Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR dospělých
Datum:
18.-22.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
Ostrava
Kódové číslo:
116700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hynek Martin
Ženíškova 7
702 00 Ostrava 1
Tel. (1):
731 705 735
E-mail:
hyma@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

PREZENCE TELEFONICKY NEBO SMS (!!! PREFERUJI, POSTAČÍ TEXT : PREZENCE K MČR JMÉNO A PŘÍJMENÍ) NA MOBIL +420602718364, 17/8 2021 V ČASE 16-17 HODIN, POTVRZENÍ UVIDÍTE VEDLE SVÉHO JMÉNA V SYSTÉMU IS ČTS, VRCHNÍ ROZHODČÍ ING. JIŘÍ VYKOUKAL
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pospíšil Jaroslav 09.02.1981 TK Neridé
17
35
 
TLF 16,05
29.07.2021 17:07:34
2.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
23
30
 
OSB 16,19
30.06.2021 14:32:39
3.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK Sparta Praha
25
30
 
OSB 16,19
08.05.2021 18:24:49
4.
Reček Dominik 19.02.1995 LTK Liberec
28
25
 
SMS 16,23
25.07.2021 12:45:18
5.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
31
25
 
SMS 16,25
30.05.2021 07:19:33
6.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
33
25
 
SMS 16,03
06.07.2021 22:01:02
7.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
35
25
 
SMS 16,02
01.08.2021 22:00:09
8.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
36
25
 
TLF 16,41
06.07.2021 19:10:58
9.
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
41
25
 
TLF 15,16
17.08.2021 17:14:29
10.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
42
20
 
SMS 16,08
04.07.2021 20:18:43
11.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
46
20
 
SMS 16,32
08.06.2021 07:00:30
12.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
47
20
 
TLF 16,05
09.06.2021 20:10:56
13.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
51
20
 
SMS 16,00
03.07.2021 11:03:44
14.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
52
20
 
SMS 16,07
02.07.2021 13:33:52
15.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
54
20
 
poslední dle CŽ OSB 16,19
15.06.2021 11:56:27
16.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
56
20
 
nominace SČ SMS 16,05
21.06.2021 11:25:20
17.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
60
20
 
nominace SM SMS 15,44
26.05.2021 06:27:23
18.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
61
20
 
SMS 14,44
06.07.2021 09:54:06
19.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
72
15
 
TLF 11,30
11.07.2021 10:02:06
20.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
77
15
 
SMS 16,25
20.03.2021 16:41:13
21.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
79
15
 
SMS 14,40
20.03.2021 10:16:30
22.
Prachař Jakub 09.05.2003 I.ČLTK Praha
84
15
9
WC ČTS SMS 16,00
16.08.2021 13:27:30
23.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
91
15
 
nominace JM SMS 16,12
29.06.2021 16:27:46
24.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
119
12
 
nominace JČ TLF 16,08
15.06.2021 17:46:25
25.
Süč Dominik 19.09.1990 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
124
12
 
nominace VČ TLF 16,12
14.06.2021 20:53:32
26.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
127
12
 
SMS 16,25
28.07.2021 12:07:47
27.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
153
12
 
nominace Praha SMS 16,05
18.06.2021 17:27:54
28.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
231
9
12
WC SMS 11,12
02.08.2021 08:41:16
29.
Pánik Matěj 09.05.2000 Tenisklub Cheb
236
9
 
nominace ZČ SMS 16,37
01.07.2021 14:46:09
30.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
323
6
17
WC TLF 16,13
20.06.2021 06:44:43
31.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
443
4
20
WC TLF 16,05
17.08.2021 15:59:56
32.
Jaloviec Marek 21.01.1994 TK AGROFERT Prostějov
813
1
 
WC OSB 16,50
17.08.2021 16:48:04

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vesecký Karel 06.06.1982 TK Spartak Jihlava
66
15
 
 
23.05.2021 07:39:04
2.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
115
12
 
 
28.07.2021 18:25:37
3.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
164
9
7
 
03.07.2021 08:38:56
4.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
166
9
15
 
30.05.2021 19:46:23
5.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
181
9
64
 
24.03.2021 11:33:19
6.
Kracík Šimon 10.03.1994 SK JC Sport Opava
190
9
 
TLF 16,22
20.07.2021 20:26:34
7.
Chyba Lukáš 19.03.1994 LTC Humpolec
210
9
 
1. náhradník JČ
19.07.2021 13:19:39
8.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
215
9
 
TLF 16,48
12.07.2021 13:06:58
9.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
326
6
19
 
17.05.2021 18:20:14
10.
Petr Vojtěch 15.03.2005 TK Na Dolině o.s.
397
4
8
 
26.07.2021 10:49:53
11.
Javůrek Adam 25.06.1986 LTC Kolín
813
1
 
 
25.05.2021 11:25:08
12.
Kunčík Jan 20.03.1993 LTK Liberec
813
1
 
TLF 16,06
17.08.2021 15:59:35

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
813
1
 
odhlášeno hráčem
23.06.2021 07:10:48
2.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
313
6
75
odhlášeno hráčem
04.07.2021 11:54:37
3.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
40
25
 
odhlášeno hráčem
29.07.2021 11:32:32
4.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
175
9
11
odhlášeno hráčem
09.08.2021 09:41:25
5.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
89
15
 
IS: lhůta 5 dní
10.08.2021 09:44:16
6.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
347
6
 
IS: lhůta 5 dní
11.08.2021 21:25:01
7.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
696
3
50
odhlášeno hráčem
12.08.2021 08:52:54
8.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
185
9
37
IS: lhůta 5 dní
12.08.2021 13:14:56
9.
Cintl Matěj 29.11.1998 Tenisklub Cheb
39
25
 
odhlášeno hráčem
13.08.2021 10:04:57
10.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
34
25
 
odhlášeno hráčem
13.08.2021 16:52:02
11.
Ing. Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
20
30
 
odhlášeno hráčem
14.08.2021 21:32:22
12.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
88
15
14
odhlášeno hráčem
15.08.2021 10:48:28
13.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 LTC Pardubice
68
15
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 20:51:50
14.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
37
25
 
odhlášeno hráčem
16.08.2021 14:03:09
15.
Jockel Dan 13.11.1983 LTC Roztoky u Prahy
813
1
 
odhlášeno hráčem
16.08.2021 15:58:00
16.
Poljak David 17.05.1996 TK AGROFERT Prostějov
13
35
 
odhlášeno hráčem
17.08.2021 11:05:39
17.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
69
15
 
odhlášeno hráčem
17.08.2021 13:16:53
18.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
26
30
 
odhlášeno hráčem
17.08.2021 15:25:17
19.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
128
12
28
odhlášeno pořadatelem
17.08.2021 15:48:50
20.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
142
12
16
odhlášeno pořadatelem
17.08.2021 15:49:39
21.
Duda Filip 30.09.1998 RPM OÁZA Říčany
30
25
 
odhlášeno pořadatelem
17.08.2021 16:05:11
22.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
29
25
 
odhlášeno pořadatelem
17.08.2021 16:15:23
23.
Šátral Jan 24.07.1990 I.ČLTK Praha
8
45
 
odhlášeno pořadatelem
17.08.2021 16:38:01
24.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
27
30
 
odhlášeno pořadatelem
17.08.2021 16:38:32
25.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
63
20
6
odhlášeno pořadatelem
17.08.2021 16:55:27
26.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
341
6
84
odhlášeno hráčem
04.09.2021 15:08:01