Název: |
A OPTIM TOUR - Auto Kout cup |
Datum: |
06.-10.07. |
Pořadatel: |
LTC Houštka (A - 600) |
Kódové číslo: |
216024 |
Dvorců+povrch: |
9 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Út do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Út do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Zlatohlávek Pavel |
: |
Houštka 1259 |
: |
250 01 Stará Boleslav |
Tel. (1): |
775 169 048 |
E-mail: |
pavel.zlatohlavek@mpss.cz |
Poznámka pořadatele: AUTOKOUT CENTRUM 2021
První letní turnaj žen tenisového okruhu OPTIM TOUR 2021
Celková dotace je minimálně 60 000 Kč a další věcné ceny.
Ředitel turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Ing. Pavel Zlatohlávek – 775 169 048
---------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
Žádáme hráčky, aby případné odhlášení z turnaje provedly nejpozději
do pondělí 5.července do 18 hodin !!!
Pak už to přes IS ČTS nebude možné.
Také doporučujeme odstranit kolizní přihlášky, pokud jste přihlášeni na
turnajích, konaných těsně před naším turnajem.
Pokud se hráčka prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
---------------------------------------------------------------------------------
KVALIFIKACE:
----------------
Kvalifikace se ruší a všechny hráčky jsou přijaty do hlavní soutěže.
Prezentujte se dle pokynů pro hlavní soutěž.
HLAVNÍ SOUTĚŽ:
-------------------
Prezentace se koná v úterý 6.července do 17 hodin na tel. 775 169 048
formou SMS, které budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.
Rozehra je možná od 8 hodin po celý den během turnaje,
na dvou dvorcích s umělou antukou (dvorce č.7 a 8).
Osobní prezentace a zaplacení vkladu bude probíhat v areálu
LTC Houštka na adrese: Houštka 1259, Stará Boleslav
PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE (změny vyhrazeny):
---------------------------------------------------------
Pondělí 5.července:
9.30 pouze kvalifikace mužů v Houštce
Úterý 6.července:
8.30 předkola hlavní soutěže dvouhry mužů
dále I.kolo dvouhry mužů a předkola čtyřher mužů
případně I.kola čtyřher
Středa 7.července:
8.30 předkolo a I.kolo dvouhry žen,
osmifinále dvouhry mužů,
dále předkola čtyřhry žen a dvě kola čtyřhry mužů
Čtvrtek 8.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry mužů,
NB 10.00 osmifinále dvouhry žen,
semifinále dvouhry mužů,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace
Pátek 9.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry žen,
NB 10.30 finále dvouhry mužů,
semifinále dvouhry žen,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace
Sobota 10.července:
10.00 finále dvouhry žen
Ubytování:
Hotel club Houštka (přímo v areálu): 326 911 825
Motel Euro: 326 913 122, 731 753 274
Penzion Vosí hnízdo: 739 072 949
Penzion Lázeňská: 723 446 456
Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.
Další info: www.optimtour.cz
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Polanská Tereza |
10.01.1998 |
TK Slavia Plzeň |
33 |
25 |
|
|
19.06.2021 21:40:54 |
2. |
Kubíková Patricie |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
51 |
20 |
20 |
|
05.06.2021 04:36:25 |
3. |
Pospíšilová Denisa |
08.06.1999 |
TK Neridé |
52 |
20 |
|
|
13.06.2021 10:49:41 |
4. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
54 |
20 |
|
|
17.06.2021 10:21:16 |
5. |
Abeldinova Alla |
25.04.2004 |
Tenisklub Cheb |
56 |
20 |
17 |
|
11.05.2021 07:38:00 |
6. |
Pokorná Barbora |
09.11.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
58 |
15 |
|
|
15.03.2021 20:02:55 |
7. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
60 |
15 |
24 |
|
27.05.2021 13:45:44 |
8. |
Novotná Nikola |
01.11.1998 |
LTC Modřany 2005 |
62 |
15 |
|
|
18.05.2021 13:07:40 |
9. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
63 |
15 |
28 |
|
29.05.2021 14:23:51 |
10. |
Csabi Petra |
11.06.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
64 |
15 |
|
|
22.06.2021 14:31:33 |
11. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
65 |
15 |
88 |
|
04.05.2021 08:44:43 |
12. |
Kulhavá Veronika |
20.08.2001 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
66 |
15 |
|
|
27.05.2021 21:20:22 |
13. |
Knutsonová Gabriela Andrea |
21.04.1997 |
TK AGROFERT Prostějov |
67 |
15 |
|
|
09.06.2021 21:26:40 |
14. |
Černá Agáta |
25.03.2004 |
I.ČLTK Praha |
72 |
15 |
92 |
|
15.05.2021 12:01:06 |
15. |
Slivová Markéta |
27.10.1997 |
Slavoj Český Brod |
77 |
15 |
|
|
09.06.2021 20:34:08 |
16. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
78 |
15 |
228 |
|
03.06.2021 21:55:43 |
17. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
84 |
15 |
|
|
09.06.2021 10:06:37 |
18. |
Svozilová Marie |
06.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
88 |
12 |
61 |
|
14.06.2021 21:05:35 |
19. |
Filip Kateřina |
01.09.1999 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
89 |
12 |
|
|
20.04.2021 20:07:15 |
20. |
Munzarová Lenka |
02.11.2003 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
94 |
12 |
22 |
|
19.06.2021 17:36:02 |
21. |
Nováková Klára |
10.05.2002 |
TK Slavia Plzeň |
95 |
12 |
64 |
volná karta |
29.06.2021 09:41:53 |
22. |
Kněžková Nelly |
02.12.2003 |
TK Sparta Praha |
96 |
12 |
36 |
|
12.04.2021 10:16:05 |
23. |
Jelínková Daniela |
02.10.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
97 |
12 |
140 |
|
17.06.2021 11:50:05 |
24. |
Kalousková Sylvie |
08.10.2002 |
SK Aritma Praha |
98 |
12 |
434 |
|
07.06.2021 21:07:16 |
25. |
Dvořáková Kristýna |
14.11.2003 |
Tenis Cibulka |
103 |
12 |
171 |
|
24.06.2021 12:03:46 |
26. |
Havrlíková Adéla |
28.10.2001 |
LTK TEPLICE o.s. |
104 |
12 |
|
|
25.06.2021 07:20:40 |
27. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
108 |
12 |
|
|
15.03.2021 20:10:49 |
28. |
Drukerová Liliana Tucky |
28.07.2002 |
Sokol Říčany |
125 |
12 |
71 |
|
30.03.2021 12:07:46 |
29. |
Mihoková Petra |
04.11.2004 |
TCG Karlovy Vary |
128 |
12 |
33 |
|
17.06.2021 18:21:42 |
30. |
Benešová Nicol |
16.09.2004 |
SK JC Sport Opava |
242 |
6 |
134 |
|
14.06.2021 15:23:07 |
31. |
Gygalová Kateřina |
18.03.2003 |
TK Slavia Plzeň |
242 |
6 |
48 |
|
22.06.2021 09:25:14 |
32. |
Michálková Barbora |
03.04.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
248 |
6 |
29 |
|
02.06.2021 11:09:09 |
33. |
Rainke Natálie |
18.04.2004 |
TJ Spartak Trhové Sviny |
250 |
6 |
54 |
|
16.06.2021 09:42:41 |
34. |
Picková Věra |
14.03.2006 |
Jiskra Velké Březno |
266 |
6 |
257 |
volná karta ČTS |
12.05.2021 08:58:30 |
35. |
Poláková Tereza |
15.06.2004 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
268 |
6 |
58 |
volná karta ČTS |
12.05.2021 20:59:58 |
36. |
Kopřivová Nikola |
10.04.2006 |
TO Sokol Nehvizdy |
454 |
4 |
113 |
volná karta ČTS |
15.06.2021 12:31:02 |
37. |
Šulcová Valerie |
22.09.2003 |
TO SK Mělník |
723 |
1 |
137 |
|
15.04.2021 18:51:23 |
38. |
Bervid Victoria |
23.05.2008 |
I.ČLTK Praha |
723 |
1 |
451 |
volná karta |
18.04.2021 11:50:59 |
39. |
Řezáčová Zuzana |
27.01.2002 |
SK Tenis Rohatsko |
723 |
1 |
177 |
|
20.06.2021 08:55:59 |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Břicháčková Sabina |
24.07.2001 |
Tenisklub Cheb |
86 |
15 |
|
přijata do HS |
27.06.2021 17:53:31 |
2. |
Kroisová Adéla |
21.12.1999 |
Tenisový klub Eden HK |
110 |
12 |
|
přijata do HS |
28.06.2021 20:26:44 |
3. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
138 |
12 |
|
přijata do HS |
31.05.2021 21:17:17 |
4. |
Kunitsyna Maria |
01.06.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
141 |
9 |
85 |
přijata do HS |
30.06.2021 15:17:48 |
5. |
Kubíková Lucie Marie |
04.09.2003 |
TK Neridé |
158 |
9 |
45 |
přijata do HS |
30.06.2021 14:28:54 |
6. |
Šilhavá Aneta |
03.06.2004 |
TK Most |
178 |
9 |
116 |
přijata do HS |
04.07.2021 20:33:02 |
7. |
Petáková Helena |
21.04.2004 |
F.H.TK Dobřichovice |
242 |
6 |
283 |
přijata do HS |
13.06.2021 16:41:03 |
8. |
Michálková Tereza |
06.04.2002 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
304 |
6 |
243 |
přijata do HS |
21.06.2021 12:31:14 |
9. |
Slavíková Emma |
24.01.2003 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
329 |
4 |
257 |
přijata do HS |
23.06.2021 21:26:22 |
10. |
Kotlíková Inez Maria |
31.01.2003 |
TK Sparta Praha |
390 |
4 |
|
přijata do HS |
23.06.2021 13:50:19 |
11. |
Doleželová Nathalia |
28.01.2001 |
LTC Modřany 2005 |
723 |
1 |
|
přijata do HS |
30.06.2021 22:24:29 |
12. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Čižinská Emma |
18.02.2010 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
723 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.04.2021 13:06:07 |
2. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
46 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2021 20:06:27 |
3. |
Vavříková Adéla |
02.08.2004 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
304 |
6 |
90 |
odhlášeno hráčem |
19.06.2021 21:17:00 |
4. |
Hejtmánková Sára |
17.03.2004 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
122 |
12 |
25 |
odhlášeno hráčem |
22.06.2021 16:57:02 |
5. |
Mamicová Kristýna |
16.02.2000 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
288 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 20:25:49 |
6. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
40 |
20 |
52 |
odhlášeno hráčem |
24.06.2021 12:46:14 |
7. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
148 |
9 |
37 |
odhlášeno hráčem |
26.06.2021 14:22:29 |
8. |
Havlová Libuše |
28.05.2005 |
TJ Spoje Praha |
359 |
4 |
134 |
odhlášeno hráčem |
27.06.2021 14:10:09 |
9. |
Šulcová Vanesa |
11.12.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
102 |
12 |
97 |
odhlášeno hráčem |
27.06.2021 21:48:15 |
10. |
Hranáčová Kristýna |
20.03.2004 |
TK Most |
161 |
9 |
19 |
odhlášeno hráčem |
28.06.2021 08:59:38 |
11. |
Katzer Ellen |
27.03.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
723 |
1 |
384 |
odhlášeno hráčem |
28.06.2021 09:57:21 |
12. |
Heinzová Izabela |
11.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
79 |
15 |
384 |
odhlášeno hráčem |
28.06.2021 20:52:17 |
13. |
Janatová Tereza |
29.08.1995 |
LTK Liberec |
42 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 09:17:54 |
14. |
Křenková Tereza |
30.08.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
129 |
12 |
26 |
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 10:40:12 |
15. |
Urbanová Lucie |
14.02.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
133 |
12 |
23 |
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 11:03:31 |
16. |
Petruželová Markéta |
09.04.2000 |
LTK Liberec |
41 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 21:47:27 |
17. |
Ševčíková Linda |
09.06.1998 |
ŽLTC Brno |
29 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2021 22:00:35 |
18. |
Štěpánová Terezie |
01.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
281 |
6 |
95 |
odhlášeno hráčem |
01.07.2021 20:19:01 |
19. |
Musilová Valérie |
18.09.2003 |
TJ Spoje Praha |
236 |
6 |
210 |
odhlášeno hráčem |
01.07.2021 20:47:42 |
20. |
Kareisová Ludmila |
20.02.2002 |
LTK Liberec |
92 |
12 |
61 |
odhlášeno hráčem |
02.07.2021 15:15:46 |
21. |
Jarošová Adéla |
16.11.1994 |
Slavoj Český Brod |
121 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
03.07.2021 12:34:38 |
22. |
Kareisová Jana |
19.01.2006 |
LTK Liberec |
143 |
9 |
65 |
odhlášeno hráčem |
03.07.2021 12:40:48 |
23. |
Petruželová Lucie |
30.08.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
30 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
04.07.2021 09:29:48 |
|