Zapský Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Michal | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Houdek Martin | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Hankovec Václav | | | 7:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7, 6:4, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Zámečník Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Jungmann Tomáš | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jakoubek Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Průcha Oliver | | | 6:0, 7:6 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | | | | | |
| | | | | | |
Vejšický Oldřich | | | | | 1:6, 6:1, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dušek Karel | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Chlumský Tomáš | 6:1, 6:7, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bulíř Adam | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Sembdner Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Holík Denis | | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Šimeček Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Jašek David | | | 7:6, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Vaja Samuel | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 0:6, 6:2, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Jiras Zbyněk | | | | | | |
| | | | | | |
Pačes Filip | | | | | | 5:7, 7:6 (104) |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hepner Vladimír | | 6:3, 6:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Šimeček Michal | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Forman Max | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Fisk Nicholas | | | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Oliver | | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Löffelmann René | | | | | | |
| | | | | | |
Bega Petr | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Pešek Jaroslav | 6:7, 6:1, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Červinka Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Tocik Jan | | | | | 6:1, 3:6, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Torrisi Stefano | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Žák Kryštof | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Durovič Boris | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bureš Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Matějka Daniel | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Válek Milan | | | | | | |
| | | | | | |
Lazarev Leon | | | 7:5, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Volf Jakub | 7:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Tauber Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický |
Poznámka pořadatele: neregistrovaní hráči : 1. PEŠEK JAROSLAV , TJ SOKOL VYSOČANY , 2. FISK NICK , ČÁSLAV , 3. BUREŠ ONDŘEJ , DUCHCOV . |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Zapský Adam | 101 | 12 | Tauber Václav | 115 | 12 | Vejšický Oldřich | 133 | 12 | Červinka Petr | 161 | 9 | Pačes Filip | 179 | 9 | Tocik Jan | 192 | 9 | Jiras Zbyněk | 222 | 6 | Kopecký Maxmilián Albert | 222 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 102030 |
|
|