Název: |
AUTOTRIO Cup 2022 - Memoriál Jiřího Folbera |
Datum: |
27.-30.08. |
Pořadatel: |
LTC Modřany 2005 (B - 500) |
Kódové číslo: |
216083 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Vodička Jan |
Matjuchinova 717 | |
15600 Praha 5 - Zbraslav | |
Tel. (1): |
774774195 |
E-mail: |
info@ltc2005.cz |
Internet: |
www.ltc2005.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Zámečníková Kristina | 15.10.2005 | TJ Sokol Vysočany | 95 |
12 |
31 |
14.08.2022 19:35:35 |
|
2. |
Dvořáková Kristýna | 14.11.2003 | Tenis Cibulka | 96 |
12 |
491 |
15.08.2022 11:16:46 |
|
3. |
Křtěnová Sonja | 21.07.1998 | TO SK Mělník | 100 |
12 |
31.07.2022 10:21:20 |
||
4. |
Bohatová Zuzana | 15.04.2001 | TJ Sokol Vysočany | 108 |
12 |
15.08.2022 10:40:57 |
||
5. |
PeadDr. Mrázová Pavla | 24.05.1964 | LTC Rudná | 139 |
9 |
26.08.2022 10:08:37 |
||
6. |
Černá Agáta | 25.03.2004 | I.ČLTK Praha | 144 |
9 |
472 |
14.08.2022 11:08:58 |
|
7. |
Fuksová Natalie | 04.09.2005 | F.H.TK Dobřichovice | 149 |
9 |
120 |
11.08.2022 22:12:24 |
|
8. |
Jonášová Kristýna | 02.08.1994 | LTC Slovan Kladno | 151 |
9 |
25.08.2022 11:20:22 |
||
9. |
Kupková Lucie | 10.04.1999 | Lokomotiva Beroun | 155 |
9 |
10.08.2022 21:41:33 |
||
10. |
Malá Natálie | 13.02.2006 | TK Sparta Praha | 166 |
9 |
47 |
25.08.2022 15:45:35 |
|
11. |
Vachtlová Jana | 09.07.1999 | TK Tenisek Buštěhrad | 167 |
9 |
17.08.2022 09:13:01 |
||
12. |
Mlynářová Tereza | 05.04.1988 | LTC Slovan Kladno | 174 |
9 |
23.08.2022 17:03:59 |
||
13. |
Drukerova Amelie Essie | 27.06.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 184 |
9 |
45 |
26.08.2022 17:36:19 |
|
14. |
Bořová Nikola | 20.08.2004 | SK HAMR, z.s. | 195 |
6 |
165 |
24.07.2022 18:57:23 |
|
15. |
Odehnalová Nela | 19.07.2005 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 200 |
6 |
236 |
01.08.2022 21:19:47 |
|
16. |
Pešková Johana | 23.01.2002 | TK Horní Měcholupy | 207 |
6 |
26.08.2022 10:59:55 |
||
17. |
Bohatová Laura | 16.08.2006 | TJ Sokol Vysočany | 214 |
6 |
505 |
25.08.2022 11:19:08 |
|
18. |
Šilhavá Aneta | 03.06.2004 | TK Most | 216 |
6 |
100 |
26.08.2022 12:06:59 |
|
19. |
Kodešová Klára | 28.05.2006 | TJ Sokol Vysočany | 233 |
6 |
140 |
26.08.2022 16:00:45 |
|
20. |
Davidová Natálie | 15.10.2005 | LTC Pardubice | 243 |
6 |
111 |
12.08.2022 07:39:19 |
|
21. |
Hozmanová Vanessa | 03.02.2003 | TK Radošovice | 320 |
4 |
26.08.2022 15:31:25 |
||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Charvátová Nela | 26.06.2006 | TK Most | 63 |
15 |
28 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2022 19:43:27 |
2. |
Basaraba Lenka | 24.01.1977 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 451 |
4 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2022 11:37:18 |
|
3. |
Picková Věra | 14.03.2006 | Jiskra Velké Březno | 167 |
9 |
188 |
odhlášeno hráčem | 28.07.2022 13:19:57 |
4. |
Čížková Pavla | 17.08.2004 | LTK Klatovy | 129 |
9 |
141 |
odhlášeno hráčem | 30.07.2022 12:39:59 |
5. |
Žáková Adéla | 27.12.2003 | TK LTC Děčín | 590 |
3 |
219 |
odhlášeno hráčem | 13.08.2022 22:58:21 |
6. |
Žáková Tereza | 27.12.2003 | TK LTC Děčín | 399 |
4 |
126 |
odhlášeno hráčem | 13.08.2022 22:59:37 |
7. |
Šílová Nela | 19.05.2006 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 79 |
15 |
46 |
odhlášeno hráčem | 15.08.2022 16:06:22 |
8. |
Mráziková Kristina | 09.10.2001 | TK Zlín | 658 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.08.2022 12:42:12 |
|
9. |
Kubíková Patricie | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 43 |
20 |
136 |
odhlášeno hráčem | 17.08.2022 17:55:58 |
10. |
Vachková Valentina | 22.03.2007 | LTK Liberec | 183 |
9 |
101 |
odhlášeno hráčem | 17.08.2022 19:20:48 |
11. |
Petáková Helena | 21.04.2004 | F.H.TK Dobřichovice | 162 |
9 |
132 |
odhlášeno hráčem | 18.08.2022 11:46:17 |
12. |
Kulhánková Aneta | 10.04.1998 | TK Znojmo | 320 |
4 |
odhlášeno hráčem | 20.08.2022 10:23:57 |
|
13. |
Sychrovská Nikola | 03.01.2004 | TC Chrudim z.s. | 310 |
4 |
423 |
odhlášeno hráčem | 20.08.2022 15:36:34 |
14. |
Kasková Valentýna | 05.08.2005 | TJ Radlice z.s. | 658 |
1 |
225 |
odhlášeno hráčem | 20.08.2022 23:40:56 |
15. |
Hrabalová Eliška | 21.09.2005 | TC Dvůr Králové, z.s. | 135 |
9 |
579 |
odhlášeno hráčem | 21.08.2022 10:29:00 |
16. |
Slavíková Emma | 24.01.2003 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 90 |
12 |
114 |
IS: lhůta 5 dní | 22.08.2022 09:43:02 |
17. |
Pávková Katrin | 06.07.2005 | I.ČLTK Praha | 279 |
6 |
18 |
odhlášeno hráčem | 25.08.2022 14:40:26 |
18. |
Paterová Natálie | 28.06.2005 | TK Sparta Praha | 310 |
4 |
28 |
odhlášeno hráčem | 25.08.2022 22:07:47 |
19. |
Procházková Tereza | 21.06.1999 | TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. | 658 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.08.2022 11:16:05 |
|
20. |
Doleželová Nathalia | 28.01.2001 | LTC Modřany 2005 | 658 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 26.08.2022 17:58:40 |