Český tenisový svaz
Datum:
24.-26.07.
Pořadatel:
TJ Solidarita Praha 10 (C - 350)
Kódové číslo:
116077
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:30 hod.
Kontaktní osoba:
Krákora Jan
Akademická 663/5
10000 Praha 10
Tel. (1):
774550294
E-mail:
jkrakora@email.cz

Poznámka pořadatele:

Do turnaje bude přijato 32 hráčů, prezentace v patek 23.7. do 17:30h přes sms. Následně bude turnaj vylosován a po 19h bude hrací plán a program na sobotu k dispozici na webu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
103
12
 
 
13.07.2021 10:56:46
2.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
112
12
367
volná karta
19.07.2021 15:54:08
3.
Válek Milan 04.09.1999 TK Radošovice
118
12
 
volná karta
21.07.2021 07:57:05
4.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
125
12
 
 
19.07.2021 09:43:49
5.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
206
9
 
 
14.07.2021 11:51:44
6.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
238
6
 
 
12.06.2021 21:15:09
7.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 LOB S.A. Bohnice, z.s.
240
6
 
volná karta
20.07.2021 07:27:42
8.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
374
4
 
 
20.06.2021 21:00:32
9.
Keller Oliver 22.01.2001 Pliskova Tennis Academy, z.s.
389
4
 
volná karta
22.07.2021 09:42:56
10.
Báša Marek 31.03.1994 LTC Houštka
393
4
 
 
08.07.2021 19:14:05
11.
Puršl Vladimír 02.02.1988 TK Roudnice n.L.
393
4
 
 
11.07.2021 14:41:36
12.
Michálek Jan 05.05.1989 Tenis Cibulka
479
4
 
volná karta
20.07.2021 07:27:56
13.
Moucha Marek 05.04.1989 TK Pelhřimov
746
3
 
 
10.07.2021 22:43:22
14.
Frydryšek Tomáš 20.04.1973 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
777
3
 
 
19.07.2021 10:42:31
15.
Záruba Michal 23.03.1977 Sokol Ondřejov
794
3
 
 
25.06.2021 09:14:46
16.
Farbiak Marek 19.06.1988 TK EMA o.s.
813
1
 
 
15.03.2021 07:48:27
17.
Fink Lubomír 23.04.1990 TK EMA o.s.
813
1
 
 
16.03.2021 11:23:33
18.
Pěchovič Petr 02.02.1983 Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s.
813
1
 
 
02.06.2021 12:44:49
19.
Šenk Michal 18.04.1998 TO SK Mělník
813
1
 
 
12.06.2021 09:36:20
20.
Čermák Matěj 16.08.2004 TJ Solidarita Praha 10
813
1
409
 
25.06.2021 23:34:43
21.
Tocháček Marek 26.06.2002 TC ESO Praha z.s.
813
1
151
 
02.07.2021 14:26:45
22.
Wolf Richard 02.01.1997 TO TJ Tesla Pardubice
813
1
 
 
02.07.2021 14:40:32
23.
Kratochvíl Jiří 19.03.1992 TO Spartak Modřany
813
1
 
 
06.07.2021 11:44:34
24.
Kasimov Yury 08.08.1992 TO Bohemians Praha
813
1
 
 
06.07.2021 16:12:41
25.
Fleischmann Jan 25.01.1992 TK Olymp Praha
813
1
 
 
14.07.2021 09:00:56
26.
Smutný Josef 06.04.2000 TJ TK Březiněves
813
1
 
 
16.07.2021 12:56:44
27.
Zajíček Adam 07.08.1999 TJ TK Březiněves
813
1
 
 
16.07.2021 12:56:58
28.
Skulina David 03.12.1991 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
813
1
 
 
19.07.2021 09:42:52
29.
Vaja Samuel 08.07.2002 SK Aritma Praha
813
1
875
 
19.07.2021 09:44:12
30.
Jakoubek Petr 21.04.1977 TJ Solidarita Praha 10
813
1
 
volná karta
19.07.2021 19:34:20
31.
Hamrozi František 25.11.1989 Tenis Semice a.s.
813
1
 
volná karta
20.07.2021 07:29:32
32.
Šimek Luboš 16.09.1982 LTC Houštka
813
1
 
volná karta
21.07.2021 16:33:00

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jungmann Tomáš 01.07.2003 LTC Modřany 2005
813
1
182
 
20.07.2021 07:28:36
2.
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Zdice
448
4
 
 
20.07.2021 07:30:10
3.
Volf Jakub 04.11.1998 TK Sport Kolovraty
211
9
 
 
21.07.2021 07:56:49
4.
Cihelka Jan 16.10.2002 F.H.TK Dobřichovice
439
4
94
 
21.07.2021 16:33:42
5.
Šebesta Jakub 07.02.2003 TK Písnice
813
1
829
 
22.07.2021 15:08:05

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Berka Vojtěch 15.03.2002 LTC Pardubice
503
4
503
odhlášeno hráčem
06.07.2021 23:04:54
2.
Sklenička Tomáš 19.03.1970 TK EMA o.s.
813
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2021 08:31:39
3.
Šimek Daniel 23.01.2005 I.ČLTK Praha
813
1
 
odhlášeno hráčem
17.07.2021 15:01:47
4.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
813
1
98
odhlášeno hráčem
17.07.2021 17:02:46
5.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
347
6
 
odhlášeno hráčem
17.07.2021 21:22:12
6.
Sidorják Štěpán 16.08.1998 Sportovní klub Žižkov Praha
160
9
 
odhlášeno hráčem
18.07.2021 11:55:56
7.
Koubek Karel 25.07.1999 TJ Blatná
813
1
 
IS: kolizní přihláška
18.07.2021 12:00:06
8.
Plzák Petr 21.01.1969 LTC Rudná
461
4
 
odhlášeno pořadatelem
22.07.2021 15:07:19
9.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
813
1
267
odhlášeno pořadatelem
23.07.2021 13:16:01
10.
Šuda Marek 14.08.1992 TK Lysá n.L.
813
1
 
odhlášeno pořadatelem
23.07.2021 17:55:07