Název: |
A3 OPTIM TOUR TC Brno Honda Cup |
Datum: |
22.-26.07. |
Pořadatel: |
TC Brno. (A - 600) |
Dotace: |
52 |
Kódové číslo: |
116066 |
Dvorců + povrch: |
15 antuka |
Míče: |
Wilson |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Čt do 17:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Čt do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Šafránek Štěpán |
Balbínova 30 | |
61500 Brno | |
Tel. (1): |
732 639 691 |
E-mail: |
stepan@tc-brno.cz |
Internet: |
www.optimtour.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Reček Dominik | 19.02.1995 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 34 |
25 |
24.06.2022 20:19:42 |
||
2. |
Prachař Jakub | 09.05.2003 | I.ČLTK Praha | 40 |
25 |
14 |
05.04.2022 13:50:17 |
|
3. |
Mareš Vojtěch | 25.05.2001 | TK Neridé | 44 |
20 |
08.07.2022 19:49:41 |
||
4. |
Nebojsa Stanislav | 02.10.1979 | Jiskra Otrokovice | 50 |
20 |
04.07.2022 20:29:12 |
||
5. |
Januška Adam | 20.12.2000 | TK Neridé | 52 |
20 |
11.07.2022 16:47:44 |
||
6. |
Dvořák Marek | 27.02.1984 | TCG Karlovy Vary | 57 |
20 |
05.04.2022 10:31:19 |
||
7. |
Sklenka Victor Andrés | 21.09.2001 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 62 |
20 |
06.07.2022 13:47:22 |
||
8. |
Mališ Šimon | 17.08.2003 | Tennis Hill Havířov o.s. | 70 |
15 |
21 |
09.04.2022 13:45:13 |
|
9. |
Praus Lukáš | 27.11.2002 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 75 |
15 |
13.06.2022 08:36:36 |
||
10. |
Vágner Josef | 29.05.1999 | ITS Tennis Club, z.s. | 81 |
15 |
30.05.2022 13:04:13 |
||
11. |
Zlatohlávek Tomáš | 25.01.2004 | I.ČLTK Praha | 84 |
15 |
25 |
18.06.2022 07:34:11 |
|
12. |
Lukáš Břetislav | 09.02.2002 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 88 |
15 |
05.04.2022 16:30:46 |
||
13. |
Brill Jindřich | 07.05.2005 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | 90 |
15 |
29 |
volná karta ČTS | 14.07.2022 08:40:12 |
14. |
Chmelík Oliver | 22.03.2001 | LTC Hodonín | 94 |
15 |
05.04.2022 00:05:52 |
||
15. |
Hrubý Jan | 22.02.1995 | LTK Liberec | 98 |
15 |
11.05.2022 08:24:23 |
||
16. |
Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | 105 |
12 |
16 |
15.06.2022 11:10:44 |
|
17. |
Stolín Jan | 10.11.2001 | TK Louny | 109 |
12 |
26.06.2022 07:44:29 |
||
18. |
Kratochvíl Ondřej | 20.05.2004 | LTC Pardubice | 114 |
12 |
23 |
07.07.2022 08:27:13 |
|
19. |
Kelnar Tomáš | 15.04.1999 | TC Brno. | 118 |
12 |
02.07.2022 13:08:29 |
||
20. |
Mrůzek Štěpán | 18.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 119 |
12 |
10 |
27.06.2022 18:59:21 |
|
21. |
Laibl Matěj | 20.01.2004 | TK Most | 121 |
12 |
41 |
07.07.2022 19:38:39 |
|
22. |
Buffa Petr | 28.02.1990 | VSK VŠB-TU Ostrava | 122 |
12 |
19.06.2022 13:14:33 |
||
23. |
Hrdina Aleš | 12.04.2003 | TK Neridé | 124 |
12 |
30 |
02.06.2022 11:34:23 |
|
24. |
Krischke Adam | 03.05.2003 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 125 |
12 |
76 |
10.07.2022 20:31:56 |
|
25. |
Sapala Michal | 05.10.2001 | TK Tatran Štítina | 141 |
12 |
09.07.2022 09:03:18 |
||
26. |
Nedvídek Jan | 03.01.2002 | Tennis Hill Havířov o.s. | 150 |
12 |
04.04.2022 23:10:14 |
||
27. |
Wawrzyczek Andrej | 20.01.1988 | Tennis Hill Havířov o.s. | 155 |
12 |
volná karta pořadatele | 15.07.2022 13:28:49 |
|
28. |
Klakurka Lukáš | 04.08.2003 | Start Brno | 165 |
9 |
35 |
22.05.2022 20:38:54 |
|
29. |
Šťastný Zoran | 10.06.2003 | SK OAZA Praha | 166 |
9 |
74 |
volná karta ČTS | 05.04.2022 21:33:28 |
30. |
Kelnar Lukáš | 08.01.2003 | LTC Pardubice | 166 |
9 |
176 |
04.07.2022 15:58:30 |
|
31. |
Hlavoň Ondřej | 28.08.2001 | BLTC Brno | 174 |
9 |
02.06.2022 20:15:43 |
||
32. |
Knutson Dominik | 29.09.2003 | TC Dvůr Králové, z.s. | 236 |
9 |
81 |
volná karta ČTS | 25.04.2022 18:03:40 |
33. |
Homola Patrik | 10.02.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 246 |
6 |
36 |
20.05.2022 11:07:31 |
|
34. |
Orlita Daniel | 08.07.1997 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 249 |
6 |
volná karta pořadatele | 14.06.2022 13:17:28 |
|
35. |
Jupa Jakub | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 293 |
6 |
22 |
24.05.2022 12:31:21 |
|
36. |
Alan Matyáš | 25.09.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 317 |
6 |
57 |
26.06.2022 14:54:01 |
|
37. |
Páral Radim | 04.11.2004 | TK Spartak Jihlava | 446 |
4 |
80 |
07.07.2022 20:26:16 |
|
38. |
Zourek David | 29.07.2003 | Start Brno | 474 |
4 |
87 |
25.06.2022 21:47:17 |
|
39. |
Komrska Ondřej | 13.09.2002 | TC Brno. | 483 |
4 |
volná karta pořadatele | 07.07.2022 13:16:13 |
|
40. |
Zavadil Matyáš | 14.05.2003 | ŽLTC Brno | 533 |
4 |
48 |
12.07.2022 07:53:00 |
|
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kebísek Ivan | 07.03.2000 | TJ Brno-Komín | 44 |
20 |
přijat do hlavní soutěže | 20.07.2022 09:41:17 |
|
2. |
Jindáček Jiří | 20.08.2003 | LTC Slovan Kladno | 86 |
15 |
52 |
přijat do hlavní soutěže | 18.07.2022 09:50:18 |
3. |
Jančovič Patrik | 29.10.1996 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 152 |
9 |
přijat do hlavní soutěže | 20.07.2022 16:25:53 |
|
4. |
Hovorka Patrik | 29.09.2003 | LTC Panorama Teplice | 206 |
9 |
104 |
přijat do hlavní soutěže | 06.07.2022 22:16:11 |
5. |
Červinka Petr | 05.04.2000 | TK Ústí n.Labem | 214 |
9 |
přijat do hlavní soutěže | 08.07.2022 16:43:31 |
|
6. |
Pleva Jan | 23.08.2001 | TK Most | 220 |
9 |
přijat do hlavní soutěže | 25.06.2022 17:28:31 |
|
7. |
Krčma Tomáš | 06.09.1999 | 1. Vestecká sportovní o.s. | 276 |
6 |
přijat do hlavní soutěže | 14.07.2022 12:23:08 |
|
8. |
David Tomáš | 07.05.2003 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 391 |
4 |
220 |
přijat do hlavní soutěže | 25.06.2022 18:51:42 |
9. |
Mandelík Lukáš | 09.09.2005 | SK Vitality Slezsko o.s. | 429 |
4 |
323 |
přijat do hlavní soutěže | 19.07.2022 15:50:23 |
10. |
Melichar Tomáš | 11.11.2002 | Sokol Lanžhot | 439 |
4 |
přijat do hlavní soutěže | 14.07.2022 08:38:56 |
|
11. |
Tesař Pavel | 06.03.1966 | Sokol Brno Žabovřesky | 553 |
4 |
přijat do hlavní soutěže | 04.07.2022 23:45:29 |
|
12. |
Trčka Daniel | 20.07.1999 | TK Kopřivnice z.s. | 845 |
1 |
přijat do hlavní soutěže | 30.05.2022 22:43:48 |
|
13. |
Mgr. Pacholek Jakub | 01.04.1994 | TK TILIA Brno | 845 |
1 |
přijat do hlavní soutěže | 27.06.2022 06:38:43 |
|
14. |
Fenyk Jan | 21.05.1998 | BLTC Brno | 845 |
1 |
přijat do hlavní soutěže | 28.06.2022 15:45:40 |
|
15. |
Coufal David | 30.04.1997 | Start Brno | 845 |
1 |
přijat do hlavní soutěže | 10.07.2022 17:24:18 |
|
16. |
Kopeček Denis | 14.10.1993 | Start Brno | 845 |
1 |
přijat do hlavní soutěže | 19.07.2022 14:14:16 |
|
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šmédek Jaroslav | 12.06.2002 | Jiskra Otrokovice | 42 |
25 |
odhlášeno hráčem | 08.06.2022 13:05:37 |
|
2. |
Kubín Marian | 14.10.2002 | TK Sport Kolovraty | 77 |
15 |
odhlášeno hráčem | 15.06.2022 20:33:16 |
|
3. |
Sukaný Pavel | 23.02.1989 | TJ Zbrojovka Vsetín | 590 |
3 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2022 09:27:17 |
|
4. |
Novák Jakub | 22.03.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 80 |
15 |
28 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2022 13:20:21 |
5. |
Paleček Adam | 09.01.2001 | TJ Brno-Komín | 59 |
20 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2022 19:59:27 |
|
6. |
Paroulek Filip | 20.06.2005 | TJ Radlice z.s. | 258 |
6 |
71 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2022 12:19:50 |
7. |
Krňávek David | 07.10.2006 | TC Brno. | 845 |
1 |
254 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2022 09:08:54 |
8. |
Vild Ondřej | 19.01.2004 | TK Slavia Plzeň | 182 |
9 |
140 |
odhlášeno hráčem | 09.07.2022 21:41:03 |
9. |
Brunclík Petr | 17.07.2006 | TK Sparta Praha | 138 |
12 |
11 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2022 10:09:23 |
10. |
Šrámek Ondřej | 17.09.2002 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 79 |
15 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2022 16:22:36 |
|
11. |
Čížek Jiří | 21.08.2005 | LTC Houštka | 113 |
12 |
34 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2022 18:33:59 |
12. |
Řezníček Vladimír | 01.03.1993 | TJ Radlice z.s. | 170 |
9 |
odhlášeno hráčem | 11.07.2022 00:11:36 |
|
13. |
Prokop Vojtěch | 04.09.1998 | TC-MJ TENIS Líšeň | 494 |
4 |
odhlášeno hráčem | 11.07.2022 15:43:58 |
|
14. |
Švojgr Kryštof | 25.01.2006 | I.ČLTK Praha | 305 |
6 |
31 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2022 23:38:28 |
15. |
Maštálka Petr | 13.11.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 92 |
15 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2022 10:22:40 |
|
16. |
Dillenz Lukáš | 17.05.1997 | ITS Tennis Club, z.s. | 97 |
15 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2022 18:05:19 |
|
17. |
Zeman Radim | 11.11.2001 | TK TILIA Brno | 471 |
4 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2022 00:00:39 |
|
18. |
Janča Josef | 23.05.1976 | TK TILIA Brno | 614 |
3 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2022 08:14:40 |
|
19. |
Ševčík Jakub | 12.04.2004 | TCV Strání | 824 |
3 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2022 09:01:02 |
|
20. |
Jahelka Vladimír | 19.12.1983 | TC Hořice | 128 |
12 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2022 09:45:08 |
|
21. |
Melichar Adam | 26.08.2002 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 192 |
9 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2022 09:58:07 |
|
22. |
Laštovička Luboš | 27.02.2005 | TK Spartak Jihlava | 319 |
6 |
83 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2022 18:10:38 |
23. |
Vašíř Adam | 09.01.2004 | I.ČLTK Praha | 409 |
4 |
53 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2022 11:51:48 |
24. |
Zapský Adam | 01.11.2003 | TK Most | 99 |
15 |
360 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2022 12:30:38 |
25. |
Křesina Adam | 06.01.2004 | I.ČLTK Praha | 277 |
6 |
15 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2022 09:31:13 |
26. |
Kubík Kristián | 09.04.2002 | SK OAZA Praha | 845 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2022 13:46:34 |
|
27. |
Soukup Adam | 24.11.2006 | I.ČLTK Praha | 845 |
1 |
66 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2022 15:15:35 |
28. |
Baum Štěpán | 26.07.2003 | TK Sparta Praha | 43 |
25 |
20 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2022 20:37:26 |
29. |
Zapský Kryštof | 05.05.2001 | TK Slavia Plzeň | 46 |
20 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2022 10:59:37 |
|
30. |
Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha | 104 |
12 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2022 11:54:46 |
|
31. |
Kroužek Jiří | 19.08.2002 | TK Most | 51 |
20 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2022 12:27:15 |
|
32. |
Kracík Šimon | 10.03.1994 | SK JC Sport Opava | 108 |
12 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2022 18:56:39 |
|
33. |
Šoukal Martin | 18.07.1998 | TC Brno. | 58 |
20 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2022 15:24:42 |
|
34. |
Rumler Robert | 01.12.1993 | ITS Tennis Club, z.s. | 39 |
25 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2022 08:17:35 |
|
35. |
Skácel Dan | 30.12.1987 | TC Brno. | 202 |
9 |
odhlášeno pořadatelem | 20.07.2022 09:03:09 |
|
36. |
Vrba Daniel | 23.07.1996 | Sokol Brno Žabovřesky | 508 |
4 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2022 10:25:01 |
|
37. |
Blecha Adam | 30.06.1998 | SK HAMR, z.s. | 78 |
15 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2022 16:56:25 |
|
38. |
Navrátil Filip | 18.11.2001 | TC Brno. | 309 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 20.07.2022 17:04:18 |
|
39. |
Kalvoda Jakub | 07.06.1998 | ŽLTC Brno | 429 |
4 |
odhlášeno pořadatelem | 20.07.2022 17:16:02 |
|
40. |
Myslivec Šimon | 24.05.2004 | Tennis Hill Havířov o.s. | 241 |
9 |
19 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2022 14:59:10 |