Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
12.-15.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 600) |
Místo konání: |
Na Balkáně 812,Pha 3 |
Kódové číslo: |
216800 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Poletínová Alena |
Na Balkáně 450/25 | |
130 00 Praha 3 | |
Tel. (1): |
737282434 |
E-mail: |
poletinovaa@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kubíková Patricie | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 51 |
20 |
20 |
volná karta PTS | 07.06.2021 08:04:22 |
2. |
Vlčková Karolína | 17.10.2000 | TJ Spoje Praha | 54 |
20 |
volná karta PTS | 02.06.2021 21:40:30 |
|
3. |
Nová Andrea | 05.11.2003 | TJ Spoje Praha | 60 |
15 |
24 |
18.05.2021 15:42:12 |
|
4. |
Novotná Nikola | 01.11.1998 | LTC Modřany 2005 | 62 |
15 |
18.05.2021 13:04:07 |
||
5. |
Černá Agáta | 25.03.2004 | I.ČLTK Praha | 72 |
15 |
92 |
15.05.2021 12:00:40 |
|
6. |
Richterová Šárka | 16.05.2000 | TO SK Mělník | 76 |
15 |
31.05.2021 23:02:06 |
||
7. |
Kněžková Nelly | 02.12.2003 | TK Sparta Praha | 96 |
12 |
36 |
17.03.2021 13:14:09 |
|
8. |
Kalousková Sylvie | 08.10.2002 | SK Aritma Praha | 98 |
12 |
434 |
10.05.2021 21:14:35 |
|
9. |
Dvořáková Kristýna | 14.11.2003 | Tenis Cibulka | 103 |
12 |
171 |
17.05.2021 20:55:32 |
|
10. |
Bohatová Zuzana | 15.04.2001 | TJ Sokol Vysočany | 108 |
12 |
15.03.2021 20:11:45 |
||
11. |
Kotrčová Eliška | 28.03.2006 | TJ Sokol Vysočany | 204 |
9 |
210 |
27.04.2021 10:50:22 |
|
12. |
Lhotáková Barbora | 23.01.2003 | TJ Spoje Praha | 208 |
9 |
247 |
04.05.2021 23:07:28 |
|
13. |
Musilová Valérie | 18.09.2003 | TJ Spoje Praha | 236 |
6 |
210 |
14.05.2021 19:05:48 |
|
14. |
Látalová Adéla | 20.02.2005 | SK HAMR, z.s. | 263 |
6 |
47 |
31.05.2021 20:26:11 |
|
15. |
Štěpánová Terezie | 01.06.2003 | TJ Spoje Praha | 281 |
6 |
95 |
13.05.2021 12:27:54 |
|
16. |
Mamicová Kristýna | 16.02.2000 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 288 |
6 |
09.05.2021 16:27:45 |
||
17. |
Hrbková Lenka | 19.08.2005 | Sokol Čimice | 293 |
6 |
199 |
09.05.2021 10:31:07 |
|
18. |
Heřmanová Barbora | 06.02.2005 | SK HAMR, z.s. | 293 |
6 |
97 |
dle nvk | 30.05.2021 20:12:35 |
19. |
Elichová Sára | 07.04.2000 | SK Aritma Praha | 317 |
6 |
09.05.2021 12:50:26 |
||
20. |
Slavíková Emma | 24.01.2003 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 329 |
4 |
257 |
15.05.2021 17:25:05 |
|
21. |
Bořová Nikola | 20.08.2004 | SK HAMR, z.s. | 349 |
4 |
206 |
29.05.2021 09:57:57 |
|
22. |
Tomcová Štěpánka | 06.10.2005 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 369 |
4 |
109 |
dle nvk | 30.04.2021 07:46:55 |
23. |
Kotlíková Inez Maria | 31.01.2003 | TK Sparta Praha | 390 |
4 |
21.05.2021 08:03:06 |
||
24. |
Bužková Radka | 02.03.2000 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 415 |
4 |
26.05.2021 11:28:02 |
||
25. |
Agovič Lejla | 11.06.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 500 |
3 |
77 |
dle nvk | 12.05.2021 12:50:28 |
26. |
Knížová Jana | 19.08.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 591 |
3 |
159 |
29.04.2021 08:11:09 |
|
27. |
Bervid Victoria | 23.05.2008 | I.ČLTK Praha | 723 |
1 |
451 |
volná karta pořadatele | 18.04.2021 11:51:54 |
28. |
Hajná Kateřina | 17.05.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 723 |
1 |
196 |
volná karta pořadatele | 10.05.2021 19:56:05 |
29. |
Roháčová Emma | 15.05.2005 | Lokomotiva Praha | 723 |
1 |
126 |
dle nvk | 30.05.2021 19:17:42 |
30. |
Suchá Amy | 29.11.2007 | TK Sparta Praha | 723 |
1 |
162 |
přijata do hlavní soutěže-dle nvk | 01.06.2021 10:26:01 |
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kodešová Klára | 28.05.2006 | TJ Sokol Vysočany | 688 |
3 |
152 |
přijata do hlavní soutěže | 22.05.2021 18:07:18 |
2. |
Doleželová Nathalia | 28.01.2001 | LTC Modřany 2005 | 723 |
1 |
přijata do hlavní soutěže | 14.04.2021 14:42:11 |
|
3. |
Červenková Lucie | 08.04.2006 | LTC Modřany 2005 | 723 |
1 |
147 |
přijata do hlavní soutěže | 08.05.2021 16:53:40 |
4. |
Peldová Nikola | 04.01.2006 | SK HAMR, z.s. | 723 |
1 |
336 |
přijata do hlavní soutěže | 17.05.2021 13:39:47 |
5. |
Grossertová Ľubomíra | 02.11.1998 | TC Pankrác | 723 |
1 |
přijata do hlavní soutěže | 17.05.2021 21:55:51 |
|
6. |
Nouzová Lucie | 18.05.2005 | SK HAMR, z.s. | 723 |
1 |
209 |
přijata do hlavní soutěže | 10.06.2021 19:47:05 |
7. |
Junová Aneta | 11.09.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 723 |
1 |
346 |
přijat do hlavní soutěže | 11.06.2021 07:53:46 |
8. |
Dolejší Eliška | 22.03.2006 | TK Olymp Praha | 723 |
1 |
299 |
11.06.2021 15:09:05 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 723 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.03.2021 15:04:36 |
|
2. |
Bittarová Juliana | 29.06.2006 | TC Tachlovice | 723 |
1 |
533 |
odhlášeno hráčem | 22.05.2021 18:31:14 |
3. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 723 |
1 |
640 |
odhlášeno hráčem | 25.05.2021 07:33:15 |
4. |
Zítková Karolína | 23.10.2006 | LTC Modřany 2005 | 723 |
1 |
207 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 10:28:20 |
5. |
Filip Kateřina | 01.09.1999 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 89 |
12 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 10:48:43 |
|
6. |
Lhotáková Laura | 23.01.2006 | TJ Spoje Praha | 723 |
1 |
550 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 11:08:45 |
7. |
Zámečníková Kristina | 15.10.2005 | TJ Sokol Vysočany | 147 |
9 |
21 |
odhlášeno hráčem | 08.06.2021 20:30:04 |
8. |
Zeminová Markéta | 27.11.1996 | TK Start Praha-Topolka | 113 |
12 |
odhlášeno hráčem | 08.06.2021 21:39:02 |
|
9. |
Mlenská Sára | 03.10.2006 | TK Sparta Praha | 201 |
9 |
43 |
odhlášeno hráčem | 08.06.2021 22:46:07 |
10. |
Křtěnová Sonja | 21.07.1998 | TO SK Mělník | 84 |
15 |
odhlášeno hráčem | 09.06.2021 09:59:50 |
|
11. |
Baďurová Veronika | 27.05.1996 | TK Start Praha-Topolka | 138 |
12 |
odhlášeno hráčem | 09.06.2021 11:18:57 |
|
12. |
Dejnožková Tereza | 17.07.2002 | SK HAMR, z.s. | 50 |
20 |
91 |
odhlášeno hráčem | 09.06.2021 16:32:39 |
13. |
Paterová Natálie | 28.06.2005 | TK Sparta Praha | 276 |
6 |
39 |
odhlášeno hráčem | 09.06.2021 20:25:37 |
14. |
Pávková Katrin | 06.07.2005 | I.ČLTK Praha | 166 |
9 |
13 |
odhlášeno hráčem | 10.06.2021 09:40:51 |
15. |
Zikmundová Valérie | 11.10.2006 | TK Sparta Praha | 369 |
4 |
290 |
odhlášeno hráčem | 10.06.2021 14:21:32 |
16. |
Šmejdířová Josefína | 14.06.2005 | Lokomotiva Praha | 369 |
4 |
101 |
odhlášeno hráčem | 11.06.2021 11:16:07 |
17. |
Jandová Nela | 01.04.2007 | I.ČLTK Praha | 723 |
1 |
277 |
odhlášeno hráčem | 11.06.2021 14:21:49 |