Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Kolín
Datum:  31.07-03.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Kubíková Patricie
 
 
 
Kroisová Adéla
6:4, 6:2
 
Havrlíková Adéla
6:1, 6:3
 
Barnes Katherine
7:5, 4:6, 6:4
 
 
 
Pešková Johana
6:1, 6:1
 
 
 
Sluková Blanka
scr.
 
 
 
Hažmuková Viktorie
6:3, 6:4
 
 
 
Kotrčová Eliška
6:3, 1:6, 6:3
 
 
 
Richterová Šárka
7:5, 6:2
 
 
 
Novotná Nikola
6:2, 6:1
 
 
 
Hašlová Markéta
6:2, 6:1
 
Havlová Libuše
scr.
 
Bláhová Ema Albína
6:2, 6:3
 
 
 
Dvořáková Kristýna
6:0, 7:5
 
 
 
Munzarová Lenka
6:1, 7:5
 
 
 
Zikmundová Valérie
6:3, 6:3
 
 
 
Petáková Helena
5:7, 6:4, 6:1
 
 
 
Neradová Kamila
6:2, 6:3
 
 
 
Filip Kateřina
6:3, scr.
 
 
 
Havlíčková Lucie
6:0, 6:0
 
 
 
Bohatová Zuzana
7:5, 6:0
 
 
 
Šulcová Valerie
6:1, 6:3
 
 
 
Blaščíková Kateřina
6:4, 7:6 (3)
 
 
 
Abrahám Angelica
6:2, 6:0
 
 
 
Picková Věra
6:1, 6:0
 
Bezdíčková Hana
6:0, 6:2
 
Nová Andrea
6:3, 6:1
 
 
 
Slivová Markéta
4:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Sychrovská Nikola
6:1, 6:1
 
 
 
Drukerová Liliana Tucky
6:2, 6:3
 
 
 
Hájková Ema
6:0, 6:1
 
 
 
Šílová Nela
6:1, 6:3
 
 
 
Brožová Natálie
6:4, 6:4
 
 
 
Jelínková Daniela
7:5, 6:1
 
Fuksová Natalie
6:0, 6:1
 
 
7:6 (3), 6:2
 
Pospíšilová Denisa
 
Rozhodčí turnaje: Synek Jindřich (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Pondělí: 9.30h finále dvouhry. 11.30h Slivová - Munzarová : Hažmuková - Kubíková, Richterová - Pospíšilová : Nová - Filip, 13.30h příjezd Šílová, Brožová
Počet účastníků36
NasazeníBH
Kubíková Patricie 5120
Pospíšilová Denisa 5220
Nová Andrea 6015
Novotná Nikola 6215
Neradová Kamila 6915
Richterová Šárka 7615
Slivová Markéta 7715
Filip Kateřina 8912
Kategorie : 8Součet BH: 127
Kódové číslo akce: 212052

Richterová Šárka - Pospíšilová Denisa
 
 
 
Bohatová Zuzana - Havrlíková Adéla
6:3, 6:3
 
Abrahám Angelica - Havlíčková Lucie
6:3, 6:1
 
Sluková Blanka - Neradová Kamila
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Zikmundová Valérie - Hašlová Markéta
 
Nová Andrea - Filip Kateřina
3:6, 6:4, 1:0 (13)
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Pešková Johana - Dvořáková Kristýna
 
Šulcová Valerie - Bezdíčková Hana
scr.
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Kotrčová Eliška - Picková Věra
 
Slivová Markéta - Munzarová Lenka
6:7 (4), 6:3, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Tesaříková Anna - Jenišová Sára
 
Barnes Katherine - Fuksová Natalie
3:6, 6:1, 1:0 (7)
 
 
 
 
scr.
 
Hažmuková Viktorie - Kubíková Patricie
 
Bláhová Ema Albína - Blaščíková Kateřina
6:1, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Šílová Nela - Brožová Natálie
 
Kunitsyna Maria - Beránková Bára
6:4, 2:6, 1:0 (6)
 
Drukerová Liliana Tucky - Drukerova Amelie Essie
6:3, 6:2
 
 
7:6, 7:6
 
Novotná Nikola - Křtěnová Sonja
 
Rozhodčí turnaje: Synek Jindřich (platná licence B do 31.12.2024)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Kubíková Patricie 5120
Pospíšilová Denisa 5220
Nová Andrea 6015
Novotná Nikola 6215
Neradová Kamila 6915
Richterová Šárka 7615
Slivová Markéta 7715
Křtěnová Sonja 8415
Kategorie : 8Součet BH: 130
Kódové číslo akce: 214052

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bílková Jana13.03.1994TK Mnichovo Hradiště

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Tesaříková Anna26.12.2003LTC Kolín
Křtěnová Sonja21.07.1998SK HAMR, z.s.
Drukerova Amelie Essie27.06.2006Sokol Libiš
Beránková Bára27.03.2003TC Jičín
Jenišová Sára09.12.2005LTC Kolín