Název: | LTC Řevnice | Pořadatel: | LTC Řevnice | Datum: | 13.-15.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Sidorják Štěpán (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Penc Lukáš | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Sklenička Tomáš | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Königsmark Jan | | | scr. | | |
| | | | | |
Vacík Matěj | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Richtar Lukáš (8) | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Brabec Petr | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kotarac Oliver (4) | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Beránek Daniel | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šebík Daniel | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Houdek Martin | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Froňka Martin | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Lerch Aleš MUDr. (5) | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Bártl Martin | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Machcinik Jaroslav | | | | | 2:6, 6:1, 6:1 |
| | | | | |
Jungmann Tomáš (6) | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Polák Jan | | 3:3, scr. | | | |
| | | | | |
Koubský Vít | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Čermák Pavel | | | 6:1, 3:0, scr. | | |
| | | | | |
Urban Petr | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:7, 7:6, 7:6 | | | |
| | | | | |
Brett Daniel (3) | | | | | |
| | | | | |
Stauch Tomáš | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | |
Tvrský Filip (7) | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pejša Michal | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Rychlý Lukáš | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Brabec Martin | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Chlumský Jan | 4:6, 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 4:6, 7:5 | | | |
| | | | | |
Vild Ondřej (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Otradovský Petr (platná licence B do 31.12.2023) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 13.08.2022 09:14:50 |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Sidorják Štěpán | 180 | 9 | Vild Ondřej | 182 | 9 | Brett Daniel | 198 | 9 | Kotarac Oliver | 207 | 9 | Lerch Aleš MUDr. | 267 | 6 | Jungmann Tomáš | 283 | 6 | Tvrský Filip | 338 | 6 | Richtar Lukáš | 358 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 60 |
Kódové číslo akce: 112118 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Liška Vojtěch | 31.03.2000 | TK SK Kladno, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Penc Lukáš | 31.01.1990 | SK Aritma Praha | Sklenička Tomáš | 19.03.1970 | TK EMA o.s. | Bártl Martin | 19.05.1993 | Spartak Rožmitál | Koubský Vít | 01.04.1989 | CTA Rudná | Čermák Pavel | 10.04.1990 | CTA Rudná | Tvrský Filip | 22.02.1991 | Spartak Rožmitál | Pejša Michal | 25.05.1981 | TK Stochov | Sklenička Michal | 24.03.2006 | TK EMA o.s. | Tvrský Ondřej | 17.10.1966 | Spartak Rožmitál |
|