Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Města Bučovice
Datum:  27.-29.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Zezula Jan
 
Sapala Michal
5:5, scr.
 
Tejkal Marek
5:7, 6:3, 1:0 (2)
 
Jarůšek Jan
6:1, 6:4
 
Knápek Václav
7:5, 6:4
 
Pospíšil Tomáš
6:3, 6:2
 
Kumar Martin
6:1, 6:0
 
Holiš Dominik
6:2, 6:2
 
Jordanov Petr
0:6, 7:6 (4), 1:0 (7)
 
Bárta Martin
6:0, 6:1
 
Kalvoda Robert
5:7, 6:4, 1:0 (2)
 
Huliák Jan
6:2, 6:0
 
Stehlík Adam
7:5, scr.
 
Robiček Jan
7:6 (1), 6:2
 
Kratochvíl Tomáš
6:1, 6:0
 
Bartoš Adam
6:3, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Verosta Josef (platná licence B do 30.04.2022)
Poznámka pořadatele: rozpis zápasů : 09.00 : Knapek - Pospíšil , Kumar - Holuša, Stehlík - Robiček. 10.00 : Kalvoda - Huliak , Jordanov - Bárta , Jarůšek - Tejkal. 11.00 : Zezula - Sapala , Kratochvil - Bartoš
Počet účastníků16
NasazeníBH
Zezula Jan 2039
Bartoš Adam 2209
Jordanov Petr 2996
Holiš Dominik 3036
Sapala Michal 3156
Jarůšek Jan 4214
Kalvoda Robert 4434
Kratochvíl Tomáš 6623
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 112149

Zezula Jan - Holiš Dominik
 
Kumar Martin - Knápek Václav
6:0, 6:0
 
Marek Josef - Huliák Jan
6:3, 6:0
 
Zemánek Lukáš - Jarůšek Jan
6:2, 6:2
 
Bárta Martin - Jordanov Petr
6:4, 5:7, 1:0 (5)
 
Stehlík Adam - Robiček Jan
6:1, 6:4
 
Kratochvíl Tomáš - Tejkal Marek
6:0, 6:4
 
Sapala Michal - Bartoš Adam
7:5, 4:6, 1:0 (6)
 
Rozhodčí turnaje: Verosta Josef (platná licence B do 30.04.2022)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Zezula Jan 2039
Bartoš Adam 2209
Jordanov Petr 2996
Holiš Dominik 3036
Sapala Michal 3156
Jarůšek Jan 4214
Zemánek Lukáš 5254
Kratochvíl Tomáš 6623
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 114149

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubíček Lukáš10.08.2000TK Města Bučovice
Trochta Martin16.05.1991TK Města Bučovice
Krejčí Jakub17.08.2004TKB Hrušovany z.s.
Frelich Milan07.09.1977BTK Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bartoš Adam06.12.1994VSK VŠB-TU Ostrava
Kalvoda Robert03.05.1971Sokol Brno Žabovřesky
Jordanov Petr19.07.1995SK JC Sport Opava
Holiš Dominik22.05.2000Rožnovský tenisový klub
Tejkal Marek05.11.2002ŽLTC Brno
Zezula Jan02.11.1980Sokol Rudice
Sapala Michal05.10.2001VSK VŠB-TU Ostrava
Zemánek Lukáš05.04.2000TK Blansko