Kusý Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Páleníček Oskar | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Daněk Oldřich | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Derenin Matyáš | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šmejkal Šimon | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fisk Nicholas | | 4:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jašek David | | | 7:6 (5), 4:6, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Losman Matěj | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Mojžíš Dominik | | 7:5, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Voleský Jakub | | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovačka Matouš | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Brückner David | 7:6 (7), 6:7 (5), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Korolenko Kirill | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krištůfek Lukáš | | 0:6, 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novotný Šimon | | | | 1:6, 6:2, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Burda Oliver Petr | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cienciala Jan | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Augustýn Tadeáš | 6:2, 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
Mojžíš Patrik | | 5:7, 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vlček Daniel | | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stibůrek Filip | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Doležel Alex | 6:2, 6:7 (4), 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Filip | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ledvina Jan | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kesl Jan | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Židů Petr | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Hruška Petr | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Rosický Jan | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Filip | | | | | 5:7, 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brož Dominik | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Ulrich Patrik | 3:6, 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Klein David | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vala Filip | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rat Adam | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čepl Filip | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Chodora Radek | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Durovič Boris | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdova Eva |
Poznámka pořadatele: Program nedele: 8:30- Kusy-Šmejkal, Fisk- Mojžíš D., Volesky- Korolenko, Burda- Mojzis P… 9:30: Vlcek- Ledvina, Kozlovsky- Rosicky,Paroulek- Petrofsky, Vala- Durovic |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Kusý Jan | 32 | 25 | Durovič Boris | 51 | 20 | Voleský Jakub | 56 | 20 | Rosický Jan | 64 | 20 | Vlček Daniel | 67 | 20 | Paroulek Filip | 71 | 15 | Mojžíš Dominik | 90 | 15 | Mojžíš Patrik | 110 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 147 |
Kódové číslo akce: 302076 |
|
|