Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Dial Telecom Cup - 60.000,- Kč
Pořadatel:  TK Frýdlant v Čechách
Datum:  27.-31.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Petruželová Markéta
 
 
 
Houdková Martina
6:0, 6:0
 
Rybariková Adéla
6:3, 6:0
 
Vodičková Lucie
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Kubíková Lucie Marie
 
Jelínková Daniela
6:1, 6:2
 
 
 
Picková Věra
6:2, 7:5
 
Weinberg Julianne
6:2, 6:0
 
Závětová Lucie
6:3, scr.
 
Vodičková Denisa
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Havrlíková Adéla
 
Drukerová Liliana Tucky
6:0, 6:2
 
 
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Křepinská Simona
 
Benešová Sára
7:5, 6:4
 
Horáčková Lucie
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Kalousková Sylvie
 
Sluková Blanka
scr.
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Těhníková Ester
 
Mašková Petra
scr.
 
Vondrášková Kristýna
6:2, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Pospíšilová Denisa
 
Rozhodčí turnaje: Hübner Petr (platná licence AV do 31.12.2023)
Počet účastníků21
NasazeníBH
Petruželová Markéta 4120
Pospíšilová Denisa 5220
Jelínková Daniela 9712
Kalousková Sylvie 9812
Havrlíková Adéla 10412
Sluková Blanka 11712
Drukerová Liliana Tucky 12512
Kubíková Lucie Marie 1589
Kategorie : 8Součet BH: 109
Kódové číslo akce: 212086

Petruželová Markéta - Pospíšilová Denisa
 
 
 
Picková Věra - Těhníková Ester
scr.
 
Vondrášková Kristýna - Mašková Petra
7:6 (5), 4:6, 1:0 (4)
 
Kubíková Lucie Marie - Jelínková Daniela
4:6, 6:4, 1:0 (1)
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Weinberg Julianne - Rybariková Adéla
 
Houdková Martina - Vodičková Lucie
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Drukerová Liliana Tucky - Kalousková Sylvie
 
Benešová Sára - Závětová Lucie
7:6 (2), 7:6 (5)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Sluková Blanka - Havrlíková Adéla
 
Rozhodčí turnaje: Hübner Petr (platná licence AV do 31.12.2023)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Petruželová Markéta 4120
Pospíšilová Denisa 5220
Jelínková Daniela 9712
Kalousková Sylvie 9812
Havrlíková Adéla 10412
Sluková Blanka 11712
Drukerová Liliana Tucky 12512
Kubíková Lucie Marie 1589
Kategorie : 8Součet BH: 109
Kódové číslo akce: 214086

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Řezáčová Zuzana27.01.2002LTC Mladá Boleslav z.s.
Czudková Ingrid09.11.1993TJ Břevnov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Těhníková Ester16.07.2008TK Start Praha-Topolka
Křepinská Simona27.07.2004Lokomotiva Trutnov