Název: | SAPE CUP | Pořadatel: | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | Datum: | 12.-13.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Petrofský Martin | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šidlík David | | 6:4, 5:7, 1:0 | | | |
| | | | | |
Brázda Filip | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Motal Jan | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Zachař Jan | | | | | |
| | | | | |
Volf Matěj | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kraus Matyáš | | | | | |
| | | | | |
Bělík Antonín | | | 6:3, 4:6, 1:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kulpa Kasper | | | | | |
| | | | | |
Volšička Michal | | | | | 6:2, 6:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Jurman Alexander | | | | | |
| | | | | |
Bradík Jonáš | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Dostál Adam | | | | | |
| | | | | |
Polák Michal | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šmíd Martin | | | | | |
| | | | | |
Hrabánek Michal | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Kolesár Matyáš | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Petrofský David | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Pecák Pavel, licence A,31.12.2024 |
Poznámka pořadatele: Losování proběhlo za účasti hráčů: Polák,Zachař, Volšička,Hrabánek.
Rozehrávka možná 8:15-8:30.
Vstup na kurt možný až po zaplacení startovného a pouze v čisté tenisové obuvy.
2 hra 3. set ST, 4 hra 3. set ST + NO AD.
Přihlášky 4 hra do 11h.
8:30....Šidlík-Brázda,Hrabánek-Kolesár, Motal-Zachař, Volf-Kraus,Bělík-Kulpa,Volšička -Jurman.
9:30Bradík-Dostál,Polák-Šmíd.
10:00..Petrofský,Petrofský. |
| Počet účastníků | 18 | Nasazení | CŽ | BH | Petrofský Martin | 131 | 12 | Petrofský David | 140 | 12 | Volf Matěj | 218 | 9 | Kulpa Kasper | 236 | 9 | Dostál Adam | 303 | 6 | Polák Michal | 330 | 6 | Bradík Jonáš | 362 | 6 | Kraus Matyáš | 382 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 64 |
Kódové číslo akce: 302078 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kolesár Matyáš | 19.06.2008 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | Loučka Ondřej | 23.09.2008 | SK HAMR, z.s. | Dostál Tadeáš | 27.05.2005 | LTC Mladá Boleslav z.s. |
|