Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Kolín
Datum:  31.07-03.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Kelnar Tomáš
 
 
 
Papoušek David
6:2, 6:2
 
Berka Vojtěch
6:3, 6:2
 
Frano Martin
7:5, 6:4
 
Mucha Pavel
6:1, 6:1
 
Fisk Nicholas
6:3, scr.
 
Bega Petr
scr.
 
Holub David
6:3, 6:4
 
Melichar Adam
6:3, 6:3
 
Skokan Ondřej
6:4, 6:3
 
Bezdíček Bohumil
4:6, 6:2, 6:4
 
Kotva Filip
6:1, 2:6, 6:4
 
Fokt Borek
7:5, 6:4
 
Smutný Josef
6:2, 5:0, scr.
 
Hoffmann Pavel
6:0, 6:0
 
Kelnar Lukáš
6:3, 4:6, 7:6
 
Šuda Marek
6:3, 3:0, scr.
 
Kapras Roman
6:0, 6:2
 
Veselý František
1:6, 7:5, 6:0
 
Prášek Petr
6:2, 6:4
 
Jašek Josef
scr.
 
 
6:0, 5:7, 6:3
 
Janeček Adam
 
Janeček Jan
6:7, 6:4, scr.
 
Vykoukal Petr
6:2, 6:1
 
Špok David
6:3, 3:0, scr.
 
Diviš Matěj
6:0, 6:1
 
Ulrich Patrik
6:4, 6:7 (4), 6:3
 
Nováček Filip
6:2, 6:3
 
 
2:6, 6:4, 6:0
 
Paleček Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: Janeček Jaroslav (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Pondělí: 15.15h Janeček - Janeček : Paleček - Holub, 17h příjezd Šťastný, Vašíř
Počet účastníků29
NasazeníBH
Kelnar Tomáš 15212
Paleček Ondřej 1569
Holub David 3366
Janeček Adam 3984
Hoffmann Pavel 4154
Kelnar Lukáš 4684
Janeček Jan 4734
Bega Petr 4794
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 112084

Kelnar Lukáš - Kelnar Tomáš
 
 
 
Bega Petr - Nováček Filip
6:2, 6:0
 
Bezdíček Bohumil - Veselý František
6:3, 6:7, 1:0 (6)
 
 
6:2, 6:3
 
Vašíř Adam - Šťastný Zoran
 
 
6:4, 7:6
 
Papoušek David - Berka Vojtěch
 
Prášek Petr - Ulrich Patrik
3:5, scr.
 
 
 
Janeček Adam - Janeček Jan
6:2, 6:3
 
 
 
Kapras Roman - Hoffmann Pavel
6:4, 7:5
 
Skokan Ondřej - Melichar Adam
6:4, 7:6
 
Paleček Ondřej - Holub David
7:6, 6:1
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Janeček Jaroslav (platná licence B do 31.12.2024)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Kelnar Tomáš 15212
Paleček Ondřej 1569
Holub David 3366
Janeček Adam 3984
Šťastný Zoran 4044
Hoffmann Pavel 4154
Kelnar Lukáš 4684
Janeček Jan 4734
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 114084

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Plšičík Peter23.03.1987TK Čáslav

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jašek Josef21.06.1968LOB S.A. Bohnice, z.s.
Špok David05.03.1986TK Havířov, z.s.
Vykoukal Petr17.10.1972Lokomotiva Trutnov
Šuda Marek14.08.1992TK Lysá n.L.
Vašíř Adam09.01.2004I.ČLTK Praha
Šťastný Zoran10.06.2003TK Olymp Praha