Název: |
Světový pohár |
Datum: |
11.-13.09. |
Pořadatel: |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 400) |
Kódové číslo: |
116196 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Hořejší Dominik |
Souběžná 1044 | |
37901 Třeboň | |
Tel. (1): |
774 641 127 |
E-mail: |
dominikhorejsi@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Forman Max | 27.02.2002 | TJ Sokol Vysočany | 238 |
6 |
87 |
31.08.2021 22:28:44 |
|
2. |
Beneš Michal | 22.03.1976 | Baník Příbram | 243 |
6 |
22.08.2021 16:31:15 |
||
3. |
Reiter Jakub Filip | 22.10.2001 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 246 |
6 |
01.08.2021 12:00:21 |
||
4. |
Svoboda Michal | 12.09.1989 | TJ Sokol Vršovice II. | 258 |
6 |
12.07.2021 15:25:46 |
||
5. |
Vácha Daniel | 08.12.1976 | TJ TK Hluboká nad Vltavou | 370 |
4 |
26.04.2021 19:58:22 |
||
6. |
Hlinka Petr | 16.01.1994 | TK Vimperk | 433 |
4 |
24.05.2021 08:37:03 |
||
7. |
Minárik Martin | 02.09.2003 | LTC Český Krumlov | 476 |
4 |
154 |
31.08.2021 15:45:16 |
|
8. |
Bouchner Aleš | 18.01.2003 | LTC Humpolec | 489 |
4 |
159 |
09.09.2021 13:35:02 |
|
9. |
Víšek Tomáš | 30.10.1977 | TJ TK Hluboká nad Vltavou | 547 |
4 |
08.09.2021 15:36:10 |
||
10. |
Podoba Jan | 27.07.1990 | LTC Humpolec | 564 |
3 |
22.06.2021 22:01:54 |
||
11. |
Fiala Gustav | 17.11.2000 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 599 |
3 |
07.09.2021 10:28:11 |
||
12. |
Kneys Radek | 22.09.2004 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 653 |
3 |
184 |
31.08.2021 08:15:58 |
|
13. |
Páral Radim | 04.11.2004 | TK Spartak Jihlava | 675 |
3 |
126 |
28.08.2021 20:56:34 |
|
14. |
Müller Theodor | 12.08.2004 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 714 |
3 |
278 |
28.07.2021 17:01:45 |
|
15. |
Chrstoš Michal | 26.11.1994 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 741 |
3 |
07.09.2021 10:33:41 |
||
16. |
Hronza Zdeněk | 14.12.1992 | Jiskra Bechyně | 755 |
3 |
22.08.2021 21:49:26 |
||
17. |
Kalousek Petr | 18.03.1990 | Jiskra Bechyně | 755 |
3 |
08.09.2021 20:07:11 |
||
18. |
Beneš Jakub | 29.09.1992 | TK PTA Kolín | 755 |
3 |
08.09.2021 20:07:28 |
||
19. |
Polesný Lubomír | 26.02.1975 | Start České Budějovice | 813 |
1 |
08.04.2021 20:02:03 |
||
20. |
Velek Zdeněk | 10.09.1971 | SK TK Vodňany | 813 |
1 |
12.04.2021 20:13:00 |
||
21. |
Andráško Vít | 15.07.2000 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 813 |
1 |
04.05.2021 09:51:19 |
||
22. |
Bartušek Vítek | 09.11.2002 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 813 |
1 |
475 |
20.05.2021 19:33:55 |
|
23. |
Kadlec Martin | 28.01.1999 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 813 |
1 |
28.06.2021 20:41:03 |
||
24. |
Kuba Jakub | 06.04.2005 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 813 |
1 |
374 |
03.07.2021 14:24:48 |
|
25. |
Žemlička Josef | 22.12.2001 | TJ TK Hluboká nad Vltavou | 813 |
1 |
18.07.2021 18:43:05 |
||
26. |
Rybák Jan | 20.04.1988 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | 813 |
1 |
25.07.2021 16:54:31 |
||
27. |
Křížek Matěj | 31.10.2003 | TK Most | 813 |
1 |
145 |
27.07.2021 19:54:20 |
|
28. |
Dvořák Štěpán | 10.09.2004 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 813 |
1 |
304 |
28.07.2021 17:02:11 |
|
29. |
Paťha Daniel | 30.05.2000 | TK Pelhřimov | 813 |
1 |
10.08.2021 15:55:58 |
||
30. |
Komprda Tomáš | 27.11.1954 | BLTC Brno | 813 |
1 |
29.08.2021 22:23:12 |
||
31. |
Jenis Matouš | 03.06.1999 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu | 813 |
1 |
07.09.2021 10:21:10 |
||
32. |
Lisa Roman | 07.01.2003 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu | 813 |
1 |
07.09.2021 18:06:49 |
||
33. |
Polinský Patrik | 17.07.2002 | TK Vimperk | 813 |
1 |
875 |
10.09.2021 09:52:36 |
|
34. |
volná karta | volná karta |
||||||
35. |
volná karta | volná karta |
||||||
36. |
volná karta | volná karta |
||||||
37. |
volná karta | volná karta |
||||||
38. |
volná karta | volná karta |
||||||
39. |
volná karta | volná karta |
||||||
40. |
volná karta | volná karta |
||||||
41. |
volná karta | volná karta |
||||||
42. |
volná karta | volná karta |
||||||
43. |
volná karta | volná karta |
||||||
44. |
volná karta | volná karta |
||||||
45. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Přádný Jaroslav | 15.01.1970 | TK Kročehlavy | 813 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 08.07.2021 15:07:35 |
|
2. |
Sklenička Tomáš | 19.03.1970 | TK EMA o.s. | 813 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2021 10:45:09 |
|
3. |
Šupka Štěpán | 02.01.2003 | LTC Zbraslav | 813 |
1 |
440 |
odhlášeno hráčem | 01.09.2021 17:09:22 |
4. |
Palán David | 07.09.2003 | LTC Humpolec | 632 |
3 |
80 |
odhlášeno hráčem | 03.09.2021 20:04:49 |
5. |
Hošek Radek | 11.10.2003 | TK Spartak Jihlava | 813 |
1 |
353 |
odhlášeno pořadatelem | 08.09.2021 07:52:43 |
6. |
Dvořák Jan | 01.09.1996 | Start České Budějovice | 813 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 09.09.2021 13:34:48 |