Český tenisový svaz
Název:
A6
Datum:
17.-21.09.
Pořadatel:
Lokomotiva Praha (A - 700)
Místo konání:
Lokomotiva Praha
Kódové číslo:
116226
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Miloslav Hejna
Pod Plynojemem 164
180 00 Praha 8
Tel. (1):
732 849 369
Tel. (2):
776 439 636
E-mail:
mila.hejna@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Hlavní soutěž začíná v pátek 17.9.!!!
Prezentace ve čtvrtek od 17 do 18 hod formou sms na tel. 732849369
V pátek od 19 hod se v areálu uskuteční hráčská players párty.
Program turnaje:
Pátek: předkolo + 1.kolo dvouhry
Sobota: osmifinále dvouhry + předkolo, 1.kolo a 2. kolo čtyřhry
Neděle: čtvrtfinále a semifinále dvouhry + čtyřhra
Pondělí od 14 hod: finále dvouhry

přenosy utkání: https://www.youtube.com/watch?v=IO8T6Q1dmgE
skore: https://vistasport.cz/VistaTV/TournamentLiveStreams/0a95b4f3-32e9-4c17-8979-365eab219036
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krstev Ondřej 13.06.1997 I.ČLTK Praha
22
30
 
volná karta
09.09.2021 11:39:47
2.
Duda Filip 30.09.1998 RPM OÁZA Říčany
30
25
 
 
16.08.2021 15:18:54
3.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
33
25
 
 
31.07.2021 07:41:49
4.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
46
20
 
 
29.08.2021 12:37:28
5.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
54
20
 
 
03.08.2021 14:04:52
6.
Langmajer Dominik 21.08.1999 TJ Spoje Praha
57
20
 
 
30.08.2021 23:38:55
7.
Linha Jiří 24.11.1984 LTC České Budějovice,z.s.
67
15
 
 
27.08.2021 08:52:44
8.
Franěk Michal 22.11.1988 LTK Liberec
70
15
 
 
26.08.2021 23:00:13
9.
Graf Dominique 21.05.1999 TK FZŠ Trávníčkova
72
15
 
 
01.09.2021 12:54:22
10.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
77
15
 
 
21.07.2021 16:37:34
11.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
78
15
 
 
27.07.2021 08:27:38
12.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
79
15
 
 
28.07.2021 22:53:35
13.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
83
15
 
 
05.09.2021 11:08:03
14.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
89
15
 
 
28.07.2021 00:06:10
15.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
95
15
751
 
31.08.2021 20:16:48
16.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
101
12
 
 
21.08.2021 09:19:58
17.
Kalivoda Adam 17.04.1997 LOB S.A. Bohnice, z.s.
102
12
 
volná karta
13.09.2021 12:45:47
18.
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín
103
12
 
 
25.07.2021 18:37:45
19.
Hrubý Jan 22.02.1995 LTK Liberec
106
12
 
 
30.08.2021 17:50:38
20.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
108
12
546
 
28.08.2021 20:48:31
21.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
110
12
95
 
24.07.2021 09:03:13
22.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
111
12
92
 
19.08.2021 15:35:21
23.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
115
12
 
 
25.08.2021 09:05:40
24.
Beneš Petr 23.08.1996 SK OAZA Praha
116
12
 
 
19.08.2021 15:50:28
25.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
119
12
 
 
25.07.2021 11:00:26
26.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
127
12
 
 
05.09.2021 12:22:46
27.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
152
12
 
 
26.08.2021 20:26:15
28.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
156
9
 
 
20.08.2021 16:03:36
29.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice
164
9
 
 
25.08.2021 11:26:01
30.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
181
9
64
 
05.08.2021 22:39:57
31.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
185
9
37
 
28.07.2021 14:23:25
32.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
206
9
46
 
27.08.2021 19:29:39
33.
Potužák David 10.03.1995 TCG Karlovy Vary
211
9
 
 
29.08.2021 19:28:53
34.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
231
9
12
 
25.08.2021 09:48:24
35.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
243
6
49
 
04.09.2021 13:11:46
36.
Panáček Petr 10.04.2005 TJ Sokol Vysočany
250
6
206
volná karta
30.08.2021 21:11:28
37.
Tříška Martin 03.10.1991 TK Radošovice
280
6
 
 
02.08.2021 13:16:38
38.
Sapala Michal 05.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
315
6
 
 
23.08.2021 11:54:32
39.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
323
6
17
 
19.08.2021 07:01:40
40.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
326
6
19
 
14.08.2021 18:42:59
41.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
341
6
84
volná karta ČTS
27.07.2021 20:56:19
42.
Drška Vojtěch 06.07.2000 Sokol Smíchov I.
347
6
 
 
22.08.2021 23:53:51
43.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
347
6
 
volná karta
14.09.2021 15:14:11
44.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
376
4
129
 
10.08.2021 11:05:44
45.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
404
4
110
 
23.07.2021 00:25:39
46.
Holík Denis 26.06.2004 TJ Sokol Vysočany
813
1
209
 
23.08.2021 20:26:24
47.
Pelda Ondřej 14.05.2004 Lokomotiva Praha
813
1
225
volná karta
25.08.2021 09:04:57
48.
Milovanovič Ilija 12.09.2003 Lokomotiva Praha
813
1
299
 
25.08.2021 09:35:33

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bulíř Adam 26.09.2000 LTC Mladá Boleslav z.s.
586
3
 
 
18.08.2021 20:10:15
2.
Ing.Bc. Pospíšil Lukáš 05.12.1979 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
618
3
 
 
21.08.2021 05:53:27
3.
Špringer Adam 08.03.2000 LTC Radotín
675
3
 
 
02.09.2021 15:36:41
4.
Mach Jan 05.05.2004 LTC České Budějovice,z.s.
479
4
85
 
15.09.2021 15:03:50
5.
Ricci Alessandro 04.01.1998 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
755
3
 
 
15.09.2021 16:11:01

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novák Benedikt 27.08.2002 Pliskova Tennis Academy, z.s.
755
3
465
odhlášeno hráčem
01.09.2021 10:14:51
2.
Sidorják Štěpán 16.08.1998 Sportovní klub Žižkov Praha
160
9
 
odhlášeno hráčem
05.09.2021 00:12:14
3.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
555
4
86
odhlášeno hráčem
08.09.2021 20:56:11
4.
Šíp Ondřej 14.06.2002 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
813
1
340
odhlášeno hráčem
08.09.2021 22:39:40
5.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
218
9
 
odhlášeno hráčem
09.09.2021 16:51:55
6.
Běrský Michael 26.01.1997 VSK VŠB-TU Ostrava
813
1
 
odhlášeno hráčem
10.09.2021 21:49:26
7.
Růžička Václav 21.02.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
211
9
 
odhlášeno hráčem
10.09.2021 22:09:24
8.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
97
15
 
odhlášeno hráčem
11.09.2021 00:27:34
9.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
333
6
355
odhlášeno hráčem
11.09.2021 21:00:37
10.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
119
12
 
odhlášeno hráčem
11.09.2021 21:08:30
11.
Süč Dominik 19.09.1990 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
124
12
 
odhlášeno hráčem
11.09.2021 23:36:58
12.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
516
4
34
odhlášeno hráčem
13.09.2021 08:11:50
13.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
106
12
45
odhlášeno hráčem
13.09.2021 15:07:13
14.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
813
1
386
odhlášeno hráčem
13.09.2021 16:32:23
15.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
479
4
126
odhlášeno hráčem
14.09.2021 07:20:28
16.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
42
20
 
IS: lhůta 8 dní
14.09.2021 12:18:08
17.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
43
20
 
IS: lhůta 8 dní
14.09.2021 12:18:08
18.
Šafář Martin 13.09.1999 TK Start Praha-Topolka
75
15
 
IS: lhůta 8 dní
14.09.2021 12:18:08
19.
Hlaváček Martin 24.06.2002 Baník Praha
813
1
435
odhlášeno pořadatelem
14.09.2021 14:18:45
20.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
421
4
350
odhlášeno pořadatelem
14.09.2021 15:12:22
21.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
468
4
190
odhlášeno hráčem
14.09.2021 19:02:23
22.
Kracík Šimon 10.03.1994 SK JC Sport Opava
190
9
 
odhlášeno hráčem
14.09.2021 22:10:24
23.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
96
15
 
odhlášeno hráčem
15.09.2021 08:58:35
24.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
813
1
62
odhlášeno hráčem
15.09.2021 16:55:34
25.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
126
12
 
odhlášeno hráčem
15.09.2021 20:53:41
26.
Suchánek Martin 09.02.1983 TK FZŠ Trávníčkova
489
4
 
odhlášeno hráčem
16.09.2021 06:22:31
27.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
198
9
 
odhlášeno hráčem
16.09.2021 07:03:22
28.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
87
15
 
odhlášeno hráčem
16.09.2021 10:53:41
29.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
51
20
 
odhlášeno pořadatelem
16.09.2021 13:24:45