Datum: |
09.-11.07. |
Pořadatel: |
TK Březnice (C - 300) |
Kódové číslo: |
116036 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Šilhavý Miroslav |
Stašov 122 | |
26751 Zdice | |
Tel. (1): |
608529037 |
E-mail: |
silhavymirosla@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Tvrský Ondřej | 17.10.1966 | Spartak Rožmitál | 261 |
6 |
08.07.2022 13:15:55 |
||
2. |
Tvrský Filip | 22.02.1991 | Spartak Rožmitál | 338 |
6 |
08.07.2022 13:15:36 |
||
3. |
Bártl Martin | 19.05.1993 | Spartak Rožmitál | 537 |
4 |
08.07.2022 13:18:07 |
||
4. |
Nosek Jiří | 07.12.1995 | LTC Podolí Praha | 546 |
4 |
07.07.2022 19:55:14 |
||
5. |
Penc Lukáš | 31.01.1990 | SK Aritma Praha | 560 |
4 |
08.07.2022 15:51:05 |
||
6. |
Fiala Gustav | 17.11.2000 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 602 |
3 |
08.07.2022 16:23:45 |
||
7. |
Sýkora Matyáš | 19.11.2004 | Spartak Rožmitál | 746 |
3 |
571 |
08.07.2022 13:16:40 |
|
8. |
Horák Tomáš | 09.01.1998 | TK Písek | 781 |
3 |
16.05.2022 10:10:50 |
||
9. |
Soukup Radek | 15.03.2001 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 824 |
3 |
15.06.2022 10:02:53 |
||
10. |
Petráň Matěj | 28.01.2001 | TK Březnice | 845 |
1 |
14.04.2022 22:25:15 |
||
11. |
Hladký Jan | 11.08.2005 | TK Březnice | 845 |
1 |
14.04.2022 22:28:01 |
||
12. |
Mašek Matěj | 17.03.2005 | TK Březnice | 845 |
1 |
14.04.2022 22:30:47 |
||
13. |
Polák Jan | 25.09.2003 | TK Strakonice | 845 |
1 |
740 |
24.04.2022 08:17:31 |
|
14. |
Šilhavý Miroslav | 13.09.1974 | Tenisový oddíl Junior | 845 |
1 |
15.05.2022 03:52:04 |
||
15. |
Stibůrek Stanislav | 06.01.1969 | Tenisový oddíl Junior | 845 |
1 |
15.05.2022 03:52:58 |
||
16. |
Matyáš Miroslav | 22.01.1988 | RADOST Králův Dvůr | 845 |
1 |
15.05.2022 03:54:39 |
||
17. |
Ureš Vojtěch | 16.11.1995 | TC VITALITY Březnice | 845 |
1 |
29.05.2022 09:59:50 |
||
18. |
Beneš Adam | 11.05.2000 | SK TALENT 13 - spolek | 845 |
1 |
16.06.2022 22:42:25 |
||
19. |
Šefčík Lukáš | 11.12.2007 | TK Pelhřimov | 845 |
1 |
204 |
22.06.2022 12:24:22 |
|
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Beneš Michal | 22.03.1976 | Baník Příbram | 343 |
6 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2022 13:55:24 |
|
2. |
Kaiser František | 02.07.1999 | TJ Blatná | 845 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2022 20:41:04 |
|
3. |
Koubek Karel | 25.07.1999 | TJ Blatná | 845 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2022 07:17:28 |
|
4. |
Soukup Daniel | 12.03.1999 | TK Písek | 845 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2022 10:24:22 |
|
5. |
Stichenwirth Petr | 12.12.2006 | TK Písek | 683 |
3 |
323 |
odhlášeno hráčem | 07.07.2022 17:40:10 |
6. |
Blecha Adam | 09.06.2006 | TK Březnice | 845 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 08.07.2022 13:14:13 |
|
7. |
Růžička Tomáš | 14.01.2004 | RADOST Králův Dvůr | 845 |
1 |
458 |
odhlášeno pořadatelem | 08.07.2022 13:14:27 |