Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Březnice
Datum:  21.-23.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Stavěl Martin
 
 
 
Kulhánek Filip
6:0, 6:0
 
Soukup Daniel
6:7, 6:4, 7:5
 
Šefčík Martin
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Hlavnička Martin Ing.
 
Tvrský Ondřej
6:2, 6:3
 
 
 
Kaiser František
6:2, 6:2
 
Procházka Filip
6:2, 6:2
 
Bártl Martin
6:1, 6:1
 
Berka Jan
6:4, 5:7, 6:4
 
 
6:3, 3:6, 6:2
 
Pejša Michal
 
Penc Lukáš
6:2, 6:1
 
 
 
Koubek Karel
6:1, 6:1
 
Sýkora Matyáš
7:6, 4:6, 7:5
 
Horák Tomáš
6:4, 6:4
 
Malík Daniel
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Kulhánek Martin
 
Pecháček Jonáš
6:2, 6:2
 
 
 
Brož Václav
6:1, 6:1
 
Tvrský Filip
7:5, 5:7, 6:4
 
Kalousek Petr
7:5, 6:7, 6:2
 
Souček Tomáš
6:1, 6:1
 
 
7:6, 6:2
 
Řihovský Ondřej
 
Počet účastníků23
NasazeníBH
Stavěl Martin 12312
Řihovský Ondřej 14412
Tvrský Ondřej 2269
Kulhánek Martin 4014
Pecháček Jonáš 4994
Hlavnička Martin Ing.5034
Penc Lukáš 6323
Pejša Michal 7143
Kategorie : 4Součet BH: 51
Kódové číslo akce: 112141

Stavěl Martin - Tvrský Ondřej
 
 
 
Sýkora Pavel - Patlejch Richard
6:1, 6:0
 
Tvrský Filip - Sýkora Matyáš
6:3, 4:6, 1:0 (9)
 
Hlavnička Martin Ing. - Kalousek Petr
6:4, 6:2
 
 
 
Procházka Filip - Malík Daniel
6:3, 6:3
 
Berka Jan - Štěrba Ondřej
6:3, 6:3
 
Pejša Michal - Souček Tomáš
6:3, 6:3
 
Horák Tomáš - Koubek Karel
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
6:4, 6:2
 
Penc Lukáš - Šefčík Martin
 
Kulhánek Filip - Bártl Martin
6:2, 6:2
 
Kaiser František - Brož Václav
6:4, 6:4
 
 
6:3, 3:6, 1:0 (5)
 
Kulhánek Martin - Pecháček Jonáš
 
Počet dvojic12
NasazeníBH
Stavěl Martin 12312
Tvrský Ondřej 2269
Kulhánek Martin 4014
Pecháček Jonáš 4994
Hlavnička Martin Ing.5034
Penc Lukáš 6323
Kaiser František 7143
Pejša Michal 7143
Kategorie : 4Součet BH: 42
Kódové číslo akce: 114141

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Řihovský Ondřej31.03.1972Spartak Rožmitál
Kalousek Petr18.03.1990Jiskra Bechyně
Tvrský Filip22.02.1991Spartak Rožmitál
Brož Václav21.09.2001TJ Blatná
Pecháček Jonáš15.12.2002TK ZVVZ Milevsko
Kulhánek Martin10.07.2002TK Radošovice
Malík Daniel31.12.2002TK Horažďovice
Sýkora Matyáš19.11.2004Spartak Rožmitál
Koubek Karel25.07.1999TJ Blatná
Penc Lukáš31.01.1990SK Aritma Praha
Berka Jan13.03.1975Spartak Rožmitál
Bártl Martin19.05.1993Spartak Rožmitál
Kaiser František02.07.1999TJ Blatná
Tvrský Ondřej17.10.1966Spartak Rožmitál
Hlavnička Martin Ing.06.07.1970Jiskra Bechyně
Šefčík Martin16.01.1998TJ Sokol Vysočany
Soukup Daniel12.03.1999TK Písek
Kulhánek Filip03.03.1983Spartak Rožmitál
Sýkora Pavel28.07.1974Spartak Rožmitál
Štěrba Ondřej08.10.1988Spartak Rožmitál
Patlejch Richard20.01.1969Spartak Rožmitál