Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  SK Tenis Tour
Pořadatel:  SK Tenis Kladno
Datum:  18.-20.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Tauber Václav
 
 
 
Gutul Amadei
2:6, 6:2, 1:0 (4)
 
Šenk Michal
6:1, 6:2
 
Krejčí Dan
6:1, 7:5
 
Lerch Aleš MUDr.
6:1, 6:2
 
Liška Vojtěch
6:1, 6:1
 
 
 
Svoboda Michal
6:1, 6:1
 
 
 
Sosna Mojmír
6:4, 6:4
 
Merhaut Jan
6:4, 2:6, 1:0 (12)
 
Barek Svatopluk
6:1, 6:4
 
Slavík Vladimír
6:2, 6:2
 
Forgács Alex Gabriel
6:4, 3:6, 1:0 (5)
 
 
 
Barták Jan
6:2, 6:0
 
 
 
Rychlý Lukáš
6:4, 6:2
 
Kollár Petr
6:1, 6:0
 
Šmejkal Jan
6:1, 6:1
 
Hořejšek Jan
7:5, 6:4
 
Mareš Vojtěch
4:6, 6:1, 1:0 (3)
 
 
 
Novák Vojtěch
6:2, 6:2
 
 
 
Celerin Jan
6:0, 6:0
 
Přádný Jaroslav
2:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Novák Martin
6:1, 6:1
 
Sklenička Tomáš
6:0, 6:0
 
Jindra Pavel
6:0, 6:2
 
 
 
Poznámka pořadatele: cizinec 1- Gutul Amadei, 5.12.2003, Polsko
Počet účastníků24
NasazeníBH
Tauber Václav 2229
Jindra Pavel 2486
Mareš Vojtěch 2566
Svoboda Michal 2586
Forgács Alex Gabriel 2846
Barták Jan 3436
Liška Vojtěch 3934
Novák Vojtěch 4014
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 112211

Forgács Alex Gabriel - Forgács Radovan
 
 
 
Sosna Mojmír - Svoboda Šimon
6:1, 6:2
 
Barták Jan - Svoboda Michal
6:0, 6:2
 
Mareš Vojtěch - Jindra Pavel
6:2, 6:2
 
 
 
Sklenička Tomáš - Přádný Jaroslav
6:1, 6:4
 
 
 
Liška Vojtěch - Novák Vojtěch
6:4, 7:5
 
 
 
Tauber Václav - Moravec František
6:2, 6:1
 
 
 
Šmejkal Jan - Hořejšek Jan
6:1, 6:1
 
 
 
Krejčí Dan - Válek Milan
3:2, scr.
 
 
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Válek Milan 11812
Forgács Radovan 1579
Svoboda Šimon 1649
Tauber Václav 2229
Jindra Pavel 2486
Mareš Vojtěch 2566
Svoboda Michal 2586
Forgács Alex Gabriel 2846
Kategorie : 4Součet BH: 63
Kódové číslo akce: 114211

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pazdírek Kryštof23.04.1979TJ Břevnov
Dlouhý Radek14.11.1984TK Stochov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Forgács Alex Gabriel02.08.20041.TK Pacov
Gutul Amadei05.12.2003-
Válek Milan04.09.1999TK Radošovice
Moravec František10.09.2000TJ Sokol Vysočany
Svoboda Šimon26.09.2000TJ Radlice
Forgács Radovan08.01.19731.TK Pacov