Název: |
Lázeňský tenisový turnaj 55 ročník |
Datum: |
24.-26.07. |
Pořadatel: |
Jiskra Bechyně (C - 400) |
Kódové číslo: |
116072 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Hartl René |
: |
Senožaty 42 |
: |
391 65 Bechyně |
Tel. (1): |
603 483098 |
Tel. (3): |
381 213 792 |
E-mail: |
r.hartl@worldonline.cz |
Poznámka pořadatele: Připomínáme, že každý účastník turnaje musí splňovat podmínky covid bezinfekčnosti, které potvrdí svým podpisem na listinu. Platí pro všechny dny turnaje. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Štětka Ondřej |
29.09.1999 |
TJ Radlice z.s. |
78 |
15 |
|
|
13.05.2021 08:46:26 |
2. |
Svoboda Šimon |
26.09.2000 |
TJ Radlice z.s. |
164 |
9 |
|
|
13.05.2021 08:44:51 |
3. |
Studený Jan |
14.07.1988 |
BTK Brno |
344 |
6 |
|
|
10.07.2021 12:15:44 |
4. |
Vácha Daniel |
08.12.1976 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
370 |
4 |
|
|
26.04.2021 19:54:34 |
5. |
Hlinka Petr |
16.01.1994 |
TK Vimperk |
433 |
4 |
|
|
24.05.2021 08:37:37 |
6. |
Kellner Jan |
13.09.1982 |
Kelly Tennis Academy z.s. |
489 |
4 |
|
|
10.07.2021 21:36:26 |
7. |
Ing. Hlavnička Martin |
06.07.1970 |
Jiskra Bechyně |
503 |
4 |
|
|
01.07.2021 18:01:24 |
8. |
Klusák Roman |
15.02.1967 |
TK Stochov |
675 |
3 |
|
|
03.07.2021 09:13:38 |
9. |
Kalousek Petr |
18.03.1990 |
Jiskra Bechyně |
755 |
3 |
|
|
29.06.2021 16:01:30 |
10. |
Hronza Zdeněk |
14.12.1992 |
Jiskra Bechyně |
755 |
3 |
|
|
14.07.2021 09:46:06 |
11. |
Velek Zdeněk |
10.09.1971 |
SK TK Vodňany |
813 |
1 |
|
|
12.04.2021 20:11:23 |
12. |
Hrych Tomáš |
22.08.1987 |
TK Milevsko, z.s. |
813 |
1 |
|
|
26.04.2021 18:19:21 |
13. |
Andráško Vít |
15.07.2000 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
813 |
1 |
|
|
04.05.2021 09:49:44 |
14. |
Sklenička Tomáš |
19.03.1970 |
TK EMA o.s. |
813 |
1 |
|
|
13.05.2021 08:49:11 |
15. |
Kreuzer Tomáš |
27.03.1992 |
TK Milevsko, z.s. |
813 |
1 |
|
|
12.06.2021 14:47:45 |
16. |
Krejčík Roman |
10.08.1965 |
Lokomotiva Praha |
813 |
1 |
|
|
24.06.2021 14:21:03 |
17. |
Bláha Kamil |
08.12.1977 |
Sokol Čimice |
813 |
1 |
|
|
29.06.2021 09:22:33 |
18. |
Kuba Jakub |
06.04.2005 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
813 |
1 |
374 |
|
03.07.2021 14:24:21 |
19. |
Klusák Karel |
05.06.1968 |
TK Stochov |
813 |
1 |
|
|
05.07.2021 18:47:33 |
20. |
Pikhart Bohumil |
09.12.1963 |
Lokomotiva Praha |
813 |
1 |
|
|
06.07.2021 20:51:11 |
21. |
Rybák Jan |
20.04.1988 |
TK SK Dobrá Voda u Č.B. |
813 |
1 |
|
|
07.07.2021 10:27:33 |
22. |
Kovář Aleš |
29.03.1994 |
SK Jundrov Brno |
813 |
1 |
|
|
09.07.2021 20:38:21 |
23. |
Jedlička Marek |
22.08.1983 |
TK Sezimovo Ústí |
813 |
1 |
|
|
10.07.2021 21:37:34 |
24. |
Hartl Patrik |
21.02.1981 |
Jiskra Bechyně |
813 |
1 |
|
volná karta |
10.07.2021 21:37:59 |
25. |
Latiok Roman |
28.05.1985 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
813 |
1 |
|
volná karta |
11.07.2021 22:10:01 |
26. |
Řádek Dominik |
14.01.2007 |
Jiskra Bechyně |
813 |
1 |
|
volná karta |
12.07.2021 10:50:24 |
27. |
Honomichl Radek |
23.06.1971 |
SKT Planá n.Luž. |
813 |
1 |
|
volná karta |
12.07.2021 10:55:17 |
28. |
Růžička Adam |
14.12.1995 |
Jiskra Bechyně |
813 |
1 |
|
volná karta |
12.07.2021 11:02:05 |
29. |
Hlaváček Tomáš |
26.06.1986 |
Jiskra Bechyně |
813 |
1 |
|
volná karta |
12.07.2021 11:03:00 |
30. |
Koutenský Pavel |
08.04.1978 |
SKT Planá n.Luž. |
813 |
1 |
|
volná karta |
12.07.2021 11:03:33 |
31. |
Kolář Tomáš |
19.05.1984 |
TK Milevsko, z.s. |
813 |
1 |
|
volná karta |
13.07.2021 12:53:13 |
32. |
Kos Richard |
18.06.2000 |
TK Stochov |
813 |
1 |
|
Přijat |
13.07.2021 12:54:51 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Mikeš Roman |
05.06.1970 |
Jiskra Bechyně |
813 |
1 |
|
Přijat |
13.07.2021 20:32:43 |
2. |
Špaček Přemysl |
07.04.1977 |
TK Sezimovo Ústí |
813 |
1 |
|
Přijat |
14.07.2021 09:45:36 |
3. |
Krupica Viktor |
23.07.1971 |
LTC Český Krumlov |
813 |
1 |
|
Přijat, pouze čtyřhra |
14.07.2021 09:47:00 |
4. |
Fiala Gustav |
17.11.2000 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
599 |
3 |
|
Přijat |
15.07.2021 14:19:27 |
5. |
Chrstoš Michal |
26.11.1994 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
741 |
3 |
|
Přijat |
15.07.2021 14:19:36 |
6. |
Jakubec Michal |
25.06.1980 |
TK Sezimovo Ústí |
813 |
1 |
|
Přijat |
18.07.2021 21:39:30 |
7. |
Mráz Petr |
09.01.1984 |
LTC Velešín z.s. |
476 |
4 |
|
Přijat |
19.07.2021 08:48:34 |
8. |
Sobota Ladislav |
20.08.1988 |
TJ Radlice z.s. |
813 |
1 |
|
Přijat |
19.07.2021 10:40:11 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Farbiak Marek |
19.06.1988 |
Sokol Smíchov I. |
813 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2021 19:29:10 |
2. |
Princ Jonáš |
02.01.1994 |
SK Újezd Praha 4, z.s. |
813 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.06.2021 10:22:24 |
3. |
Žemlička Josef |
22.12.2001 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
813 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.07.2021 17:40:42 |
4. |
Křížek Matěj |
31.10.2003 |
TK Most |
813 |
1 |
145 |
odhlášeno hráčem |
14.07.2021 14:44:26 |
5. |
Kubeš Jan |
07.01.1994 |
Jiskra Bechyně |
813 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
15.07.2021 11:41:43 |
6. |
Chvapil Viktor |
11.08.2004 |
Lokomotiva Praha |
813 |
1 |
257 |
odhlášeno hráčem |
22.07.2021 10:15:57 |
|