |
TK Opava |
193 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
12.03.2023 09:27:45 |
9. |
Bajgar Filip |
25.02.2008 |
Start Brno |
518 |
4 |
80 |
odhlášeno hráčem |
12.03.2023 11:39:09 |
10. |
Trunda Jakub |
12.08.2008 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
1028 |
1 |
306 |
IS: kolizní přihláška |
12.03.2023 12:00:07 |
11. |
Šimeček David |
12.05.2006 |
TK Slavia Orlová |
72 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
13.03.2023 09:21:00 |
12. |
Žampach Vojtěch |
28.03.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
330 |
6 |
196 |
odhlášeno hráčem |
13.03.2023 14:28:27 |
13. |
Hrbáč Jan |
02.11.2008 |
TK Havířov, z.s. |
380 |
6 |
63 |
odhlášeno hráčem |
13.03.2023 18:36:44 |
14. |
Wygona Jan Karol |
31.05.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
366 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
13.03.2023 20:05:26 |
15. |
Golec Matyáš |
04.04.2008 |
TC Třinec |
1028 |
1 |
662 |
odhlášeno pořadatelem |
15.03.2023 12:17:01 |
16. |
Bárta Jan |
07.08.2005 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
563 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2023 18:59:22 |
17. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
1028 |
1 |
598 |
odhlášeno hráčem |
17.03.2023 15:18:56 |
|