Pořadatel: | Jiskra Otrokovice | Datum: | 30.07-02.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Rumler Robert (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Janík Petr | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Sukaný Pavel | 6:2, 2:6, 5:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Goldman Jakub | | | scr. | | |
| | | | | |
Krakovský Denis | 6:3, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Mališ Šimon (5) | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Alan Matyáš | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Lušovský Michal (4) | | | | 5:7, 7:6, 7:5 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Juřena Michal | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vacula Filip | 467675 | | | | |
| | | | | |
Hablovič Marek | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Doppler Patrik | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Sapala Michal (6) | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zavadil Matyáš | | | | | 6:7 (5), 6:0, 2:1, scr. |
| | | | | |
Orlita Daniel (7) | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Lenoch Jan | | scr. | | | |
| | | | | |
Šimeček David | 3:6, 3:1, scr. | | | | |
| | | | | |
Špaček Jakub | | | 6:0, 5:7, 6:1 | | |
| | | | | |
Tesař Pavel | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Nebojsa Stanislav (3) | | | | | |
| | | | | |
Tichý Štěpán | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
Gedeon Petr (8) | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šimeček Martin | | 7:5, 5:7, 6:4 | | | |
| | | | | |
Veigl Jakub | 4:6, 6:2, scr. | | | | |
| | | | | |
Chodura Sebastian | | | scr. | | |
| | | | | |
Ventrča Václav | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Šmédek Jaroslav (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Nebojsa Stanislav (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Pondělí 9:00 ČF singl, následně SF singl NB 11. Debly NB 13. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 29.07.2022 18:01:33 |
| Počet účastníků | 27 | Nasazení | CŽ | BH | Rumler Robert | 39 | 25 | Šmédek Jaroslav | 42 | 25 | Nebojsa Stanislav | 50 | 20 | Lušovský Michal | 63 | 20 | Mališ Šimon | 70 | 15 | Sapala Michal | 141 | 12 | Orlita Daniel | 249 | 6 | Gedeon Petr | 279 | 6 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 129 |
Kódové číslo akce: 112083 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Hrazdil Jan | 04.03.2005 | I.ČLTK Praha |
|