Název: | CT | Pořadatel: | TK Most | Datum: | 08.-11.01. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kroužek Jiří | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bureš Ondřej | | 6:1, 4:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Vondrášek Jaroslav | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Zeithamel David | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Jindáček Jiří | 4:6, 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kučera Jonáš | | 6:7 (4), 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Brill Jindřich | scr. | | | | |
| | | | | |
Šrámek Ondřej | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šubert Vítek | | 3:2, scr. | | | |
| | | | | |
Macháček Filip William | 2:6, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Mach Štěpán | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Dvořák Filip | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Tauber Václav | | 6:1, 0:6, 7:6 (4) | | | |
| | | | | |
Zapský Adam | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Klír Petr | | | | | 3:6, 3:0, scr. |
| | | | | |
Paroulek Filip | 7:6 (5), 4:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Laibl Matěj | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | |
Blažka Daniel | 7:6 (1), 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kollár Petr | | | 6:3, 3:6, 4:1, scr. | | |
| | | | | |
Samek Jan | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Malý Patrik | | | | | |
| | | | | |
Praus Lukáš | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
Zoubek Vojtěch | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bažant Filip | | 4:6, 7:6 (5), 6:2 | | | |
| | | | | |
Majšajdr Jaroslav | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Maštálka Petr | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
Hujo Ondřej | 4:6, 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Blecha Adam | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.03.2022) |
Poznámka pořadatele: Program na úterý 11.1.2022 : 9:30 - finále dvouhry: Vondrášek/Blecha |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Kroužek Jiří | 61 | 15 | Blecha Adam | 77 | 15 | Malý Patrik | 80 | 15 | Šrámek Ondřej | 82 | 15 | Klír Petr | 86 | 12 | Praus Lukáš | 96 | 12 | Brill Jindřich | 99 | 12 | Zapský Adam | 101 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 108 |
Kódové číslo akce: 102102 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Bartes Petr | 28.01.2003 | TK Most | Beneš Martin | 07.02.2004 | TK Neridé |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Vojtěchovský Lukáš | 29.01.1971 | LTK Liberec | Pešek Jaroslav | 29.11.1976 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
|