Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 OPTIM TOUR TC Brno cup
Pořadatel:  TC Brno.
Datum:  16.-20.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Kadora Jakub
 
 
 
Vítek Kryštof
6:4, 6:4
 
Machala Martin
6:3, 6:2
 
Buffa Petr
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Doušek Adam
 
Prachař Jakub
5:7, 6:3, 7:6 (3)
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Hrdina Aleš
 
Kovařík David
6:3, 5:7, 6:3
 
 
 
 
0:6, 7:5, 7:6 (4)
 
Dillenz Lukáš
 
Pučálka Jan
6:2, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:3, 6:7 (1), 6:1
 
Kracík Šimon
 
Skácel Dan
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Kopeček Denis
 
Lušovský Michal
7:5, 7:5
 
 
 
 
6:4, 1:6, 7:6 (3)
 
Hrazdil Jan
 
Novák Jakub
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Arendar Roman
 
Šoukal Martin
5:7, 6:4, 6:2
 
 
 
 
7:6 (5), 6:2
 
Křesina Adam
 
Krčma Tomáš
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Klír Petr
 
Tlačbaba Jakub
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Sklenka Victor Andrés
 
Paleček Adam
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:7 (3), 6:3, 6:2
 
Nebojsa Stanislav
 
Poštolka Roman
6:4, 7:5
 
 
 
 
4:6, 6:1, 6:3
 
Podlešák Marek
 
Kelnar Lukáš
scr.
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Opálka Matyas
 
Bartoněk Jonáš
3:6, 6:0, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Šmédek Jaroslav
 
Vágner Josef
6:4, 7:6 (2)
 
Hlavoň Ondřej
6:4, 0:6, 7:6 (5)
 
 
6:0, 6:4
 
Jermář Jan
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Časový rozpis na pondělí bude večer v poznámce nad seznamem přihlášených hráčů.
Počet účastníků34
NasazeníBH
Kadora Jakub 3325
Jermář Jan 3625
Nebojsa Stanislav 4620
Pučálka Jan 5520
Dillenz Lukáš 6120
Poštolka Roman 6915
Arendar Roman 7915
Šoukal Martin 8315
Kategorie : 12Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 112055

Jermář Jan - Kadora Jakub
 
 
 
Kovařík David - Kracík Šimon
7:6 (2), 7:6 (7)
 
Tlačbaba Jakub - Tlačbaba Matěj
6:1, 6:4
 
Vágner Josef - Dillenz Lukáš
4:6, 6:1, 1:0 (8)
 
Kelnar Lukáš - Kelnar Tomáš
6:4, 6:2
 
Lušovský Michal - Sklenka Victor Andrés
6:1, 6:3
 
Paleček Adam - Klír Petr
6:1, 6:2
 
Hrazdil Jan - Novák Jakub
7:5, 6:4
 
Šoukal Martin - Tyllich Jakub
7:6 (3), 6:2
 
Bartoněk Jonáš - Hlavoň Ondřej
2:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Nebojsa Stanislav - Siwy Rudolf
6:4, 6:3
 
Prachař Jakub - Hrdina Aleš
4:6, 6:3, 1:0 (15)
 
Kopeček Denis - Buffa Petr
6:4, 6:2
 
 
scr.
 
Pučálka Jan - Vítek Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)
Počet dvojic14
NasazeníBH
Kadora Jakub 3325
Jermář Jan 3625
Nebojsa Stanislav 4620
Pučálka Jan 5520
Dillenz Lukáš 6120
Šoukal Martin 8315
Prachař Jakub 8415
Kovařík David 9115
Kategorie : 12Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 114055

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lukáš Břetislav09.02.2002TC Dvůr Králové, z.s.
Beneš Martin07.02.2004TK Neridé
Hájek Tobiáš04.09.2002SK HAMR, z.s.
Vejšický Oldřich26.02.2004TJ Sokol Vysočany
Šťastný Boris24.07.2001TK Olymp Praha
Vlkovský Vojtěch12.07.1999LTC Pardubice
Blecha Adam30.06.1998SK HAMR, z.s.
Jiroušek Lukáš19.07.2001TK Neridé
Wawrzyczek Andrej20.01.1988Tennis Hill Havířov o.s.
Káňa Filip19.06.2004Tennis Hill Havířov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vítek Kryštof22.01.2002SK Tenis Tišnov
Tyllich Jakub19.01.1995TC Brno.
Siwy Rudolf04.02.1986TC Třinec
Tlačbaba Matěj02.07.2005TJ Brno-Komín