Český tenisový svaz
Název:
O pohár města Berouna
Datum:
14.-16.08.
Pořadatel:
Lokomotiva Beroun (C - 350)
Místo konání:
Beroun Na Ostrově
Kódové číslo:
116122
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Potůček Tomáš
Na Cibulce 841
26601 Beroun-Závodí
Tel. (1):
607765533
E-mail:
t.potucek@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Kurty se nachází v ulici “Na Ostrově”, za aquaparkem Laguna a fotbalovým hřištěm.

Ve dvouhře případně hrajeme klasickou třetí sadu, ve čtyřhře supertiebreak.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Camfrla Štěpán 23.04.1990 TK Dolní Dobrouč
133
12
 
prezentován
09.08.2021 17:37:26
2.
Bena Libor 03.01.1986 Sokol Petrovice
175
9
 
prezentován
10.08.2021 11:48:36
3.
Tauber Václav 03.06.2002 LTC Slovan Kladno
222
9
525
prezentován
12.08.2021 08:27:59
4.
Pačes Filip 22.07.1979 Sokol Smíchov I.
227
9
 
prezentován
08.08.2021 10:17:09
5.
Pokorný Dominik 03.09.1998 Lokomotiva Beroun
261
6
 
prezentován
04.06.2021 19:48:34
6.
Ščurek Oliver 06.11.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
289
6
214
prezentován
13.08.2021 09:44:52
7.
David Martin 18.10.1982 TK Konstruktiva, z.s.
303
6
 
prezentován
13.07.2021 10:02:38
8.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
404
4
219
prezentován
13.08.2021 17:31:47
9.
MUDr. Lerch Aleš 18.04.1970 TK Louny
410
4
 
prezentován
12.08.2021 15:49:35
10.
Cihelka Jan 16.10.2002 F.H.TK Dobřichovice
439
4
94
prezentován
11.08.2021 23:58:12
11.
Barek Svatopluk 03.11.1997 Tenis Cibulka
468
4
 
prezentován
30.07.2021 17:22:05
12.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
503
4
36
prezentován
13.08.2021 17:48:08
13.
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 TK Slavia Plzeň
618
3
181
prezentován
08.05.2021 16:36:00
14.
Merhaut Jan 09.07.1997 Lokomotiva Beroun
813
1
 
prezentován
10.06.2021 16:14:26
15.
Vilím Jakub 08.12.1997 Lokomotiva Beroun
813
1
 
prezentován
18.07.2021 08:32:25
16.
Loužecký Jan 03.05.2007 Lokomotiva Beroun
813
1
444
prezentován
04.08.2021 12:12:57
17.
Pintera Ludvík 17.02.1978 TENIS SLOVÁCKO z.s.
813
1
 
prezentován
05.08.2021 19:03:14
18.
Maleček Pavel 08.10.1973 Lokomotiva Beroun
813
1
 
prezentován
05.08.2021 19:03:33
19.
Pidrman David 25.03.2000 Sokol Smíchov I.
813
1
 
prezentován
08.08.2021 10:16:42
20.
Špok David 05.03.1986 TK Havířov, z.s.
813
1
 
prezentován
12.08.2021 21:20:11
21.
Honomichl Radek 23.06.1971 SKT Planá n.Luž.
813
1
 
prezentován
13.08.2021 16:47:02
22.
Kosina Radek 11.09.1973 Lokomotiva Beroun
813
1
 
prezentován
13.08.2021 17:06:05
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
198
9
 
odhlášeno hráčem
07.07.2021 09:10:42
2.
Zaporozhchenko Ihor 22.12.2001 Tenis Centrum Lužiny
813
1
 
odhlášeno hráčem
23.07.2021 12:01:50
3.
Pazdírek Kryštof 23.04.1979 TJ Břevnov
516
4
 
odhlášeno hráčem
24.07.2021 20:04:28
4.
Sklenička Tomáš 19.03.1970 TK EMA o.s.
813
1
 
odhlášeno hráčem
25.07.2021 15:49:52
5.
Farbiak Marek 19.06.1988 TK EMA o.s.
813
1
 
odhlášeno hráčem
02.08.2021 09:07:20
6.
Princ Jonáš 02.01.1994 TK EMA o.s.
813
1
 
odhlášeno hráčem
02.08.2021 09:13:33
7.
Liška Vojtěch 31.03.2000 SK Tenis Kladno
393
4
 
odhlášeno hráčem
05.08.2021 10:13:54
8.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
555
4
86
odhlášeno hráčem
07.08.2021 11:33:56
9.
Pidrman Dominik 24.02.2003 Sokol Smíchov I.
813
1
798
odhlášeno pořadatelem
10.08.2021 11:47:46
10.
Loužecký Josef 22.12.2003 Lokomotiva Beroun
813
1
503
odhlášeno pořadatelem
13.08.2021 12:05:02