Český tenisový svaz
Název:
Sokol Smíchov I.
Datum:
24.-26.07.
Pořadatel:
Sokol Smíchov I. (C - 350)
Kódové číslo:
116074
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Pleskot Vít
U Mrázovky 1566
15000 Praha 5
Tel. (1):
736137376
E-mail:
vitpleskot@seznam.cz
Internet:
https://www.sportmrazovka.cz

Poznámka pořadatele:

KAPACITA rozšířena na 28 hráčů
První 4 nahrádníci hrají.
KAPACITA naplněna, další hrači už jen v roli náhradníků.
Losování turnaje v pátek 23.7. 19:00 v areálu TJ Sokol Smíchov I.
Pavouk na webu cca ve 21:00.
Začátek turnaje v sobotu 24.7. v 8:15.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sidorják Štěpán 16.08.1998 Sportovní klub Žižkov Praha
160
9
 
 
03.07.2021 23:30:31
2.
Šubert Vítek 23.10.2001 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
192
9
 
 
27.04.2021 18:56:11
3.
Pačes Filip 22.07.1979 Sokol Smíchov I.
227
9
 
 
18.05.2021 16:55:48
4.
Drška Vojtěch 06.07.2000 Sokol Smíchov I.
347
6
 
 
20.06.2021 21:54:11
5.
Chlumský Tomáš 18.05.1999 Sokol Smíchov I.
404
4
 
 
20.06.2021 21:53:59
6.
Pleskot Vít 02.07.1982 Sokol Smíchov I.
473
4
 
 
20.06.2021 21:51:44
7.
Špringer Adam 08.03.2000 LTC Radotín
675
3
 
 
05.07.2021 11:52:00
8.
Jesenovský Štefan Dávid 22.01.1996 TJ TK Březiněves
696
3
 
 
25.06.2021 22:45:27
9.
Otáhal Jan 23.09.2000 SK Aritma Praha
777
3
 
 
11.07.2021 12:35:29
10.
Hlaváček Martin 24.06.2002 Baník Praha
813
1
435
 
20.06.2021 20:28:32
11.
Pidrman David 25.03.2000 Sokol Smíchov I.
813
1
 
 
20.06.2021 21:51:55
12.
Pidrman Dominik 24.02.2003 Sokol Smíchov I.
813
1
798
volná karta
20.06.2021 21:52:05
13.
Bradáč Matěj 20.04.2004 Sokol Smíchov I.
813
1
510
 
20.06.2021 21:52:44
14.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
813
1
716
volná karta
26.06.2021 22:25:57
15.
Šabach Xavier 10.08.2004 SK Aritma Praha
813
1
 
volná karta
02.07.2021 20:38:45
16.
Koubek Karel 25.07.1999 TJ Blatná
813
1
 
volná karta
07.07.2021 11:16:02
17.
Macek Vojtěch 20.03.2001 Sokol Smíchov I.
813
1
 
volná karta
11.07.2021 22:35:23
18.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 SK OAZA Praha
813
1
104
 
12.07.2021 10:46:15
19.
Löffelmann René 23.06.2003 TJ Spoje Praha
813
1
478
 
13.07.2021 09:04:30
20.
Novák Matyáš 12.01.1999 TJ Spoje Praha
813
1
 
volná karta
13.07.2021 10:41:12
21.
Macek Matyáš 14.03.2004 TJ Radlice
813
1
 
 
15.07.2021 21:24:01
22.
Dušek Karel 25.02.2004 TJ Radlice
813
1
233
 
16.07.2021 11:48:28
23.
Vilím Jakub 08.12.1997 Lokomotiva Beroun
813
1
 
 
20.07.2021 12:28:26
24.
Lebesle Paul 29.04.2000 TK Start Praha-Topolka
813
1
 
 
20.07.2021 21:03:08

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bartoň Matyáš 18.10.2000 Slavoj Litoměřice
675
3
 
 
21.07.2021 14:22:34
2.
Drážďanský Adam 09.04.1994 LTC Rudná
813
1
 
 
21.07.2021 23:13:15
3.
Lisner Vít 04.03.2002 LTC Rudná
813
1
818
 
21.07.2021 23:13:38
4.
Liška Vojtěch 31.03.2000 SK Tenis Kladno
393
4
 
 
21.07.2021 23:14:30

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pazdírek Kryštof 23.04.1979 TJ Břevnov
516
4
 
odhlášeno hráčem
10.04.2021 19:38:22
2.
Málek Martin 24.12.1992 Tenisový klub Černošice
618
3
 
odhlášeno hráčem
10.07.2021 15:13:14
3.
Krmníček David 05.08.1979 Sokol Smíchov I.
813
1
 
odhlášeno pořadatelem
12.07.2021 10:46:53
4.
Hosnedl Robert 23.09.1979 Sokol Smíchov I.
755
3
 
odhlášeno pořadatelem
14.07.2021 08:31:54
5.
Kratochvíl Jiří 19.03.1992 TO Spartak Modřany
813
1
 
odhlášeno hráčem
14.07.2021 12:07:04
6.
Bc. Paleček Tomáš 07.10.1981 Sokol Smíchov I.
813
1
 
odhlášeno pořadatelem
15.07.2021 21:22:58
7.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
126
12
 
odhlášeno hráčem
16.07.2021 12:33:54
8.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
103
12
 
odhlášeno hráčem
16.07.2021 19:43:09
9.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
347
6
 
odhlášeno hráčem
17.07.2021 21:22:12
10.
Daněk Martin Stefan 03.12.2001 Sokol Smíchov I.
813
1
 
odhlášeno pořadatelem
17.07.2021 21:54:01
11.
Pavlík Šimon 10.04.1990 Sokol Smíchov I.
813
1
 
odhlášeno pořadatelem
17.07.2021 21:54:18
12.
Pokorný Dominik 03.09.1998 Lokomotiva Beroun
261
6
 
odhlášeno hráčem
18.07.2021 09:25:04