Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
12.-14.06. |
Pořadatel: |
severomoravský (P - 500) |
Kódové číslo: |
116970 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
64 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Škerko Libor |
: |
Vančurova 335/24 |
: |
70200 0strava-Muglinov |
Tel. (1): |
773745326 |
Tel. (2): |
778753981 |
E-mail: |
L.skerko@seznam.cz |
Internet: |
www.kurtybanik.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentujte se v pátek 16:00 - 17:00 SMS nebo telefonicky.
Rozlosování pátek do 19:30 spolu s programem 1.kola.
Všichni účastníci přeborů jsou povinni řídit se hygienickými předpisy Vlády ČR,MZ v době konání přeborů!!!!
Všehny dvouhry se hrají na 2 vyhrané sety ze tří.Pokud je v kterékoliv sadě stav her 6:6 hraje se Tie-Break.
V čtyřhře se místo 3 sady hraje tzv.královský Tie-Break do 10 bodů a používá se pravidlo NO-AD(bez výhod)v průběhu celého zápasu.
Neděle 13.6.2021
10:00-Kadora-Horák,Holiš-Podzemný,Segeta-Kracík,Lušovský-Jermař |
|
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kadora Jakub |
18.10.1993 |
TK Slavia Orlová |
33 |
25 |
|
|
31.05.2021 09:53:07 |
2. |
Kracík Matěj |
09.01.1991 |
SK JC Sport Opava |
60 |
20 |
|
|
26.05.2021 06:24:14 |
3. |
Podzemný Vojtěch |
24.10.2000 |
TK Slavia Orlová |
99 |
12 |
|
|
24.05.2021 14:52:05 |
4. |
Horák Ondřej |
14.10.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
128 |
12 |
28 |
|
26.05.2021 21:46:16 |
5. |
Segeťa Petr |
22.01.1990 |
TK Na Dolině o.s. |
222 |
9 |
|
|
29.05.2021 23:46:31 |
6. |
Lušovský Michal |
31.03.1999 |
TK Slavia Orlová |
243 |
6 |
|
|
01.06.2021 11:45:41 |
7. |
Machala Martin |
18.04.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
353 |
6 |
29 |
|
31.05.2021 14:14:11 |
8. |
Nedvídek Jan |
03.01.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
370 |
4 |
472 |
|
27.05.2021 23:22:04 |
9. |
Pumprla Jiří |
26.04.1998 |
Sokol Zábřeh |
461 |
4 |
|
|
30.05.2021 11:52:48 |
10. |
Hablovič Marek |
07.07.1996 |
SK Véska |
813 |
1 |
|
|
30.05.2021 11:53:45 |
11. |
Valigůra Radim |
29.06.2001 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
813 |
1 |
|
|
09.06.2021 14:33:38 |
12. |
Vala Daniel |
27.06.1992 |
SKT Frýdlant n.O. |
421 |
4 |
|
|
10.06.2021 18:40:43 |
13. |
Bližňák Jaroslav |
15.06.1994 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
448 |
4 |
|
|
10.06.2021 18:41:33 |
14. |
Boháč Daniel |
07.11.1995 |
SK JC Sport Opava |
170 |
9 |
|
|
10.06.2021 18:42:05 |
15. |
Zoubek Vojtěch |
29.05.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
224 |
9 |
|
|
11.06.2021 16:26:24 |
16. |
Ščudlík Rudolf |
13.05.1993 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
813 |
1 |
|
|
11.06.2021 16:28:15 |
17. |
Václavík Jan |
13.12.2002 |
TK Kopřivnice z.s. |
813 |
1 |
|
|
11.06.2021 16:31:14 |
18. |
Michenka Matyáš |
05.09.1998 |
TK Kopřivnice z.s. |
813 |
1 |
|
|
11.06.2021 16:31:52 |
19. |
Jermář Jan |
12.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
36 |
25 |
|
|
11.06.2021 16:32:08 |
20. |
Holiš Štěpán |
12.03.1998 |
TK Na Dolině o.s. |
40 |
25 |
|
|
11.06.2021 17:12:09 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Siniakov Daniel |
15.01.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
38 |
25 |
5 |
odhlášeno hráčem |
01.06.2021 08:36:08 |
2. |
Filo Daniel |
23.04.1995 |
TK SC OSTRAVA |
76 |
15 |
|
odhlášeno pořadatelem |
11.06.2021 17:27:53 |
|