Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Horní Měcholupy
Datum:  27.-29.11.
Věk. kategorie:  dorost
Petrofský Martin
 
 
 
Dvořák Lukáš
6:3, 6:4
 
Žahour Richard
6:4, 6:2
 
Jumar Jakub
6:4, 6:0
 
Jandík Patrik
6:3, 7:6
 
Daněk Oldřich
6:2, 6:4
 
Brož Dominik
6:2, 6:0
 
Burián Marek
6:4, 6:0
 
Burda Oliver Petr
6:1, 6:1
 
Fisk Nicholas
6:1, 6:1
 
Kuba Luboš
6:2, 6:4
 
Chodora Radek
6:3, 1:6, 1:0
 
Stuchlík Lukáš
6:0, 6:0
 
Pomahač Antonín
6:2, 6:1
 
Brettl Filip
7:6, 6:0
 
Losman Matěj
6:1, 6:2
 
Volšička Michal
6:0, 6:1
 
Novotný Kryštof
6:3, 7:5
 
Duda Adam
6:0, 6:0
 
Bradík Jonáš
scr.
 
Jumar Matěj
6:3, 6:2
 
Picek Samuel
6:1, 6:2
 
Hruška Petr
6:4, 2:6, 1:0
 
Páleníček Oskar
6:2, 6:0
 
Zeman Jakub
6:4, 6:4
 
Svoboda Josef
6:3, 6:1
 
Černovický Jakub
3:6, 6:3, 1:0
 
Vích Marek
6:4, 4:6, 1:0
 
Sýkora Maxim
6:3, 7:6
 
 
6:1, 6:3
 
Petrofský David
 
Poznámka pořadatele: DOTAZY NA ČTYŘHRY NA 737 972 632 NEBO VE 13. HODIN. Všichni hráči jsou povinni dodržovat stávající vládní opatření viz. poznámka k turnaji.
Počet účastníků30
NasazeníBH
Petrofský Martin 13112
Petrofský David 14012
Burián Marek 15512
Hruška Petr 1699
Brettl Filip 1859
Páleníček Oskar 1899
Losman Matěj 1939
Brož Dominik 2209
Kategorie : 5Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 302006

Petrofský David - Petrofský Martin
 
 
 
Bradík Jonáš - Sýkora Maxim
6:3, 6:0
 
Jandík Patrik - Volšička Michal
6:2, 6:3
 
Losman Matěj - Picek Samuel
6:4, 6:1
 
 
 
Černovický Jakub - Kollert Jonáš
3:6, 7:6, 1:0
 
Novotný Kryštof - Pomahač Antonín
6:0, 6:1
 
Brettl Filip - Dvořák Lukáš
6:4, 6:4
 
Zeman Jakub - Žahour Richard
6:4, 6:4
 
 
6:2, 0:6, 1:0
 
Daněk Oldřich - Brož Dominik
 
Duda Adam - Chodora Radek
6:2, 6:2
 
Kuba Luboš - Burián Marek
6:2, 6:4
 
 
76-30S
 
Hruška Petr - Páleníček Oskar
 
Počet dvojic12
NasazeníBH
Petrofský Martin 13112
Petrofský David 14012
Burián Marek 15512
Hruška Petr 1699
Brettl Filip 1859
Páleníček Oskar 1899
Losman Matěj 1939
Brož Dominik 2209
Kategorie : 5Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 304006

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Holada Jan16.03.2007TK Horní Měcholupy
Záleský Matěj29.06.2006TENIS-CENTRUM DTJ HK

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jandík Patrik25.09.2007TENIS-CENTRUM DTJ HK
Burda Oliver Petr24.12.2006SK Meteor Praha
Losman Matěj14.06.2005LTC Kolín
Svoboda Josef25.10.2008TK AGROFERT Prostějov
Vích Marek22.07.2006TK Horní Měcholupy
Kollert Jonáš23.07.2008TK Neridé