Český tenisový svaz
Název:
A OPTIM TOUR - Auto Kout cup
Datum:
06.-10.07.
Pořadatel:
LTC Houštka (A - 600)
Kódové číslo:
216024
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Zlatohlávek Pavel
Houštka 1259
250 01 Stará Boleslav
Tel. (1):
775 169 048
E-mail:
pavel.zlatohlavek@mpss.cz

Poznámka pořadatele:

AUTOKOUT CENTRUM 2021
První letní turnaj žen tenisového okruhu OPTIM TOUR 2021
Celková dotace je minimálně 60 000 Kč a další věcné ceny.

Ředitel turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Ing. Pavel Zlatohlávek – 775 169 048

---------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
Žádáme hráčky, aby případné odhlášení z turnaje provedly nejpozději
do pondělí 5.července do 18 hodin !!!
Pak už to přes IS ČTS nebude možné.

Také doporučujeme odstranit kolizní přihlášky, pokud jste přihlášeni na
turnajích, konaných těsně před naším turnajem.

Pokud se hráčka prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
---------------------------------------------------------------------------------

KVALIFIKACE:
----------------
Kvalifikace se ruší a všechny hráčky jsou přijaty do hlavní soutěže.
Prezentujte se dle pokynů pro hlavní soutěž.

HLAVNÍ SOUTĚŽ:
-------------------
Prezentace se koná v úterý 6.července do 17 hodin na tel. 775 169 048
formou SMS, které budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.

Rozehra je možná od 8 hodin po celý den během turnaje,
na dvou dvorcích s umělou antukou (dvorce č.7 a 8).

Osobní prezentace a zaplacení vkladu bude probíhat v areálu
LTC Houštka na adrese: Houštka 1259, Stará Boleslav

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE (změny vyhrazeny):
---------------------------------------------------------
Pondělí 5.července:
9.30 pouze kvalifikace mužů v Houštce

Úterý 6.července:
8.30 předkola hlavní soutěže dvouhry mužů
dále I.kolo dvouhry mužů a předkola čtyřher mužů
případně I.kola čtyřher

Středa 7.července:
8.30 předkolo a I.kolo dvouhry žen,
osmifinále dvouhry mužů,
dále předkola čtyřhry žen a dvě kola čtyřhry mužů

Čtvrtek 8.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry mužů,
NB 10.00 osmifinále dvouhry žen,
semifinále dvouhry mužů,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace

Pátek 9.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry žen,
NB 10.30 finále dvouhry mužů,
semifinále dvouhry žen,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace

Sobota 10.července:
10.00 finále dvouhry žen

Ubytování:
Hotel club Houštka (přímo v areálu): 326 911 825
Motel Euro: 326 913 122, 731 753 274
Penzion Vosí hnízdo: 739 072 949
Penzion Lázeňská: 723 446 456

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

Další info: www.optimtour.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
33
25
 
 
19.06.2021 21:40:54
2.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
51
20
20
 
05.06.2021 04:36:25
3.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
52
20
 
 
13.06.2021 10:49:41
4.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
54
20
 
 
17.06.2021 10:21:16
5.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
56
20
17
 
11.05.2021 07:38:00
6.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
58
15
 
 
15.03.2021 20:02:55
7.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
60
15
24
 
27.05.2021 13:45:44
8.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Modřany 2005
62
15
 
 
18.05.2021 13:07:40
9.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
63
15
28
 
29.05.2021 14:23:51
10.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
64
15
 
 
22.06.2021 14:31:33
11.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
65
15
88
 
04.05.2021 08:44:43
12.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
66
15
 
 
27.05.2021 21:20:22
13.
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov
67
15
 
 
09.06.2021 21:26:40
14.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
72
15
92
 
15.05.2021 12:01:06
15.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
77
15
 
 
09.06.2021 20:34:08
16.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
78
15
228
 
03.06.2021 21:55:43
17.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
84
15
 
 
09.06.2021 10:06:37
18.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
88
12
61
 
14.06.2021 21:05:35
19.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
89
12
 
 
20.04.2021 20:07:15
20.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
94
12
22
 
19.06.2021 17:36:02
21.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
95
12
64
volná karta
29.06.2021 09:41:53
22.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
96
12
36
 
12.04.2021 10:16:05
23.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
97
12
140
 
17.06.2021 11:50:05
24.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
98
12
434
 
07.06.2021 21:07:16
25.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
103
12
171
 
24.06.2021 12:03:46
26.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 LTK TEPLICE o.s.
104
12
 
 
25.06.2021 07:20:40
27.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
108
12
 
 
15.03.2021 20:10:49
28.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sokol Libiš
125
12
71
 
30.03.2021 12:07:46
29.
Mihoková Petra 04.11.2004 TCG Karlovy Vary
128
12
33
 
17.06.2021 18:21:42
30.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
242
6
134
 
14.06.2021 15:23:07
31.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
242
6
48
 
22.06.2021 09:25:14
32.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
248
6
29
 
02.06.2021 11:09:09
33.
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny
250
6
54
 
16.06.2021 09:42:41
34.
Picková Věra 14.03.2006 Jiskra Velké Březno
266
6
257
volná karta ČTS
12.05.2021 08:58:30
35.
Poláková Tereza 15.06.2004 TK Radošovice
268
6
58
volná karta ČTS
12.05.2021 20:59:58
36.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
454
4
113
volná karta ČTS
15.06.2021 12:31:02
37.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
723
1
137
 
15.04.2021 18:51:23
38.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
723
1
451
volná karta
18.04.2021 11:50:59
39.
Řezáčová Zuzana 27.01.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
723
1
177
 
20.06.2021 08:55:59
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
 
přijata do HS
27.06.2021 17:53:31
2.
Kroisová Adéla 21.12.1999 Tenisový klub Eden
110
12
 
přijata do HS
28.06.2021 20:26:44
3.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TK Start Praha-Topolka
138
12
 
přijata do HS
31.05.2021 21:17:17
4.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
141
9
85
přijata do HS
30.06.2021 15:17:48
5.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
158
9
45
přijata do HS
30.06.2021 14:28:54
6.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
178
9
116
přijata do HS
04.07.2021 20:33:02
7.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
242
6
283
přijata do HS
13.06.2021 16:41:03
8.
Michálková Tereza 06.04.2002 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
304
6
243
přijata do HS
21.06.2021 12:31:14
9.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
329
4
257
přijata do HS
23.06.2021 21:26:22
10.
Kotlíková Inez Maria 31.01.2003 TK Sparta Praha
390
4
 
přijata do HS
23.06.2021 13:50:19
11.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
723
1
 
přijata do HS
30.06.2021 22:24:29
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čižinská Emma 18.02.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
723
1
 
odhlášeno hráčem
18.04.2021 13:06:07
2.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
46
20
 
odhlášeno hráčem
18.06.2021 20:06:27
3.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
304
6
90
odhlášeno hráčem
19.06.2021 21:17:00
4.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
122
12
25
odhlášeno hráčem
22.06.2021 16:57:02
5.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
288
6
 
odhlášeno hráčem
23.06.2021 20:25:49
6.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
40
20
52
odhlášeno hráčem
24.06.2021 12:46:14
7.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
148
9
37
odhlášeno hráčem
26.06.2021 14:22:29
8.
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice
359
4
134
odhlášeno hráčem
27.06.2021 14:10:09
9.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
102
12
97
odhlášeno hráčem
27.06.2021 21:48:15
10.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
161
9
19
odhlášeno hráčem
28.06.2021 08:59:38
11.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
723
1
384
odhlášeno hráčem
28.06.2021 09:57:21
12.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
79
15
384
odhlášeno hráčem
28.06.2021 20:52:17
13.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
42
20
 
odhlášeno hráčem
30.06.2021 09:17:54
14.
Křenková Tereza 30.08.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
129
12
26
odhlášeno hráčem
30.06.2021 10:40:12
15.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
133
12
23
odhlášeno hráčem
30.06.2021 11:03:31
16.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
41
20
 
odhlášeno hráčem
30.06.2021 21:47:27
17.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
29
25
 
odhlášeno hráčem
30.06.2021 22:00:35
18.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
281
6
95
odhlášeno hráčem
01.07.2021 20:19:01
19.
Musilová Valérie 18.09.2003 TJ Spoje Praha
236
6
210
odhlášeno hráčem
01.07.2021 20:47:42
20.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 LTK Liberec
92
12
61
odhlášeno hráčem
02.07.2021 15:15:46
21.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
121
12
 
odhlášeno hráčem
03.07.2021 12:34:38
22.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
143
9
65
odhlášeno hráčem
03.07.2021 12:40:48
23.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
30
25
 
odhlášeno hráčem
04.07.2021 09:29:48