Název: | Vysočanský pohár 22 | Pořadatel: | TJ Sokol Vysočany | Datum: | 05.-07.02. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Vejšický Oldřich | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Beneš Adam | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | |
Arefe Tarkan | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Gutul Amadei | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kubíček Jan | | | | | |
| | | | | |
Sidorják Štěpán | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sembdner Adam | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Mudra Dominik | scr. | | | | |
| | | | | |
Vojtěchovský Lukáš | | | 6:2, scr. | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Žák Kryštof | | | | | |
| | | | | |
Hankovec Václav | | | | | scr. |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sklenička Tomáš | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Pazdírek Kryštof | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Forman Max | | | 6:4, 2:1, scr. | | |
| | | | | |
Záruba Michal | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Jiras Zbyněk | | | | | |
| | | | | |
Richtar Lukáš | | | | 4:6, 6:3, 1:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Knoflíček Daniel | | | | | |
| | | | | |
Houdek Martin | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Průcha Oliver | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 1:6, 6:2, 1:0 | | | |
| | | | | |
Svoboda Šimon | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický |
Poznámka pořadatele: NEDĚLE : 9.00: VEJŠICKÝ,GUTUL,FORMAN,HANKOVEC,, 10 : PRUCHA,KNOFLÍČEK,SIDORJAK,ŽÁK ,, PAK SF , PAK DEBLY |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Vejšický Oldřich | 133 | 12 | Svoboda Šimon | 151 | 9 | Sidorják Štěpán | 169 | 9 | Jiras Zbyněk | 222 | 6 | Kubíček Jan | 239 | 6 | Hankovec Václav | 272 | 6 | Žák Kryštof | 330 | 4 | Richtar Lukáš | 338 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 56 |
Kódové číslo akce: 102059 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Hepner Vladimír | 20.07.1965 | TK Hanspaulka |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Bega Petr | 13.02.2003 | TJ LTC Poděbrady | Hlaváček Martin | 24.06.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Dušek Karel | 25.02.2004 | TJ Sokol Vysočany |
|