Datum: |
15.-17.07. |
Pořadatel: |
TK SK Kladno, z.s. (C - 400) |
Kódové číslo: |
116049 |
Dvorců+povrch: |
5 classic clay, grass |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 19:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Dlouhý Radek |
: |
Závišova 3172 |
: |
272 01 Kladno |
Tel. (1): |
723086986 |
E-mail: |
Radek-Dlouhy@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: V případě zájmu bude turnaj rozšířen na 32 hráčů
Prezentace SMS v pátek 17-19 ( bude potvrzeno ) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Tauber Václav |
03.06.2002 |
LTC Slovan Kladno |
128 |
12 |
|
|
01.07.2023 16:18:02 |
2. |
Merhaut Jan |
09.07.1997 |
Lokomotiva Beroun |
193 |
9 |
|
|
28.06.2023 11:19:53 |
3. |
Richtar Lukáš |
28.04.1976 |
TK Ruzyně Praha |
388 |
6 |
|
|
29.06.2023 12:32:54 |
4. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
451 |
4 |
|
|
11.07.2023 11:45:24 |
5. |
Palán David |
07.09.2003 |
LTC Humpolec |
529 |
4 |
|
|
03.07.2023 08:33:54 |
6. |
Šmejkal Jan |
04.10.2005 |
TK SK Kladno, z.s. |
586 |
4 |
329 |
|
11.04.2023 16:06:14 |
7. |
Rychlý Lukáš |
16.11.1984 |
TK Kročehlavy |
660 |
3 |
|
|
18.04.2023 21:15:11 |
8. |
Brabec Martin |
01.07.2002 |
TK SK Kladno, z.s. |
677 |
3 |
|
|
08.06.2023 19:07:29 |
9. |
Dlouhý Radek |
14.11.1984 |
TK Stochov |
695 |
3 |
|
|
30.06.2023 13:01:10 |
10. |
Jindra Pavel |
07.06.1999 |
TK Kaznějov |
706 |
3 |
|
|
11.07.2023 11:46:01 |
11. |
Jeřábek Antonín |
24.09.1974 |
TK Tenisek Buštěhrad |
756 |
3 |
|
volná karta |
08.07.2023 22:47:39 |
12. |
Brabec Petr |
01.06.1969 |
TK SK Kladno, z.s. |
842 |
3 |
|
|
12.04.2023 19:01:19 |
13. |
Sklenička Tomáš |
19.03.1970 |
TK EMA o.s. |
930 |
3 |
|
volná karta |
05.07.2023 19:18:17 |
14. |
Kožušník Radan |
17.06.2000 |
Sokol Nové Strašecí |
954 |
1 |
|
|
08.04.2023 09:57:24 |
15. |
Šmejkal Michal |
24.03.1997 |
TK SK Kladno, z.s. |
954 |
1 |
|
|
13.04.2023 14:53:16 |
16. |
Teušl Jan |
23.08.2005 |
Lokomotiva Karlovy Vary |
954 |
1 |
356 |
|
27.06.2023 08:18:06 |
17. |
Kubica Josef |
31.07.2008 |
TK SK Kladno, z.s. |
954 |
1 |
|
|
01.07.2023 14:42:47 |
18. |
Tauber Jan |
15.05.2008 |
TK SK Kladno, z.s. |
954 |
1 |
936 |
|
01.07.2023 14:43:30 |
19. |
Krajtr Jakub |
23.12.1984 |
Tenis DLI Kladno |
954 |
1 |
|
volná karta |
05.07.2023 11:22:59 |
20. |
Hofman Tadeáš |
06.09.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
954 |
1 |
342 |
volná karta |
05.07.2023 19:19:25 |
21. |
Dlouhý Jan |
23.11.2007 |
LTC Slovan Kladno |
954 |
1 |
|
volná karta |
08.07.2023 22:45:22 |
22. |
Kafka Tomáš |
28.10.2004 |
TK SK Kladno, z.s. |
954 |
1 |
641 |
|
08.07.2023 22:47:58 |
23. |
Černý Libor |
10.12.1980 |
Baník Praha |
954 |
1 |
|
|
12.07.2023 12:35:31 |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Brett Daniel |
03.11.2000 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
251 |
9 |
|
|
13.07.2023 08:54:20 |
2. |
Liška Vojtěch |
31.03.2000 |
TK SK Kladno, z.s. |
648 |
4 |
|
|
13.07.2023 22:26:21 |
3. |
Doležel Alex |
14.09.2005 |
TK SK Kladno, z.s. |
502 |
4 |
121 |
|
13.07.2023 22:26:37 |
4. |
Sklenička Michal |
24.03.2006 |
TK EMA o.s. |
954 |
1 |
415 |
|
14.07.2023 17:06:27 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Štreit David |
03.08.2006 |
TK SK Kladno, z.s. |
954 |
1 |
518 |
odhlášeno pořadatelem |
08.07.2023 22:48:29 |
2. |
Krčma Tomáš |
06.09.1999 |
1. Vestecká sportovní o.s. |
201 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2023 18:55:26 |
3. |
Kos Richard |
18.06.2000 |
TK Stochov |
954 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
13.07.2023 08:52:39 |
4. |
Beran Šimon |
20.02.2005 |
TK SK Kladno, z.s. |
954 |
1 |
987 |
odhlášeno pořadatelem |
13.07.2023 08:52:57 |
5. |
Severa Karel |
11.02.1993 |
CTA Rudná |
954 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2023 21:45:54 |
|