Pořadatel: | TJ Solidarita Praha 10 | Datum: | 13.-15.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Potužák David (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Nový Michal | | 6:3, 4:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šafařík Jakub | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Fáček Jan | | | 6:2, 4:6, 7:6 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Tocháček Marek (5) | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Beneš Petr (3) | | | | 6:2, 4:6, 7:6 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šafařík Aleš | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Lukášek Daniel | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Skulina David | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | |
Dufek Ondřej | 7:6, 5:7, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Gestinger Adam (8) | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | |
Ščurek Oliver (7) | | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Rousek Šimon | | | | | |
| | | | | |
Matouš Patrik | | | 2:6, 6:4, 7:5 | | |
| | | | | |
Volf Matěj | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 3:6, 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Latiok Roman (4) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | |
Šenk Michal (6) | | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Buřil Adam | | | | | |
| | | | | |
Beneš Jakub | | | 5:7, 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Chvapil Viktor | 1:6, 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | scr. | | | |
| | | | | |
Kvis Kryštof (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vaněk Martin (platná licence B do 31.12.2022) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 12.08.2022 18:14:46 |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Potužák David | 120 | 12 | Kvis Kryštof | 146 | 12 | Beneš Petr | 154 | 12 | Latiok Roman | 336 | 6 | Tocháček Marek | 371 | 6 | Šenk Michal | 396 | 4 | Ščurek Oliver | 439 | 4 | Gestinger Adam | 498 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 60 |
Kódové číslo akce: 112112 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Borzy Daniel | 01.05.1982 | Tempo Praha | Řezníček Vladimír | 01.03.1993 | TJ Radlice z.s. |
|