Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TECNIFIBRE CUP
Pořadatel:  TK Stochov
Datum:  04.-06.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Štětka Ondřej
 
 
 
Pejša Michal
6:0, 6:3
 
Kubeš Jiří
6:1, 6:1
 
Kos Richard
6:0, 6:3
 
Klusák Karel
6:1, 6:0
 
Přistoupil Marek
6:1, 6:2
 
Chlumský Tomáš
6:3, 6:2
 
Kolář Václav
6:2, 6:4
 
 
 
Kunkela Martin
6:4, 6:0
 
Brabec Martin
6:3, 6:1
 
Rychlý Lukáš
6:2, 6:3
 
Braun Tomáš
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:2
 
Lerch Aleš MUDr.
 
Richtar Lukáš
6:2, 6:3
 
 
 
Klusák Roman
6:1, 2:1, scr.
 
Velc Tomáš
6:4, 6:2
 
Moravec Petr
3:6, 1:0, scr.
 
Otáhal Jan
6:2, 6:3
 
 
3:6, 6:1, 6:3
 
Beneš Michal
 
Jiras Zbyněk
6:0, 6:0
 
Pec Zdenek
6:1, 6:0
 
Stach David
6:1, 6:2
 
Mareš Jiří
6:2, 6:1
 
Dlouhý Radek
6:2, 6:2
 
Dvořák David
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Svoboda Šimon
 
Rozhodčí turnaje: Klusák Roman (platná licence B do 31.12.2023)
Počet účastníků26
NasazeníBH
Štětka Ondřej 7815
Svoboda Šimon 1649
Kolář Václav 2259
Beneš Michal 2436
Jiras Zbyněk 2716
Richtar Lukáš 3744
Chlumský Tomáš 4044
Lerch Aleš MUDr.4104
Kategorie : 4Součet BH: 57
Kódové číslo akce: 112177

Braun Tomáš - Štětka Ondřej
 
 
 
Přistoupil Marek - Dvořák David
6:0, 6:2
 
Matoušek Radek - Pejša Michal
6:4, 4:6, 1:0 (9)
 
Svoboda Šimon - Otáhal Jan
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Klusák Karel - Klusák Roman
 
Velc Tomáš - Žák Roman
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Chlumský Tomáš - Richtar Lukáš
 
Baroch Václav - Brabec Martin
scr.
 
Dlouhý Radek - Moravec Petr
7:6 (4), 6:1
 
 
6:2, 7:6 (1)
 
Beneš Michal - Jiras Zbyněk
 
Rozhodčí turnaje: Klusák Roman (platná licence B do 31.12.2023)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Štětka Ondřej 7815
Svoboda Šimon 1649
Beneš Michal 2436
Jiras Zbyněk 2716
Richtar Lukáš 3744
Chlumský Tomáš 4044
Dlouhý Radek 4434
Braun Tomáš 4894
Kategorie : 4Součet BH: 52
Kódové číslo akce: 114177

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sedláček Jakub23.04.2005LTC Rakovník
Klusák Jakub11.04.2005TK Stochov
Přádný Jaroslav15.01.1970KAPITOL Tenis
Kratochvíl Jiří19.03.1992TO Spartak Modřany
Kos Luděk18.06.1972TK Botanika Bezděkov-Unhošť

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dvořák David26.01.2005SK Aritma Praha
Mareš Jiří25.09.1958TK Louny
Stach David22.02.1992TK Kročehlavy
Baroch Václav03.01.2003LTC Slovan Kladno
Matoušek Radek06.07.1975TK Stochov
Žák Roman03.09.1980TK Stochov