Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
12.-15.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 600) |
Kódové číslo: |
216800 |
Dvorců+povrch: |
7 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Poletínová Alena |
: |
Na Balkáně 450/25 |
: |
130 00 Praha 3 |
Tel. (1): |
737282434 |
E-mail: |
poletinovaa@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY NA : https://www.vistasport.cz/VistaTV/VistaTV
Prezentace 15:00-17:00 pouze formou SMS na tel. 737 282 434 (Poletínová A.)
Mějte prosím připravenou přesnou částku na vklad.
Losování v 17:30. Pavouk a program bude zveřejněn po 20:00 na stránkách ČTS.
Počet účastníků přeboru je rozšířen na 40 hráček-STK PTS
Opatření kvůli Covid 19:
Hráčky i jejich doprovod musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek:
a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT -PCR test s negativním výsledkem
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hod antigenní test s negativním výsledkem, samotest neplatí!
c) osobě byl vystaven certifikát MZ ČR o provedeném očkování
d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 a od pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní
!!! Výsledek testu mějte s sebou v papírové podobě!!!
Školní test nebude akceptován.
Děkujeme, že respektujete hygienická opatření.
Ředitel turnaje: Alena Poletínová
Vrchní rozhodčí a zdravotník: Eva Kazdová
Stand by rozhodčí: Jiří Kazda |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kubíková Patricie |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
51 |
20 |
20 |
volná karta PTS |
07.06.2021 08:04:22 |
2. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
54 |
20 |
|
volná karta PTS |
02.06.2021 21:40:30 |
3. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
60 |
15 |
24 |
|
18.05.2021 15:42:12 |
4. |
Novotná Nikola |
01.11.1998 |
LTC Modřany 2005 |
62 |
15 |
|
|
18.05.2021 13:04:07 |
5. |
Černá Agáta |
25.03.2004 |
I.ČLTK Praha |
72 |
15 |
92 |
|
15.05.2021 12:00:40 |
6. |
Richterová Šárka |
16.05.2000 |
TO SK Mělník |
76 |
15 |
|
|
31.05.2021 23:02:06 |
7. |
Kněžková Nelly |
02.12.2003 |
TK Sparta Praha |
96 |
12 |
36 |
|
17.03.2021 13:14:09 |
8. |
Kalousková Sylvie |
08.10.2002 |
SK Aritma Praha |
98 |
12 |
434 |
|
10.05.2021 21:14:35 |
9. |
Dvořáková Kristýna |
14.11.2003 |
Tenis Cibulka |
103 |
12 |
171 |
|
17.05.2021 20:55:32 |
10. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
108 |
12 |
|
|
15.03.2021 20:11:45 |
11. |
Kotrčová Eliška |
28.03.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
204 |
9 |
210 |
|
27.04.2021 10:50:22 |
12. |
Lhotáková Barbora |
23.01.2003 |
TJ Spoje Praha |
208 |
9 |
247 |
|
04.05.2021 23:07:28 |
13. |
Musilová Valérie |
18.09.2003 |
TJ Spoje Praha |
236 |
6 |
210 |
|
14.05.2021 19:05:48 |
14. |
Látalová Adéla |
20.02.2005 |
SK HAMR, z.s. |
263 |
6 |
47 |
|
31.05.2021 20:26:11 |
15. |
Štěpánová Terezie |
01.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
281 |
6 |
95 |
|
13.05.2021 12:27:54 |
16. |
Mamicová Kristýna |
16.02.2000 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
288 |
6 |
|
|
09.05.2021 16:27:45 |
17. |
Hrbková Lenka |
19.08.2005 |
Sokol Čimice |
293 |
6 |
199 |
|
09.05.2021 10:31:07 |
18. |
Heřmanová Barbora |
06.02.2005 |
SK HAMR, z.s. |
293 |
6 |
97 |
dle nvk |
30.05.2021 20:12:35 |
19. |
Elichová Sára |
07.04.2000 |
SK Aritma Praha |
317 |
6 |
|
|
09.05.2021 12:50:26 |
20. |
Slavíková Emma |
24.01.2003 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
329 |
4 |
257 |
|
15.05.2021 17:25:05 |
21. |
Bořová Nikola |
20.08.2004 |
SK HAMR, z.s. |
349 |
4 |
206 |
|
29.05.2021 09:57:57 |
22. |
Tomcová Štěpánka |
06.10.2005 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
369 |
4 |
109 |
dle nvk |
30.04.2021 07:46:55 |
23. |
Kotlíková Inez Maria |
31.01.2003 |
TK Sparta Praha |
390 |
4 |
|
|
21.05.2021 08:03:06 |
24. |
Bužková Radka |
02.03.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
415 |
4 |
|
|
26.05.2021 11:28:02 |
25. |
Agovič Lejla |
11.06.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
500 |
3 |
77 |
dle nvk |
12.05.2021 12:50:28 |
26. |
Knížová Jana |
19.08.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
591 |
3 |
159 |
|
29.04.2021 08:11:09 |
27. |
Bervid Victoria |
23.05.2008 |
I.ČLTK Praha |
723 |
1 |
451 |
volná karta pořadatele |
18.04.2021 11:51:54 |
28. |
Hajná Kateřina |
17.05.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
723 |
1 |
196 |
volná karta pořadatele |
10.05.2021 19:56:05 |
29. |
Roháčová Emma |
15.05.2005 |
Lokomotiva Praha |
723 |
1 |
126 |
dle nvk |
30.05.2021 19:17:42 |
30. |
Suchá Amy |
29.11.2007 |
TK Sparta Praha |
723 |
1 |
162 |
přijata do hlavní soutěže-dle nvk |
01.06.2021 10:26:01 |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kodešová Klára |
28.05.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
688 |
3 |
152 |
přijata do hlavní soutěže |
22.05.2021 18:07:18 |
2. |
Doleželová Nathalia |
28.01.2001 |
LTC Modřany 2005 |
723 |
1 |
|
přijata do hlavní soutěže |
14.04.2021 14:42:11 |
3. |
Červenková Lucie |
08.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
723 |
1 |
147 |
přijata do hlavní soutěže |
08.05.2021 16:53:40 |
4. |
Peldová Nikola |
04.01.2006 |
SK HAMR, z.s. |
723 |
1 |
336 |
přijata do hlavní soutěže |
17.05.2021 13:39:47 |
5. |
Grossertová Ľubomíra |
02.11.1998 |
TC Pankrác |
723 |
1 |
|
přijata do hlavní soutěže |
17.05.2021 21:55:51 |
6. |
Nouzová Lucie |
18.05.2005 |
SK HAMR, z.s. |
723 |
1 |
209 |
přijata do hlavní soutěže |
10.06.2021 19:47:05 |
7. |
Junová Aneta |
11.09.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
723 |
1 |
346 |
přijat do hlavní soutěže |
11.06.2021 07:53:46 |
8. |
Dolejší Eliška |
22.03.2006 |
TK Olymp Praha |
723 |
1 |
299 |
|
11.06.2021 15:09:05 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Čižinská Emma |
18.02.2010 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
723 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.03.2021 15:04:36 |
2. |
Bittarová Juliana |
29.06.2006 |
TC Tachlovice |
723 |
1 |
533 |
odhlášeno hráčem |
22.05.2021 18:31:14 |
3. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
723 |
1 |
640 |
odhlášeno hráčem |
25.05.2021 07:33:15 |
4. |
Zítková Karolína |
23.10.2006 |
LTC Modřany 2005 |
723 |
1 |
207 |
odhlášeno hráčem |
06.06.2021 10:28:20 |
5. |
Filip Kateřina |
01.09.1999 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
89 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
06.06.2021 10:48:43 |
6. |
Lhotáková Laura |
23.01.2006 |
TJ Spoje Praha |
723 |
1 |
550 |
odhlášeno hráčem |
06.06.2021 11:08:45 |
7. |
Zámečníková Kristina |
15.10.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
147 |
9 |
21 |
odhlášeno hráčem |
08.06.2021 20:30:04 |
8. |
Zeminová Markéta |
27.11.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
113 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
08.06.2021 21:39:02 |
9. |
Mlenská Sára |
03.10.2006 |
TK Sparta Praha |
201 |
9 |
43 |
odhlášeno hráčem |
08.06.2021 22:46:07 |
10. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
84 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.06.2021 09:59:50 |
11. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
138 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
09.06.2021 11:18:57 |
12. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
50 |
20 |
91 |
odhlášeno hráčem |
09.06.2021 16:32:39 |
13. |
Paterová Natálie |
28.06.2005 |
TK Sparta Praha |
276 |
6 |
39 |
odhlášeno hráčem |
09.06.2021 20:25:37 |
14. |
Pávková Katrin |
06.07.2005 |
I.ČLTK Praha |
166 |
9 |
13 |
odhlášeno hráčem |
10.06.2021 09:40:51 |
15. |
Zikmundová Valérie |
11.10.2006 |
TK Sparta Praha |
369 |
4 |
290 |
odhlášeno hráčem |
10.06.2021 14:21:32 |
16. |
Šmejdířová Josefína |
14.06.2005 |
Lokomotiva Praha |
369 |
4 |
101 |
odhlášeno hráčem |
11.06.2021 11:16:07 |
17. |
Jandová Nela |
01.04.2007 |
I.ČLTK Praha |
723 |
1 |
277 |
odhlášeno hráčem |
11.06.2021 14:21:49 |
|