Český tenisový svaz
Název:
SPORILOV CUP 2021
Datum:
04.-06.09.
Pořadatel:
TC Spořilov Praha (D - 300)
Místo konání:
U Michelského Lesa 261, P4
Kódové číslo:
116183
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jedlička Ondřej
Na Stádlech 73
25101 Popovičky
Tel. (1):
603106708
E-mail:
o.jedlicka@head.com
Internet:
www.tcsporilov.cz

Poznámka pořadatele:

Max. BH 6

Adresa dvorců: U Michelského Lesa 261, Praha 4

Prezentace přihlášených v sobotu do 8:30 na místě - pak losujeme a ihned začínáme hrát.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hustoles Jan 10.03.1989 LTC Rudná
276
6
 
volná karta
01.09.2021 15:51:46
2.
Dostál Michal 04.02.1993 TK Ruzyně Praha
404
4
 
 
23.08.2021 07:07:00
3.
Popule Patrik 20.08.1987 TJ Baník Ostrava OKD
433
4
 
 
05.08.2021 11:53:37
4.
Lerbletier Jakub 20.05.1993 TO Bohemians Praha
552
4
 
 
02.08.2021 16:18:00
5.
Torrisi Stefano 07.05.1971 TK Ruzyně Praha
591
3
 
 
29.08.2021 21:17:46
6.
Komárek Luboš 20.01.1981 TK Ruzyně Praha
653
3
 
volná karta
28.08.2021 00:07:57
7.
Moucha Marek 05.04.1989 TK Pelhřimov
746
3
 
volná karta
01.09.2021 10:54:50
8.
Fleischmann Jan 25.01.1992 TK Olymp Praha
813
1
 
 
19.07.2021 14:04:36
9.
Pěchovič Petr 02.02.1983 Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s.
813
1
 
 
09.08.2021 07:34:36
10.
Korbelář Luboš 15.12.1994 TJ Radlice
813
1
 
 
16.08.2021 14:40:18
11.
Šťáhlavský Jakub 15.12.1993 TJ Radlice
813
1
 
 
16.08.2021 19:26:15
12.
Jockel Dan 13.11.1983 LTC Roztoky u Prahy
813
1
 
 
17.08.2021 13:06:14
13.
Pachovský Otakar 07.01.1999 TK Neridé
813
1
 
 
18.08.2021 14:04:42
14.
Douša Marek 29.08.1999 TK Neridé
813
1
 
 
18.08.2021 14:08:14
15.
Jedlička Ondřej 01.05.1978 TC Spořilov Praha
813
1
 
 
25.08.2021 23:15:36
16.
Beriša Hajriz 30.09.1985 Sokol Chuchle
813
1
 
volná karta
25.08.2021 23:16:22
17.
Gallas Daniel 27.05.1981 TC Spořilov Praha
813
1
 
 
01.09.2021 10:52:11
18.
Zajíček Adam 07.08.1999 TJ TK Březiněves
813
1
 
 
01.09.2021 10:52:59
19.
Smutný Josef 06.04.2000 TJ TK Březiněves
813
1
 
 
01.09.2021 10:53:15
20.
Tománek Ondřej 06.05.1988 TO Bohemians Praha
813
1
 
volná karta
01.09.2021 10:53:44
21.
Uksa Petr 18.01.1998 Junior TC Praha
813
1
 
volná karta
01.09.2021 10:54:12
22.
Zavadil Tomáš 30.10.1986 TC ESO Praha z.s.
813
1
 
volná karta
01.09.2021 10:55:20
23.
Hepner Vladimír 20.07.1965 TK Hanspaulka
813
1
 
volná karta
01.09.2021 10:58:44
24.
Fink Lubomír 23.04.1990 TK EMA o.s.
813
1
 
volná karta
01.09.2021 15:52:28
25.
Novák Vincent 15.11.2004 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
813
1
844
volná karta
01.09.2021 21:20:00
26.
Macnar Alex 03.02.2006 LTC Modřany 2005
813
1
 
volná karta
01.09.2021 21:20:39
27.
Jurák Jaroslav 16.05.2006 I.ČLTK Praha
813
1
 
volná karta
01.09.2021 21:21:46
28.
Šimek Daniel 23.01.2005 I.ČLTK Praha
813
1
 
 
03.09.2021 12:23:41
29.
Lisner Vít 04.03.2002 LTC Rudná
813
1
818
volná karta
03.09.2021 16:06:51
30.
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s.
813
1
 
volná karta
03.09.2021 16:07:13
31.
Pelda Ondřej 14.05.2004 Lokomotiva Praha
813
1
225
volná karta
03.09.2021 16:07:49
32.
Lisner Adam 27.03.2004 Tempo Praha
813
1
669
volná karta
03.09.2021 16:16:26

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sklenička Tomáš 19.03.1970 TK EMA o.s.
813
1
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 22:23:45
2.
Princ Jonáš 02.01.1994 TK EMA o.s.
813
1
 
odhlášeno hráčem
18.08.2021 15:47:33
3.
Málek Martin 24.12.1992 Tenisový klub Černošice
618
3
 
odhlášeno hráčem
20.08.2021 16:13:48
4.
Juha Konrád 10.07.2003 Pála Vízner Tennis z.s.
813
1
483
odhlášeno hráčem
28.08.2021 20:20:24
5.
Kratochvíl Jiří 19.03.1992 TO Spartak Modřany
813
1
 
IS: kolizní přihláška
29.08.2021 12:00:06
6.
Farbiak Marek 19.06.1988 TK EMA o.s.
813
1
 
IS: kolizní přihláška
29.08.2021 12:00:08
7.
Vaněk Pavel 27.06.1978 T.J. Sokol Lety
813
1
 
odhlášeno hráčem
29.08.2021 21:40:35
8.
Valach Lukáš 10.06.1993 TO Bohemians Praha
618
3
 
odhlášeno hráčem
03.09.2021 12:15:03