Název: |
A1 Otim Tour Medilab Cup |
Datum: |
20.-24.01. |
Pořadatel: |
SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 800) |
Dotace: |
50000 |
Kódové číslo: |
106048 |
Dvorců + povrch: |
3 mapei TNS CUSHION |
Míče: |
Wilson |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Čt do 17:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Čt do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Macura Viktor |
Hradecká 775/115 | |
500 11 Hradec Králové | |
Tel. (1): |
722674616 |
E-mail: |
macura@sportparkhit.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Duda Filip | 30.09.1998 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 17 |
35 |
29.11.2022 12:31:12 |
||
2. |
Pátý Daniel | 04.10.1999 | TC Dvůr Králové, z.s. | 20 |
35 |
02.01.2023 12:38:13 |
||
3. |
Siniakov Daniel | 15.01.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 21 |
30 |
21.12.2022 23:21:23 |
||
4. |
Prachař Jakub | 09.05.2003 | I.ČLTK Praha | 35 |
25 |
07.01.2023 23:05:06 |
||
5. |
Zlatohlávek Tomáš | 25.01.2004 | I.ČLTK Praha | 36 |
25 |
12 |
07.11.2022 13:19:50 |
|
6. |
Mareš Vojtěch | 25.05.2001 | TK Neridé | 38 |
25 |
30.12.2022 14:49:38 |
||
7. |
Januška Adam | 20.12.2000 | TK Neridé | 38 |
25 |
06.01.2023 09:24:10 |
||
8. |
Kroužek Jiří | 19.08.2002 | TK Most | 42 |
25 |
06.11.2022 16:28:43 |
||
9. |
Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | 44 |
25 |
107 |
05.01.2023 14:06:34 |
|
10. |
Novák Jakub | 22.03.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 45 |
25 |
16.12.2022 21:07:20 |
||
11. |
Homola Patrik | 10.02.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 48 |
20 |
31 |
23.12.2022 11:50:01 |
|
12. |
Nebojsa Stanislav | 02.10.1979 | Jiskra Otrokovice | 50 |
20 |
28.11.2022 09:03:08 |
||
13. |
Štěpánek Antonín | 15.04.1999 | SK HAMR, z.s. | 51 |
20 |
30.12.2022 20:56:27 |
||
14. |
Jindáček Jiří | 20.08.2003 | LTC Slovan Kladno | 54 |
20 |
04.01.2023 17:20:25 |
||
15. |
Janoušek Lukáš | 12.06.2004 | TK Slavia Plzeň | 56 |
20 |
29 |
11.12.2022 15:36:45 |
|
16. |
Vágner Josef | 29.05.1999 | ITS Tennis Club, z.s. | 58 |
20 |
02.11.2022 15:16:47 |
||
17. |
Dvořák Marek | 27.02.1984 | TCG Karlovy Vary | 60 |
20 |
01.11.2022 10:15:18 |
||
18. |
Praus Lukáš | 27.11.2002 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 61 |
20 |
06.01.2023 08:36:24 |
||
19. |
Baum Štěpán | 26.07.2003 | TK Sparta Praha | 63 |
20 |
27.12.2022 11:37:24 |
||
20. |
Blecha Adam | 30.06.1998 | SK HAMR, z.s. | 64 |
20 |
02.01.2023 12:39:10 |
||
21. |
Mrůzek Štěpán | 18.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 66 |
20 |
21 |
volná karta ČTS | 30.11.2022 17:59:50 |
22. |
Dopita Marek | 02.09.1990 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 93 |
15 |
volná karta pořadatele | 03.12.2022 17:55:39 |
|
23. |
Velík Lukáš | 17.06.2005 | I.ČLTK Praha | 103 |
15 |
27 |
12.12.2022 21:50:18 |
|
24. |
Myslivec Šimon | 24.05.2004 | Tennis Hill Havířov o.s. | 142 |
12 |
14 |
01.01.2023 19:05:16 |
|
25. |
Chaloupka Adam | 22.11.1999 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 159 |
12 |
volná karta pořadatele | 23.12.2022 14:20:44 |
|
26. |
Duda Adam | 28.10.2004 | I.ČLTK Praha | 214 |
9 |
25 |
31.12.2022 18:56:15 |
|
27. |
Kusý Jan | 14.03.2005 | LTC Modřany 2005 | 232 |
9 |
23 |
volná karta ČTS | 04.11.2022 15:34:02 |
28. |
Vrba Jakub | 14.02.2005 | TK Sparta Praha | 276 |
6 |
20 |
05.01.2023 18:16:15 |
|
29. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
30. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
31. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
32. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kratochvíl Ondřej | 20.05.2004 | LTC Pardubice | 65 |
20 |
34 |
03.01.2023 11:37:46 |
|
2. |
Kozler Adam | 03.06.2000 | TK Slavia Plzeň | 70 |
20 |
27.12.2022 09:00:20 |
||
3. |
Marcolla Jakub | 18.03.2000 | LTC Tábor 1903 | 73 |
20 |
06.12.2022 17:09:50 |
||
4. |
Štětka Ondřej | 29.09.1999 | TJ Radlice z.s. | 75 |
15 |
01.11.2022 11:50:49 |
||
5. |
Kubín Marian | 14.10.2002 | TK Sport Kolovraty | 76 |
15 |
01.11.2022 06:24:13 |
||
6. |
Brill Jindřich | 07.05.2005 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | 77 |
15 |
39 |
12.12.2022 17:04:44 |
|
7. |
Klakurka Lukáš | 04.08.2003 | Start Brno | 80 |
15 |
28.12.2022 21:34:34 |
||
8. |
Hujo Ondřej | 05.10.2004 | TK Ústí n.Labem | 85 |
15 |
85 |
01.11.2022 12:24:53 |
|
9. |
Maštálka Petr | 13.11.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 86 |
15 |
11.11.2022 14:05:10 |
||
10. |
Šrámek Ondřej | 17.09.2002 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 94 |
15 |
28.12.2022 17:10:01 |
||
11. |
Jupa Jakub | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 95 |
15 |
46 |
03.12.2022 18:11:05 |
|
12. |
Nápravník Adam | 10.04.2004 | TC Dvůr Králové, z.s. | 129 |
12 |
53 |
03.01.2023 08:18:21 |
|
13. |
Hozman Dominik | 20.07.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 300 |
6 |
136 |
volná karta pořadatele | 08.11.2022 16:16:26 |
14. |
Veselý František | 28.03.2003 | TJ Lázně Bělohrad | 392 |
6 |
volná karta pořadatele | 27.11.2022 16:09:08 |
|
15. |
Fiala Martin | 24.01.2006 | Lokomotiva Trutnov | 443 |
4 |
110 |
volná karta pořadatele | 10.11.2022 07:55:35 |
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rumler Robert | 01.12.1993 | ITS Tennis Club, z.s. | 101 |
15 |
volná karta KV pořadatele | 27.12.2022 07:38:15 |
|
2. |
Kelnar Tomáš | 15.04.1999 | TC Brno. | 106 |
15 |
14.12.2022 12:37:13 |
||
3. |
Wünsch Vojtěch | 02.08.2001 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 109 |
15 |
30.11.2022 09:51:41 |
||
4. |
Řezníček Vladimír | 01.03.1993 | TJ Radlice z.s. | 112 |
15 |
09.12.2022 09:15:23 |
||
5. |
Süč Dominik | 19.09.1990 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 118 |
12 |
02.01.2023 22:32:41 |
||
6. |
Hrdina Aleš | 12.04.2003 | TK Neridé | 134 |
12 |
02.12.2022 09:18:34 |
||
7. |
Kelnar Lukáš | 08.01.2003 | LTC Pardubice | 136 |
12 |
25.12.2022 18:29:56 |
||
8. |
Holub Mikuláš | 09.08.2002 | TC Dvůr Králové, z.s. | 158 |
12 |
05.11.2022 10:16:51 |
||
9. |
Podlešák Marek | 13.08.1999 | TK Louny | 170 |
12 |
04.01.2023 12:34:58 |
||
10. |
Kubíček Jan | 28.07.1996 | Sokol Říčany | 187 |
9 |
02.11.2022 20:05:49 |
||
11. |
Laštovička Luboš | 27.02.2005 | TK Spartak Jihlava | 244 |
9 |
57 |
05.11.2022 19:17:39 |
|
12. |
Knoflíček Daniel | 05.01.1995 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 291 |
6 |
21.11.2022 05:21:41 |
||
13. |
Křesina Adam | 06.01.2004 | I.ČLTK Praha | 334 |
6 |
67 |
29.12.2022 12:35:08 |
|
14. |
Bega Petr | 13.02.2003 | TJ LTC Poděbrady | 340 |
6 |
03.12.2022 04:13:49 |
||
15. |
Bíško Michal | 07.05.1994 | TK Start Praha-Topolka | 422 |
4 |
06.12.2022 12:04:07 |
||
16. |
Vašíř Adam | 09.01.2004 | I.ČLTK Praha | 515 |
4 |
54 |
07.01.2023 09:50:59 |
|
17. |
Šmejkal Šimon | 29.05.2006 | TO TJ Tesla Pardubice | 641 |
4 |
63 |
30.12.2022 13:18:50 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dvořák Filip | 28.05.2007 | TK Ústí n.Labem | 223 |
9 |
64 |
odhlášeno hráčem | 11.12.2022 16:27:08 |
2. |
Vild Ondřej | 19.01.2004 | TK Slavia Plzeň | 128 |
12 |
353 |
odhlášeno hráčem | 28.12.2022 18:58:23 |
3. |
Vondrášek Jaroslav | 16.01.1996 | TK Ústí n.Labem | 99 |
15 |
odhlášeno hráčem | 29.12.2022 13:01:59 |
|
4. |
Svoboda Šimon | 26.09.2000 | TJ Radlice z.s. | 148 |
12 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2023 13:56:37 |
|
5. |
Zourek David | 29.07.2003 | Start Brno | 434 |
4 |
odhlášeno hráčem | 04.01.2023 18:07:59 |
|
6. |
Cvingráf Adam | 03.11.2004 | TKB Hrušovany z.s. | 594 |
4 |
371 |
odhlášeno hráčem | 07.01.2023 18:02:28 |
7. |
Nicod Jakub | 21.07.2004 | TK Sparta Praha | 168 |
12 |
2 |
odhlášeno hráčem | 08.01.2023 13:10:20 |
8. |
Paleček Adam | 09.01.2001 | TJ Brno-Komín | 57 |
20 |
odhlášeno hráčem | 08.01.2023 15:12:12 |
|
9. |
Lukáš Břetislav | 09.02.2002 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 59 |
20 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2023 10:42:04 |
|
10. |
Dillenz Lukáš | 17.05.1997 | ITS Tennis Club, z.s. | 83 |
15 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2023 11:41:48 |
|
11. |
Mach Štěpán | 09.08.2004 | TK Frýdlant v Čechách | 113 |
15 |
50 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2023 14:00:10 |
12. |
Blažka Daniel | 03.02.2004 | TK BH Jihlava z.s. | 209 |
9 |
424 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2023 17:44:10 |
13. |
Gula Pavel | 07.04.2004 | Sokol Lanžhot | 524 |
4 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2023 18:00:48 |
|
14. |
Bureš Oliver | 04.04.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 939 |
1 |
73 |
odhlášeno hráčem | 14.01.2023 10:10:47 |
15. |
Stauch Daniel | 27.08.2006 | LTC Modřany 2005 | 515 |
4 |
47 |
odhlášeno hráčem | 14.01.2023 11:15:41 |
16. |
Burda Oliver Petr | 24.12.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 939 |
1 |
55 |
odhlášeno hráčem | 14.01.2023 11:43:22 |
17. |
Fáček Jan | 03.08.2005 | TJ Spoje Praha | 251 |
9 |
36 |
odhlášeno hráčem | 15.01.2023 09:39:21 |
18. |
Rudolf Matěj | 08.10.2004 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 173 |
12 |
108 |
odhlášeno hráčem | 15.01.2023 14:12:37 |
19. |
Novák Benedikt | 27.08.2002 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 795 |
3 |
odhlášeno hráčem | 15.01.2023 19:19:46 |
|
20. |
Válek Ondřej | 13.11.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 67 |
20 |
odhlášeno hráčem | 15.01.2023 22:16:56 |
|
21. |
Vacula Filip | 29.04.2005 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 185 |
9 |
43 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2023 12:17:44 |
22. |
Říha Matyáš | 14.06.2002 | TC Dvůr Králové, z.s. | 939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2023 13:54:14 |
|
23. |
Šťastný Zoran | 10.06.2003 | SK OAZA Praha | 123 |
12 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2023 14:48:56 |
|
24. |
Paroulek Filip | 20.06.2005 | TJ Radlice z.s. | 126 |
12 |
49 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2023 17:22:43 |
25. |
Rosický Jan | 06.01.2006 | LTC Houštka | 334 |
6 |
48 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2023 17:44:52 |
26. |
Valeš Vojtěch | 03.01.2006 | I.ČLTK Praha | 822 |
3 |
19 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2023 18:04:27 |
27. |
Bartoň Hynek | 05.04.2004 | TK Sparta Praha | 33 |
25 |
3 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2023 13:12:44 |
28. |
Kumstát Jan | 02.01.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 300 |
6 |
16 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2023 13:40:22 |
29. |
Kraus Martin | 06.02.2000 | TK Slavia Plzeň | 98 |
15 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2023 15:03:55 |
|
30. |
Knutson Dominik | 29.09.2003 | TC Dvůr Králové, z.s. | 91 |
15 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2023 15:11:06 |
|
31. |
Páral Radim | 04.11.2004 | TK Spartak Jihlava | 163 |
12 |
80 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2023 16:11:33 |
32. |
Elich Samuel | 01.12.2004 | SK Aritma Praha | 279 |
6 |
155 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2023 17:15:45 |
33. |
Pleva Jan | 23.08.2001 | TK Most | 92 |
15 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2023 17:19:34 |
|
34. |
Soukup Adam | 24.11.2006 | I.ČLTK Praha | 939 |
1 |
35 |
odhlášeno pořadatelem | 19.01.2023 17:26:21 |