Pořadatel: | TJ Solidarita Praha 10 | Datum: | 24.-26.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kvis Kryštof | | | | | |
| | | | | |
Skulina David | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Tocháček Marek | | 6:4, 4:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
Michálek Jan | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Farbiak Marek | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Moucha Marek | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kubeš Jiří | | 6:4, scr. | | | |
| | | | | |
Volf Jakub | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kazda Martin | | | | 7:6 (5), 6:4 | |
| | | | | |
Fleischmann Jan | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Záruba Michal | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Smutný Josef | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jakoubek Petr | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Šenk Michal | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Frydryšek Tomáš | | scr. | | | |
| | | | | |
Řezníček Vladimír | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Hankovec Václav | | | | | 6:3, 7:5 |
| | | | | |
Fink Lubomír | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Keller Oliver | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Zajíček Adam | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pěchovič Petr | | | 2:6, 7:5, 6:3 | | |
| | | | | |
Čermák Matěj | 6:4, 1:6, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | |
Vaja Samuel | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Válek Milan | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Ježek Vojtěch | | | | 6:4, 4:6, 6:4 | |
| | | | | |
Šimek Luboš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Richtar Lukáš | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kasimov Yury | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Puršl Vladimír | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Hamrozi František | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jungmann Tomáš | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Mikula Jakub | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vaněk Martin (platná licence B do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Kvis Kryštof | 103 | 12 | Mikula Jakub | 112 | 12 | Válek Milan | 118 | 12 | Kazda Martin | 125 | 12 | Ježek Vojtěch | 206 | 9 | Volf Jakub | 211 | 9 | Hankovec Václav | 238 | 6 | Řezníček Vladimír | 240 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 78 |
Kódové číslo akce: 112077 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Wolf Richard | 02.01.1997 | TO TJ Tesla Pardubice | Kratochvíl Jiří | 19.03.1992 | Sokol Královice | Báša Marek | 31.03.1994 | Tenis Jiřina, spolek |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Pavluv Richard | 08.11.1996 | LTC Houštka | Souček Jakub | 07.06.1990 | Sportcentrum Uhříněves |
|