Název: | Lomnice nad Popelkou | Pořadatel: | TK Lomnice n.Pop. | Datum: | 10.-12.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Nápravník Adam | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Truhlář Daniel | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Heřmanský Lukáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vrba Jan | | | 6:3, 3:0, scr. | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šich Daniel | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novák Vojtěch | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sajdak Hubert | | 6:1, 7:6 | | | |
| | | | | |
Polák Marek | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Krotký Milan | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Jiránek David | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Makovíny Michal | | 3:6, 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Makovíny Rastislav | | | | | 6:0, 1:6, 7:6 (7) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Chaloupka David | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Mikule Vojtěch | 1:6, 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Duňka Radek | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Bratršovský Adam | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | scr. | | | |
| | | | | |
Polyak Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Brož Daniel | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Gernát Lukáš | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pavel Tomáš | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Kameník Kryštof | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Brett Daniel | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Duňka Radek (platná licence B do 31.12.2023) |
Poznámka pořadatele: čtvrtfinále mužské dvojhry v 9 hod ráno v neděli
--------------------------------------------
způsob hry: dvouhra na 2 vítězné sety, třetí set se hraje celý; čtyřhra - na 2 vítězné sety, za stavu 1:1 supertiebreak, s výhodami |
| Počet účastníků | 22 | Nasazení | CŽ | BH | Nápravník Adam | 153 | 12 | Brett Daniel | 198 | 9 | Novák Vojtěch | 401 | 4 | Šich Daniel | 489 | 4 | Makovíny Rastislav | 503 | 4 | Brož Daniel | 532 | 4 | Makovíny Michal | 642 | 3 | Gernát Lukáš | 696 | 3 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 43 |
Kódové číslo akce: 112039 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Cyprich Lukáš | 17.02.2001 | LTK Liberec | Cyprich Radek | 17.02.2001 | LTK Liberec |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Polyak Tomáš | 07.05.2001 | TK Lomnice n.Pop. | Jiránek David | 13.06.1996 | TK Semily | Haluzík Martin | 20.12.2002 | TJ Solidarita Praha 10 | Nápravník Roman | 17.09.1972 | TC Dvůr Králové, z.s. |
|