Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Pelhřimov
Datum:
12.-14.03.
Věk. kategorie:
dorost
Hruška Petr
Hruška
Hruška
Kampe David
6:3, 6:1
Kostka
Kostka Vojtěch
6:1, 6:1
Novák Filip Zdeněk
Holík Jakub
6:3, 6:2
Holík
Novák Filip Zdeněk
Novák Filip Zdeněk
6:1, 6:0
Novák Filip Zdeněk
Šefčík
Šefčík Lukáš
6:1, 6:2
Šefčík
Šefčík
Čekal Vojtěch
6:1, 6:1
Kášek
Kášek Ondřej
6:1, 6:1
Šefčík
Kylsán Jakub
6:0, 2:0, scr.
Kylsán
Hejduk Michal
5:7, 6:2, 1:0
Kylsán
6:1, 6:1
Adam
Adam Matěj
Šefčík
Kříž Nikolas
6:4, 6:0
Kříž
Kříž
Mallát Roman
7:5, 6:4
Mallát
Novák Lukáš
6:0, 6:1
Kříž
Různar Kryštof
6:3, 4:6, 1:0
Bryol
Bryol Filip
6:2, 6:2
Kuba
6:3, 6:2
Kuba
Kuba Jakub
Kříž
Dvořák Šimon
6:2, 6:4
Dvořák
Malý
Malý Matouš
6:3, 7:6
Malý
Páleníček
Petrů Štěpán
6:2, 6:0
Kubát
Kubát Jan
6:2, 6:3
Páleníček
6:3, 5:7, 1:0
Páleníček
Páleníček Oskar
Rozhodčí turnaje:
Doubek Jiří (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele:
Program na pondělí: Fi dvouhry v 9.30.........Info: JD 602155172
Počet účastníků
22
Nasazení
CŽ
BH
Hruška Petr
169
9
Páleníček Oskar
189
9
Kuba Jakub
195
9
Šefčík Lukáš
204
9
Novák Filip Zdeněk
238
9
Kříž Nikolas
277
6
Adam Matěj
452
4
Dvořák Šimon
465
4
Kategorie : 4
Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 302109
Hruška Petr
-
Páleníček Oskar
Hruška
-
Páleníček
Hruška
-
Páleníček
Kylsán Jakub
-
Dvořák Šimon
6:3, 6:0
Kylsán
-
Dvořák
Hruška
-
Páleníček
Adam Matěj
-
Bryol Filip
6:2, 6:3
Adam
-
Bryol
Adam
-
Bryol
Kášek Ondřej
-
Různar Kryštof
6:2, 6:4
Kášek
-
Různar
Hruška
-
Páleníček
Petrů Štěpán
-
Malý Matouš
6:0, 6:1
Petrů
-
Malý
Kostka
-
Kříž
Kostka Vojtěch
-
Kříž Nikolas
6:4, 6:4
Kostka
-
Kříž
Kuba
-
Novák Filip Zdeněk
Čekal Vojtěch
-
Novák Lukáš
7:5, 6:4
Čekal
-
Novák Lukáš
Kuba
-
Novák Filip Zdeněk
Kuba Jakub
-
Novák Filip Zdeněk
6:1, 6:1
Kuba
-
Novák Filip Zdeněk
Poznámka pořadatele:
Program na neděli Fi čtyřhry ne dříve než ve 13.00 hod.
Počet dvojic
8
Nasazení
CŽ
BH
Hruška Petr
169
9
Páleníček Oskar
189
9
Kuba Jakub
195
9
Novák Filip Zdeněk
238
9
Kříž Nikolas
277
6
Adam Matěj
452
4
Dvořák Šimon
465
4
Bryol Filip
520
4
Kategorie : 4
Součet BH: 54
Kódové číslo akce: 304109
Tisková PDF verze hracího plánu