Pořadatel: | TK Horní Měcholupy | Datum: | 26.-28.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Fáček Erik | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mošna Ondřej | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Botek David | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Hubač Marek | | | 3:6, 4:3, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Duda Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Kylsán Jakub | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Abrahám Nicolas | | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák David | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Picek Samuel | | | | | | |
| | | | | | |
Páleníček Oskar | | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bryol Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Holub Vojtěch | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Klepáč Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Červenka Matěj | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Mokoš Vít | | | | | | |
| | | | | | |
Kloub Milan | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Novák Filip Zdeněk | | | | | | |
| | | | | | |
Derenin Matyáš | | | | | | 6:4, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Kraus Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Jumar Matěj | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jandourek Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Kroutil Tomáš | | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Halama Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Furlet Roman | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šefčík Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Novotný Adam | | | | | 4:6, 6:0, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:2, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Křížek David | | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Richard | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:2, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Čížek Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Jumar Jakub | | | | 6:0, 4:6, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kecek Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Holada Jan | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kiliján Jonáš | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kesl Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: PROGRAM PONDĚLÍ: FINÁLE SINGLU V 9:00, ROZEHRA JE MOŽNÁ OD 8:30. PŘÍPADNÉ INFO NA 737 972 632. |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Fáček Erik | 94 | 15 | Kesl Jan | 121 | 12 | Páleníček Oskar | 189 | 9 | Šefčík Lukáš | 204 | 9 | Derenin Matyáš | 227 | 9 | Picek Samuel | 231 | 9 | Novák Filip Zdeněk | 238 | 9 | Novotný Adam | 247 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 78 |
Kódové číslo akce: 302096 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Vachek Matyáš | 05.08.2006 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Klofáč Tobiáš | 10.03.2007 | SK Meteor Praha | Kločurek Daniel | 08.03.2007 | TK Sparta Praha |
|