Název: | Wilson Tempo Cup | Pořadatel: | Tempo Praha | Datum: | 08.-10.01. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kesl Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bešík Dominik | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Cikán Jakub | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Zedek Jakub | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žahour Richard | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zeman Jakub | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dostál Adam | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hušek Richard | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krňávek David | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šefčík Lukáš | | | | | 2:6, 6:2, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Furlet Roman | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šmíd Martin | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Richard | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lisner Adam | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Josef | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šmída Adam | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bělík Antonín | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Jandík Patrik | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kubec Filip | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Tadeáš | | | | | | 6:4, 7:6 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Adam | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Diefenbach Louis | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Rychtář Hans | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mitáš Jakub | | 6:2, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vávra Kajetán | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Malý Jakub | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Karásek David | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Červenka Matěj | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Hrášek Jakub | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šmejkal Jan | | | | | 7:6, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrouda Vojtěch | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Matějíček Štěpán | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Pressl Matyáš | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Tomáš | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krejčiřík Martin | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šlosar David | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stuchlík Lukáš | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Šrámek Erik | 6:1, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Páleníček Oskar | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Sandra Matochová (platná licence B do 31.12.2023) TEL: 604282845 |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Kesl Jan | 121 | 12 | Páleníček Oskar | 189 | 9 | Šefčík Lukáš | 204 | 9 | Hrášek Jakub | 210 | 9 | Kubec Filip | 224 | 9 | Sýkora Tadeáš | 226 | 9 | Krňávek David | 254 | 6 | Šmejkal Jan | 261 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 69 |
Kódové číslo akce: 302046 |
|
|