Název: |
A3 OPTIM TOUR TC Brno cup |
Datum: |
16.-20.07. |
Pořadatel: |
TC Brno. (A - 600) |
Kódové číslo: |
116055 |
Dvorců+povrch: |
15 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Šafránek Štěpán |
: |
Balbínova 30 |
: |
61500 Brno |
Tel. (1): |
732 639 691 |
E-mail: |
stepan@tc-brno.cz |
Poznámka pořadatele: ČASOVÝ PROGRAM - PONDĚLÍ
- VŠECHNY ZÁPASY V AREÁLU TC BRNO
adresa: Herčíkova 19b
rozhodčí: Štěpán Šafránek tel. 732639691
9:30 semifinále dvouhry mužů i žen
následuje finále dvouhry mužů i žen
14:00 finále čtyřhry žen
14:00 semifinále čtyřhry mužů
následuje finále čtyřhry mužů
(V případě, že budou dlouhé zápasy a finále čtyřhry mužů by se mělo hrát pozdě, je možné ho přesunout na úterý.)
__________________________________________________
Turnaj je zařazen do tenisového okruhu OPTIM TOUR 2021
DOTACE turnaje bude celkem 52 000 Kč v případě plného počtu účastníků.
__________________________________________________
AKTUALIZACE - PSÁNO V PONDĚLÍ 12. 7.
KVALIFIKACE ZRUŠENA !!!
Aktuálně je 53 přihlášených hráčů, takže rušíme kvalifikaci.
Do hlavní soutěže bude přijato maximálně 56 hráčů.
Uzávěrka prezentace do hlavní soutěže se posouvá na pátek do 17:00 !!!
V pátek po ukončení prezentace bude losování (viz níže).
Hlavní soutěž se začne hrát v sobotu.
___________________________________________________
PREZENTACE do hlavní soutěže bude probíhat formou sms a to v PÁTEK 16. 7. do 17:00 na čísle 732639691. Potom proběhne v klubovně TC Brno losování a kolem 19:30 bude v IS ČTS zveřejněn časový program na sobotu.
Upozorňujeme hráče, že informační systém uzavírá odhlášky hráčů a to i z hlavní soutěže už ve ČTVRTEK v 18:00.
AREÁLY
Turnaj se bude hrát ve dvou areálech vzdálených od sebe maximálně 10 minut autem.
TC Brno - adresa Herčíkova 19b
Start Brno - adresa Loosova 1c
Závěrečná kola se budou hrát už jen v areálu TC Brno.
UBYTOVÁNÍ
Kdo má zájem o informace ohledně ubytování, pošlete mail na stepan@tc-brno.cz a bude Vám poslán seznam několika ubytování v blízkosti areálů.
Další informace o okruhu naleznete na stránkách www.optimtour.cz. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kadora Jakub |
18.10.1993 |
TK Slavia Orlová |
33 |
25 |
|
|
05.07.2021 15:48:15 |
2. |
Jermář Jan |
12.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
36 |
25 |
|
volná karta |
06.07.2021 21:16:27 |
3. |
Blecha Adam |
30.06.1998 |
SK HAMR, z.s. |
42 |
20 |
|
|
04.07.2021 20:17:42 |
4. |
Nebojsa Stanislav |
02.10.1979 |
Jiskra Otrokovice |
46 |
20 |
|
|
08.06.2021 06:59:12 |
5. |
Pučálka Jan |
18.03.2002 |
Slavoj Český Brod |
55 |
20 |
26 |
|
18.03.2021 13:49:57 |
6. |
Dillenz Lukáš |
17.05.1997 |
ITS Tennis Club, z.s. |
61 |
20 |
|
|
13.06.2021 21:29:59 |
7. |
Vlkovský Vojtěch |
12.07.1999 |
LTC Pardubice |
68 |
15 |
|
|
02.07.2021 22:17:07 |
8. |
Poštolka Roman |
07.04.1999 |
Slavoj Český Brod |
69 |
15 |
|
|
22.06.2021 17:23:43 |
9. |
Wawrzyczek Andrej |
20.01.1988 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
72 |
15 |
|
volná karta |
06.07.2021 21:16:57 |
10. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
79 |
15 |
|
|
20.03.2021 09:56:03 |
11. |
Šoukal Martin |
18.07.1998 |
TC Brno. |
83 |
15 |
|
|
05.07.2021 20:27:49 |
12. |
Prachař Jakub |
09.05.2003 |
I.ČLTK Praha |
84 |
15 |
9 |
volná karta |
14.07.2021 07:15:57 |
13. |
Kovařík David |
08.10.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
91 |
15 |
|
|
29.06.2021 16:25:54 |
14. |
Beneš Martin |
07.02.2004 |
TK Neridé |
95 |
15 |
751 |
|
07.06.2021 00:05:18 |
15. |
Buffa Petr |
28.02.1990 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
96 |
15 |
|
|
05.07.2021 23:40:24 |
16. |
Podlešák Marek |
13.08.1999 |
TK Louny |
101 |
12 |
|
|
15.06.2021 17:12:29 |
17. |
Paleček Adam |
09.01.2001 |
TJ Brno-Komín |
103 |
12 |
|
|
01.05.2021 20:06:36 |
18. |
Hlavoň Ondřej |
28.08.2001 |
BLTC Brno |
122 |
12 |
|
|
20.05.2021 08:45:32 |
19. |
Klír Petr |
22.02.2001 |
TK Slavia Plzeň |
127 |
12 |
|
|
05.07.2021 12:07:51 |
20. |
Hájek Tobiáš |
04.09.2002 |
SK HAMR, z.s. |
129 |
12 |
41 |
|
07.06.2021 11:50:20 |
21. |
Vejšický Oldřich |
26.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
136 |
12 |
13 |
|
15.06.2021 08:29:53 |
22. |
Jiroušek Lukáš |
19.07.2001 |
LTC Houštka |
137 |
12 |
|
|
05.07.2021 19:31:55 |
23. |
Kelnar Tomáš |
15.04.1999 |
TC Brno. |
152 |
12 |
|
|
11.06.2021 14:37:57 |
24. |
Káňa Filip |
19.06.2004 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
157 |
9 |
52 |
volná karta |
06.07.2021 21:17:10 |
25. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
162 |
9 |
|
|
22.06.2021 08:22:15 |
26. |
Kopeček Denis |
14.10.1993 |
Start Brno |
170 |
9 |
|
|
20.06.2021 09:21:41 |
27. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
172 |
9 |
|
|
25.06.2021 12:09:01 |
28. |
Křesina Adam |
06.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
179 |
9 |
42 |
volná karta |
13.07.2021 15:41:51 |
29. |
Lukáš Břetislav |
09.02.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
181 |
9 |
64 |
|
24.03.2021 11:31:50 |
30. |
Skácel Dan |
30.12.1987 |
TC Brno. |
185 |
9 |
|
|
25.06.2021 21:24:43 |
31. |
Kracík Šimon |
10.03.1994 |
SK JC Sport Opava |
190 |
9 |
|
|
07.06.2021 15:46:59 |
32. |
Šmédek Jaroslav |
12.06.2002 |
Jiskra Otrokovice |
231 |
9 |
12 |
|
03.06.2021 06:29:13 |
33. |
Lušovský Michal |
31.03.1999 |
TK Slavia Orlová |
243 |
6 |
|
volná karta |
11.07.2021 15:33:27 |
34. |
Hrdina Aleš |
12.04.2003 |
TK Neridé |
250 |
6 |
66 |
|
23.06.2021 12:05:15 |
35. |
Opálka Matyas |
11.01.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
306 |
6 |
83 |
|
01.07.2021 21:55:21 |
36. |
Novák Jakub |
22.03.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
326 |
6 |
19 |
|
17.05.2021 18:19:32 |
37. |
Hrazdil Jan |
04.03.2005 |
I.ČLTK Praha |
346 |
6 |
23 |
|
02.07.2021 17:25:05 |
38. |
Machala Martin |
18.04.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
353 |
6 |
29 |
|
26.06.2021 16:35:26 |
39. |
Doušek Adam |
13.06.2002 |
ŽLTC Brno |
404 |
4 |
70 |
|
02.07.2021 21:48:01 |
40. |
Bartoněk Jonáš |
18.12.2002 |
HTK Třebíč |
813 |
1 |
134 |
|
16.06.2021 19:06:09 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vágner Josef |
29.05.1999 |
ITS Tennis Club, z.s. |
254 |
6 |
|
přijat do hlavní soutěže |
13.07.2021 14:48:31 |
2. |
Kelnar Lukáš |
08.01.2003 |
LTC Pardubice |
468 |
4 |
190 |
přijat do hlavní soutěže |
26.06.2021 10:13:27 |
3. |
Tlačbaba Jakub |
28.09.2002 |
TJ Brno-Komín |
532 |
4 |
338 |
přijat do hlavní soutěže |
13.07.2021 12:46:20 |
4. |
Krčma Tomáš |
06.09.1999 |
1. Vestecká sportovní o.s. |
813 |
1 |
|
přijat do hlavní soutěže |
29.06.2021 09:49:32 |
5. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
6. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
7. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
8. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
9. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
10. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kroužek Jiří |
19.08.2002 |
TK Most |
341 |
6 |
84 |
odhlášeno hráčem |
15.06.2021 21:20:38 |
2. |
Zapský Adam |
01.11.2003 |
TK Most |
479 |
4 |
126 |
odhlášeno hráčem |
23.06.2021 17:38:07 |
3. |
Pánik Matěj |
09.05.2000 |
Tenisklub Cheb |
236 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
01.07.2021 14:46:55 |
4. |
Kracík Matěj |
09.01.1991 |
SK JC Sport Opava |
60 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2021 06:53:53 |
5. |
Šilhavý Jan |
06.08.2000 |
TK Most |
56 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2021 09:55:56 |
6. |
Stolín Jan |
10.11.2001 |
TK Louny |
93 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2021 12:07:27 |
7. |
Daniel Jan |
06.08.2001 |
Start Brno |
159 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2021 09:47:23 |
8. |
Čížek Jiří |
21.08.2005 |
LTC Houštka |
696 |
3 |
50 |
odhlášeno hráčem |
09.07.2021 13:25:24 |
9. |
Schneider Václav |
25.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
92 |
15 |
44 |
odhlášeno hráčem |
09.07.2021 19:25:41 |
10. |
Hujo Ondřej |
05.10.2004 |
TK Ústí n.Labem |
574 |
3 |
67 |
odhlášeno hráčem |
09.07.2021 22:26:08 |
11. |
Dvořák Marek |
27.02.1984 |
TCG Karlovy Vary |
77 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.07.2021 08:32:47 |
12. |
Kratochvíl Ondřej |
20.05.2004 |
LTC Pardubice |
516 |
4 |
34 |
odhlášeno hráčem |
10.07.2021 08:45:26 |
13. |
Jupa Jakub |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
525 |
4 |
18 |
odhlášeno hráčem |
10.07.2021 10:00:54 |
14. |
Šrámek Ondřej |
17.09.2002 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
185 |
9 |
37 |
odhlášeno hráčem |
10.07.2021 11:45:39 |
15. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
44 |
20 |
196 |
odhlášeno hráčem |
10.07.2021 17:06:33 |
16. |
Homola Patrik |
10.02.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
443 |
4 |
20 |
odhlášeno hráčem |
10.07.2021 20:08:32 |
17. |
Mališ Šimon |
17.08.2003 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
323 |
6 |
17 |
odhlášeno hráčem |
11.07.2021 11:46:30 |
18. |
Bartoň Hynek |
05.04.2004 |
TK Sparta Praha |
63 |
20 |
6 |
odhlášeno hráčem |
11.07.2021 19:20:25 |
19. |
Jirovský Jakub |
02.10.1989 |
LTC Tábor 1903 |
184 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2021 07:03:14 |
20. |
Jedlička Dominik |
12.02.2000 |
I.ČLTK Praha |
330 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2021 09:02:52 |
21. |
Hájek Petr |
12.03.1997 |
TK AGROFERT Prostějov |
26 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2021 12:21:43 |
22. |
Kračman Michal |
23.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
653 |
3 |
239 |
odhlášeno hráčem |
12.07.2021 13:36:51 |
23. |
Válek Ondřej |
13.11.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
166 |
9 |
15 |
odhlášeno hráčem |
12.07.2021 14:16:00 |
24. |
Jeníček Jiří |
14.12.1999 |
RPM Spoje Praha |
89 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2021 15:01:30 |
25. |
Bolardt Antonín |
07.06.1998 |
TK Sparta Praha |
25 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2021 11:11:21 |
26. |
Nerud Vladimír |
21.03.2002 |
SHARK Brno |
777 |
3 |
435 |
odhlášeno hráčem |
13.07.2021 13:12:51 |
27. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
79 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2021 14:17:30 |
28. |
Navrátil Filip |
18.11.2001 |
TC Brno. |
147 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2021 22:52:11 |
29. |
Janča Josef |
23.05.1976 |
TK TILIA Brno |
813 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2021 08:31:09 |
30. |
Mareš Vojtěch |
25.05.2001 |
TK Neridé |
54 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2021 11:14:30 |
31. |
Mrůzek Štěpán |
18.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
175 |
9 |
11 |
odhlášeno hráčem |
14.07.2021 14:03:44 |
32. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
79 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2021 14:56:50 |
33. |
Horák Ondřej |
14.10.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
128 |
12 |
28 |
odhlášeno hráčem |
14.07.2021 19:49:41 |
34. |
Zapský Kryštof |
05.05.2001 |
TK Slavia Plzeň |
52 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2021 22:32:24 |
35. |
Siwy Rudolf |
04.02.1986 |
TC Třinec |
261 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
15.07.2021 16:50:04 |
36. |
Menšík Jakub |
01.09.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
142 |
12 |
16 |
odhlášeno hráčem |
15.07.2021 16:55:09 |
|