Název: | Memoriál Milana Pastora | Pořadatel: | Sokol Brno Žabovřesky | Datum: | 23.-25.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Vaculík Lukáš (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zemánek Lukáš | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Trávníček Lukáš | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Entler Martin | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rybář Alex | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Suchanec Miroslav | | | | 3:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pachl Aleš | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Verner Martin | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Markus Daniel (7) | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tlačbaba Jakub (3) | | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Slezák Radim | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vysočan Filip | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Cienciala Jan | | | 4:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zavřel Vít | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kindl Libor | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ryšánek Jan | | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Smékal Jan | | | 1:6, 6:3, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Maršík Ondřej | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Daniel Jan (5) | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | | |
Machek Radomír (8) | | | | | | |
| | | | | | |
Čapka Jakub | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Novotný Artur | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | | scr. | | | |
| | | | | | |
Machek Vladimír | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7 6:3 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Drábík Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | scr. | | |
| | | | | | |
Kubeš Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zeman Radim | | | | | | |
| | | | | | |
Zimek Ondřej | | | 6:7, 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Suchánek David | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Pumprla Jiří (4) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 4:6 6:2 1:0 | |
| | | | | | |
Hablovič Marek (6) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Verner Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Vitouch Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | 0:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Lafant Igor | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6276 | | |
| | | | | | |
Novotný Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Matoušek Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Mikulčík Ondřej | | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Hromek Luděk | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Jahelka Vladimír (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Zavřel Vít (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Začátek zápasů neděle v 9:00 - Vaculík-Markus, Tlačbaba-Ryšánek, Vitouch- Jahelka
11:00 ostatní hráči |
Hrací plán byl automaticky vylosován 22.07.2022 18:03:30 |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Vaculík Lukáš | 95 | 15 | Jahelka Vladimír | 128 | 12 | Tlačbaba Jakub | 168 | 9 | Pumprla Jiří | 223 | 9 | Daniel Jan | 288 | 6 | Hablovič Marek | 323 | 6 | Markus Daniel | 324 | 6 | Machek Radomír | 449 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 67 |
Kódové číslo akce: 112069 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Mareček Ondřej | 20.09.2004 | TJ Brno-Komín | König Robert | 19.02.1990 | Sokol Brno Žabovřesky | Studený Jan | 14.07.1988 | BTK Brno |
|