Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  O cenu Rudického propadání
Pořadatel:  Sokol Rudice
Datum:  21.-23.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Vítek Kryštof
 
 
 
Fanta Miroslav
6:0, 6:0
 
Zítka Stanislav
6:3, 6:2
 
Drábík Martin
6:0, 6:1
 
Burget Ctirad
6:1, 6:0
 
 
6:2, 7:5
 
Vysočan Filip
 
Bartoš Adam
5:0, scr.
 
 
 
Kovář Aleš
7:5, 6:3
 
Santar Filip
6:4, 6:0
 
Bárta Martin
3:6, 7:5, 6:3
 
Hloušek Dominik
6:4, 2:6, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Markus Daniel
 
Jarůšek Jan
6:0, 6:0
 
 
 
Votruba Pavel
6:3, 6:3
 
Vítek Matyáš
6:1, 6:1
 
Bahenský Miloš
6:0, 7:5
 
Čapka Jakub
4:6, 6:1, 6:4
 
 
6:2, 6:1
 
Sekula David
 
Smékal Jan
6:2, 6:2
 
 
 
Zavřel Tomáš Ing.
3:6, 6:1, 6:2
 
Pres Jiří
6:2, 6:3
 
Telecký Jindřich
6:0, 6:0
 
Frelich Milan
6:2, 6:4
 
 
scr.
 
Zezula Jan
 
Rozhodčí turnaje: Zezula Milan (platná licence B do 31.12.2024)
Počet účastníků24
NasazeníBH
Vítek Kryštof 1819
Zezula Jan 2039
Bartoš Adam 2209
Sekula David 2846
Jarůšek Jan 4214
Smékal Jan 5324
Vysočan Filip 6043
Markus Daniel 7143
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 112136

Vítek Kryštof - Zezula Jan
 
 
 
Vysočan Filip - Bahenský Miloš
6:1, 6:2
 
Santar Filip - Drábík Martin
6:7 (5), 6:2, 1:0 (9)
 
Smékal Jan - Studený Jan
6:0, 6:2
 
 
 
Jarůšek Jan - Hloušek Dominik
6:4, 4:6, 1:0 (7)
 
Votruba Pavel - Fanta Miroslav
6:2, 6:4
 
Frelich Milan - Bárta Martin
scr.
 
Burget Ctirad - Zítka Stanislav
6:1, 6:3
 
 
7:6 (5), 4:1, scr.
 
Markus Daniel - Zemánek Lukáš
 
Kovář Aleš - Telecký Jindřich
6:2, 6:4
 
Pres Jiří - Čapka Jakub
7:5, 7:6 (4)
 
 
6:2, 6:2
 
Bartoš Adam - Sekula David
 
Rozhodčí turnaje: Zezula Milan (platná licence B do 31.12.2024)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Vítek Kryštof 1819
Zezula Jan 2039
Bartoš Adam 2209
Sekula David 2846
Studený Jan 3446
Jarůšek Jan 4214
Zemánek Lukáš 5254
Smékal Jan 5324
Kategorie : 4Součet BH: 51
Kódové číslo akce: 114136

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubeš Jakub19.10.1996Sokol Rudice
Hynšt Tomáš28.11.1994Sokol Rudice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bahenský Miloš21.09.1982SK Slatina
Zítka Stanislav25.12.1977Sokol Rudice
Studený Jan14.07.1988SHARK Brno