Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Dynamo Hradec Králové
Datum:  07.-09.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Sidorják Štěpán
 
 
 
Uhlíř Jiří
6:0, 6:1
 
Brož Daniel
3:6, 6:1, 6:3
 
Veselý František
6:3, 6:3
 
Kaiser Kevin
7:5, 6:3
 
Sedliský Ondřej
6:3, 6:2
 
Rikl Filip
6:1, 7:6
 
Svoboda Michal
6:4, 3:0, scr.
 
 
 
Báša Lukáš
2:6, 6:3, 6:2
 
Matějíček Petr
3:6, 6:3, 7:6
 
Kovařík Jan
scr.
 
Martinek Ondřej Ing.
6:4, 6:0
 
Taláb Matěj
6:1, 6:3
 
Kopáček Jiří
6:0, 6:2
 
Holub David
scr.
 
Polák Marek
6:3, 6:2
 
Melichar Adam
3:6, 6:0, 7:6
 
Adam Pavel
6:3, 6:1
 
Vysočan Filip
7:6, 1:6, 7:6
 
Brož Daniel
6:4, 5:7, 6:3
 
Kovalčuk Vladimír
6:3, 6:1
 
Blažek Jan
6:2, 6:3
 
Jedlička Dominik
7:6, 6:2
 
Jon Lukáš
6:2, 6:1
 
Král Libor
7:5, 6:4
 
Taláb Vojtěch
6:2, 6:3
 
Machek Vladimír
6:4, 6:2
 
Bartoš Jiří
7:5, 7:5
 
 
6:1, 6:4
 
Wünsch Vojtěch
 
Rozhodčí turnaje: Kovalčuk Vladimír (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků29
NasazeníBH
Sidorják Štěpán 1609
Wünsch Vojtěch 1629
Blažek Jan 2299
Kopáček Jiří 2586
Svoboda Michal 2586
Holub David 3366
Jedlička Dominik 3704
Rikl Filip 4684
Kategorie : 4Součet BH: 53
Kódové číslo akce: 112103

Blažek Jan - Hanuš Jaroslav
 
 
 
Kovařík Jan - Jon Lukáš
6:4, 6:4
 
Kopáček Jiří - Kovalčuk Vladimír
6:4, 6:0
 
Svoboda Michal - Machek Vladimír
7:5, 6:4
 
Jedlička Dominik - Malý Lukáš
6:2, 2:6, 1:0 (7)
 
Taláb Vojtěch - Taláb Matěj
7:6, 7:5
 
Melichar Adam - Holub David
6:3, 6:3
 
Král Libor - Matějíček Petr
6:3, 6:4
 
Vysočan Filip - Uhlíř Jiří
6:2, 6:1
 
Martinek Ondřej Ing. - Repák Rudolf MUDr.
6:4, 3:6, 1:0 (9)
 
Báša Lukáš - Rikl Filip
7:5, 6:4
 
Polák Marek - Kaiser Kevin
4:6, 6:0, 1:0 (3)
 
Adam Pavel - Sedliský Ondřej
6:2, 6:2
 
 
7:6, 6:4
 
Wünsch Vojtěch - Holub Mikuláš
 
Rozhodčí turnaje: Kovalčuk Vladimír (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic14
NasazeníBH
Wünsch Vojtěch 1629
Hanuš Jaroslav 1729
Blažek Jan 2299
Kopáček Jiří 2586
Svoboda Michal 2586
Holub Mikuláš 3336
Holub David 3366
Jedlička Dominik 3704
Kategorie : 4Součet BH: 55
Kódové číslo akce: 114103

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Chaloupka David13.04.1982TK Dynamo Hradec Králové
Pala Ondřej13.07.2004TENIS-CENTRUM DTJ HK

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Repák Rudolf MUDr.24.05.1967TK Dynamo Hradec Králové
Malý Lukáš11.09.2003TO SK Žamberk
Hanuš Jaroslav30.11.1970TJ Lázně Bělohrad