Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 OPTIM TOUR TC Brno cup
Pořadatel:  TC Brno.
Datum:  16.-20.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Břečková Nikola
 
 
 
Charvátová Vivien
6:1, 6:2
 
Davidová Natali
4:6, 7:5, 6:4
 
Jantačová Elen
6:4, 6:2
 
Závišková Barbora
6:4, 6:2
 
Heřmanová Ráchel
7:5, 6:1
 
Knutsonová Gabriela Andrea
6:1, 6:2
 
Dohnalová Rozálie
6:0, 6:1
 
 
 
Ondroušková Nella Chiara
6:7 (4), 6:2, 6:3
 
Šulcová Valerie
6:2, 7:5
 
Nováková Eliška
6:4, 3:6, 7:6 (1)
 
Kroisová Adéla
6:1, 6:4
 
 
6:3, 6:4
 
Kubíková Patricie
 
Pektorová Hana
6:4, 6:4
 
 
 
Pobořilová Aneta
6:4, 6:2
 
Dvořáková Kristýna
6:0, 6:3
 
Křenková Tereza
6:4, 6:3
 
Kubačáková Laura
scr.
 
Kotlíková Inez Maria
6:1, 6:1
 
Kulhavá Veronika
2:6, 6:3, 7:6 (5)
 
Hrdinková Denise
6:1, 6:3
 
 
 
Jelínková Anna
6:2, 6:2
 
Šimonová Sára
6:3, 6:0
 
Mrowiecová Karolína
scr.
 
Řezníčková Natálie
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Abeldinova Alla
 
Horáková Petra
6:1, 6:0
 
 
 
Huťková Klaudie
7:5, 6:2
 
Můrová Vendula
6:1, 6:0
 
Kajabová Klára
6:3, 6:4
 
Odleváková Zuzana
6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:4
 
Kocí Kateřina
 
Csabi Petra
6:0, 6:1
 
Slováková Kamila
6:2, 6:7 (4), 6:4
 
Hejdová Hana
6:3, 6:2
 
Urbanová Lucie
6:0, 6:1
 
Marečková Vendula
6:0, 6:7 (7), 6:2
 
Heiderová Karolína
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Kuchařová Michaela
 
Pokorná Barbora
6:3, 7:6 (0)
 
 
 
Bohatová Zuzana
6:1, 6:0
 
Jančíková Gabriela
6:1, 6:2
 
Šulcová Vanesa
scr.
 
Wirglerová Simona
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Svozilová Marie
 
Kněžková Nelly
6:2, 6:4
 
Bubeníková Miroslava
6:0, 6:0
 
Smékalová Magdaléna
6:0, 6:1
 
Škrabalová Gabriela
6:1, 6:4
 
Ohnoutková Tereza
scr.
 
Borovičková Nicol
2:6, 6:2, 6:2
 
 
6:1, 7:5
 
Ševčíková Linda
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Časový rozpis na pondělí bude večer v poznámce nad seznamem přihlášených hráček.
Počet účastníků52
NasazeníBH
Břečková Nikola 2230
Ševčíková Linda 2925
Kuchařová Michaela 4620
Pektorová Hana 4720
Kubíková Patricie 5120
Horáková Petra 5320
Abeldinova Alla 5620
Pokorná Barbora 5815
Kategorie : 12Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 212036

Kuchařová Michaela - Horáková Petra
 
 
 
Pobořilová Aneta - Svozilová Marie
4:6, 6:2, 1:0 (7)
 
Šulcová Valerie - Nováková Eliška
6:0, 6:2
 
Ohnoutková Tereza - Jančíková Gabriela
6:3, 6:4
 
 
 
 
7:5, 7:5
 
Kněžková Nelly - Csabi Petra
 
Kocí Kateřina - Dörreová Adéla
7:6 (5), 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Závišková Barbora - Grünová Eliška
 
Jantačová Elen - Jelínková Anna
6:2, 2:6, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Kubíková Patricie - Kotlíková Inez Maria
 
Urbanová Lucie - Šulcová Vanesa
7:5, 3:0, scr.
 
 
 
 
4:6, 6:3, 1:0 (9)
 
Davidová Natali - Smékalová Magdaléna
 
Bohatová Zuzana - Kroisová Adéla
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Dohnalová Rozálie - Pokorná Barbora
 
Řezníčková Natálie - Wirglerová Simona
6:7 (5), 6:2, 1:0 (2)
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Heiderová Karolína - Huťková Klaudie
 
Škrabalová Gabriela - Šimonová Sára
3:6, 6:0, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Abeldinova Alla - Kulhavá Veronika
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Kuchařová Michaela 4620
Kubíková Patricie 5120
Horáková Petra 5320
Abeldinova Alla 5620
Pokorná Barbora 5815
Csabi Petra 6415
Dohnalová Rozálie 6515
Kulhavá Veronika 6615
Kategorie : 12Součet BH: 140
Kódové číslo akce: 214036

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mandelíková Kateřina13.06.2003TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Marečková Vendula03.04.2006Tenisklub7
Můrová Vendula17.10.2002SK JC Sport Opava
Grünová Eliška18.11.2005HTK Třebíč